розташування, вибір місця, інтер'єр та дизайн на фото
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

розташування, вибір місця, інтер’єр та дизайн на фото


Комп’ютерні пристрої давно стали незамінною частиною нашого життя. Для багатьох основна робота пов’язана саме з комп’ютером. У деяких квартирах з різних причин не можна виділити простір під додаткове робоче місце. У таких випадках можна обладнати невелику робочу зону кухні, оформивши імпровізований кабінет.

Ламінат на кухні

При встановленні комп’ютера важливо врахувати деякі нюанси:

  1. на кухні має бути встановлена ​​потужна витяжка: тоді пари від приготування їжі та пил не осідатимуть на технічні прилади;
  2. простір кухні необхідно ретельно провітрювати, т.к. підвищена вологість негативно позначиться роботі комп’ютера;
  3. система електропроводки має бути обов’язково розгалужена.

Робоче місце з комп’ютером необхідно захищати від нагрівальних приладів. Як перегородку можуть служити кухонні шафи:

Найкраще комп’ютер на кухні встановити далеко від усіх побутових кухонних приладів та мийки. Це оптимальний варіант робочого кабінету, т.к. ні волога, ні гарячі пари не впливатимуть на комп’ютерну техніку:

Облаштувати робоче місце можна між побутовим обладнанням та мийкою, але це не зовсім практично. З одного боку, бризки води, а з іншого – пари від приготування їжі осідатимуть на комп’ютері та столі.

Способи розміщення комп’ютерних пристроїв

Відмінним рішенням буде розташувати комп’ютер у стелажі. Верхня частина його – звичайні полиці. А в нижній легко поміститься монітор із клавіатурою.

Білий стелаж на кухні

Поєднує в собі практичність та зручність робочий стіл, вбудований у кухонну шафу з підвісними та висувними ящиками. Панель між верхніми ящиками та стільницею можна також використовувати для робочої зони:

розташування, вибір місця, інтер'єр та дизайн на фото

Коли комп’ютер більшою мірою виконує функцію телевізора, з метою економії простору краще закріпити монітор на стіні:

розташування, вибір місця, інтер'єр та дизайн на фото

Або встановити його в нішу вбудованої шафи на рівні очей людини, що стоїть, а всі комплектуючі частини сховаються в ящиках:

Біла шафа з монітором на кухні

Робочий кабінет на кухні повинен добре освітлюватись. Найкраще розташувати комп’ютер у вікна. Це дозволить максимально задіяти природне джерело світла та заощадити на освітлювальних приладах:

Якщо планування кухні не дозволяє задіяти простір біля вікна, важливо приділити увагу правильному штучному освітленню. Краще використовувати вбудовані світильники, розташувавши їх над комп’ютерним пристроєм:

Комп’ютер на кухні – нестандартне рішення, і підібрати звичайний комп’ютерний стіл, який відповідав би параметрам кухні, проблематично. Тому дизайнери пропонують різні варіанти стільниць.

Для зручності та практичності доцільно використовувати кутовий простір кухні. Стільницю невеликого розміру можна прикріпити до планок на стіні та в кутку. З одного боку конструкція кріпиться до кута, а з іншого спирається на ніжки або тумбу:

Міцним та надійним варіантом обладнання комп’ютерного столу може стати довга та широка стільниця. Вона кріпиться до стіни, а тумба з висувними ящиками послужить для неї міцною опорою:

Стільницю можна обладнати і без підставок. У такому разі потрібно використовувати міцні кріплення, які забезпечать її безпеку та функціональність. Відсутність видимих ​​опор візуально полегшить та розширить робочу зону з комп’ютером:

Для двох комп’ютерних пристроїв знадобиться більш довга стільниця. Вона кріпиться до стіни та між стіновими перегородками. Опору для такого столу доцільніше зробити посередині, сконструювавши тумбу з ящиками.

розташування, вибір місця, інтер'єр та дизайн на фото

Способів та варіантів розміщення комп’ютера на кухні дуже багато. При плануванні кабінету важливо керуватися розмірами кухні та комп’ютерного пристрою: для ноутбука потрібно набагато менше місця, ніж для стаціонарного комп’ютера із системним блоком та оргтехнікою.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *