Золото та бронза в інтер'єрі
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Золото та бронза в інтер’єрі


Золото та бронза в інтер'єрі

Декорування інтер’єрів елементами з покриттям, що імітує золото чи бронзу, є цього сезону справжнім трендом. Однак на практиці мало хто наважиться прикрасити свій будинок за допомогою подібних аксесуарів та тим більше предметів меблів. Що ж слід врахувати, щоб створити не кричущий і кітчевий, а вишуканий, стильний та «сяючий» інтер’єр?

Золота люстра та шпалери в інтер'єрі

Шпалери із золотистим принтом – чудовий спосіб делікатного використання сяючого ефекту. Вибирайте шпалери з дрібним абстрактним малюнком, тонкі лінії не будуть відволікати увагу від інших деталей інтер’єру. Ідеальним доповненням стануть предмети меблів світло-бежевого та молочного кольорів.

Золоті аксесуари в інтер'єрі

Мабуть, саме з аксесуарів варто почати тим, хто сумнівається в тому, що відтінок золота вдало доповнить інтер’єр його будинку. Підберіть пару деталей, що мають золотисте або мідне покриття, це може бути дзеркала, ваза, лампа або навіть наволочки з витонченим малюнком. Досвідченим шляхом ви знайдете для них ідеальне місце в інтер’єрі, адже освітлення теж важливо.

Золоті інтер'єрні наклейки

Ще один чудовий спосіб надати інтер’єру нове звучання, уникнувши необхідності необхідності щось кардинально змінювати. Сміливо використовуйте декоративні наклейки, подібні до тих, що представлені в інтер’єрі на фото, ви можете хоч щодня знаходити для них нове застосування, а різноманітність форм і малюнків приємно здивує вас.

Бронзове дзеркало

Ми вже згадували вище раму для дзеркала, насправді, цей предмет декору напрочуд універсальний і може вмить змінити інтер’єр. Підберіть нову раму із золотистим або бронзовим фінішем, зістарене золото, до речі, теж дуже ефектно. Такий аксесуар гідний місця ключового акценту інтер’єру.

Позолочена лампа

Погляньте, така маленька лампа буквально «збирає» стильову композицію інтер’єру цієї спальні. Створити подібний предмет декору можна навіть своїми руками, для цього вам знадобиться лише стара лампа та балончик з фарбою.

Золото та бронза в інтер'єрі

Трюк із перефарбовуванням старих предметів працює відмінно та з предметами меблів. Ви можете перетворити старий, але ще цілком придатний стілець, предмет інтер’єру, гідний обкладинки журналу.

Золото та бронза в інтер'єрі

Маленький столик, який в даному випадку служить як тумбочки, виглядає в прямому сенсі блискуче! Якщо ж ви вирішите щось змінити в інтер’єрі, достатньо лише замінити столик подібним, але іншого кольору, адже велика кількість білих відтінків стане ідеальним тлом як для золотистих, так і для будь-яких інших кольорів.

Золото та бронза в інтер'єрі

Дуже цікаво виглядає поєднання зістареного золота або бронзи з темними благородними відтінками, такими, як синій сірий, насичений фіолетовий або винний червоний. Подібні поєднання завжди створюють образ драматичного, неординарного інтер’єру. Сміливо використовуйте цей прийом у спальні чи вітальні.

Золото та бронза в інтер'єрі

Можливо, не кожен наважиться використати золото в такому обсязі, але в деяких випадках це дуже ефектно. Такий інтер’єр точно не схожий на жодний інший, він видає в домовласнику особистість неординарну і має відмінний смак.

Золото та бронза в інтер'єрі

Елементи золотого відтінку чудово доповнять інтер’єр у східному стилі.

Золото та бронза в інтер'єрі

Якщо вам не чужа ідея використання в інтер’єрі антикварних предметів декору, ви можете посилити акцент на них за допомогою їхнього групування, це підкреслить кожен елемент. А велика кількість в кімнаті світлого кольору стане ідеальним фоном для вишуканих аксесуарів.

Золото та бронза в інтер'єрі

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *