Індійський стиль в інтер'єрі
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Індійський стиль в інтер’єрі

Домашній інтер’єр квартири чи будинки в індійському стилі

У цій рубриці розповідаються про особливості оформлення інтер’єру в індійському стилі: оздоблення, меблі, декор і таке інше. Людям із європейським менталітетом ніколи до кінця не розгадати таємничої філософії такої країни, як Індія. Вона вабить нас своєю загадковістю та глибиною розуміння людського життя. Один раз побувавши в цій казковій країні, ви, безсумнівно, перейніться її культурою і захочете створити невеликий індійський оазис у себе в квартирі. Інтер’єр оформлений в індійському стилі неоднозначний. Він одночасно поєднує в собі шик, багатство та буяння фарб, орнаментів, фактур і, водночас, строгість візерунків та меблів. Безперечною позитивною властивістю індійського стилю вважається його поєднання з класичним європейським стилем.
Індійський стиль в інтер'єрі
Під час створення індійського стилю в інтер’єрі приміщення найчастіше використовуються теплі, соковиті відтінки. Для стін можна використовувати шпалери з яскравим орнаментом або дорогі індійські тканини, що імітують. Також як оздоблення можна використовувати дерев’яні різьблені панелі. В оформленні дизайну стін обов’язково повинні бути присутніми помаранчевий, малиновий та бірюзовий кольори. Що ж стосується матеріалів для покриття для підлоги, то доречними будуть паркет з темних порід дерева або плитка, що імітує натуральний камінь. В Індії дуже важливу роль у житті людини грає релігія і тому кожен візерунок та предмет наділені особливим змістом. Тому перед розробкою дизайну інтер’єру в індійському стилі дуже важливо вивчити цей аспект культури.
Індійський стиль в інтер'єрі
Ключовою деталлю при меблюванні квартири в індійському стилі вважається функціональність предметів. Ширми, пуфи, кавові столики легко трансформуються. У такій квартирі всі меблі повинні бути ручної роботи, виконані з міцної деревини (найкраще тику). Також можуть бути елементи декору з кованого металу. Для досягнення більшого ефекту індійської розкоші меблі можна декорувати різьбленням, вставками перламутру та слонової кістки. Таємничу атмосферу можна підкреслити різнокольоровими вітражами.
Індійський стиль в інтер'єрі
Особливе місце в інтер’єрі приділяється аксесуарам. Це можуть бути дерев’яні чи бронзові статуетки богів, картини з життя Будди, дзеркала, ширми, свічники, кальян, ароматичні свічки, фігурки птахів та звірів (особливо популярні фігурки слонів різних розмірів), живі квіти. Домашній інтер’єр в індійському стилі одночасно екзотичний та гармонійний. Кожна деталь привносить свою особливу атмосферу, створює романтичний та казковий настрій.

Індійський стиль в інтер'єріІндійський стиль в інтер'єріІндійський стиль в інтер'єріІндійський стиль в інтер'єріІндійський стиль в інтер'єріІндійський стиль в інтер'єріІндійський стиль в інтер'єрі

 

Додати коментар

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *