Африканський стиль в інтер'єрі  Дизайн Vid
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Африканський стиль в інтер’єрі Дизайн Vid


Африка завжди подобалася сміливим і неординарним людям, які люблять пригоди. Саме такі люди роблять свій будинок в африканському стилі. Для створення такого інтер’єру потрібно мати не лише гроші, а й смак, потяг до експериментів. Саме тому африканський інтер’єр дуже рідко зустрічається в нашій країні. Але ті, хто наважився вибрати саме такий стиль, уже навряд чи відмовляться від нього, адже він має своєрідну атмосферу, яка подобається кожній людині і приносить теплі емоції.

Африканський стиль в інтер'єрі  Дизайн VidПочинати переробку інтер’єру свого будинку в африканську потрібно із заздалегідь накреслених ескізів. Дизайнери радять спочатку навчитися поєднувати яскраві кольори в інтер’єрі, адже такий стиль створюється від частини з певних відтінків. Шоколадний, золотистий та помаранчевий кольори є найчастішими у створенні такого стилю. Кожна кімната повинна мати свою особливість. Наприклад, імітація каміна на кухні, плитка із забарвленням зебри і так далі. Усі рішення мають бути максимально незвичними та незвичними.Африканський стиль в інтер'єрі  Дизайн VidШвидше за все, потрібно буде зробити перепланування. Адже навряд чи вам вдасться вмістити всі мотиви африканців у простий будинок. За своєю фактурою кімнати повинні нагадувати текучий пісок і поєднуватися в одне ціле, створюючи своєрідну композицію. Вітальню потрібно робити в молочних і пісочних відтінках, які переходять в деревні та цегляні. З декорацій можна додати деталі із бамбука, пальм.Африканський стиль в інтер'єрі  Дизайн VidОсновну стіну цієї кімнати необхідно присвятити живопису. Це може бути захід сонця у Африці, красивий візерунок тощо. М’які меблі потрібно купувати просте і однотонне, що має нейтральне забарвлення. Столи віддають перевагу натуральному дереву, бажано червоному. Залишається лише прикрасити все деякими штрихами. Шторки мають бути зроблені у вигляді африканського неба, а величезні портьєри слід виключити. Все має бути однотонним та легким, можливо, з графічними малюнками. На підлозі слід розмістити овальний або круглий килим, що має безліч кольорів. Як декорації можна додати торшер або монотонний світильник, кілька статуеток у вигляді тварин, африканську посуд.Африканський стиль в інтер'єрі  Дизайн VidТе саме робиться і при обробці кухні. На стінах можна зробити цегляну кладку, на якій висітимуть усілякі африканські маски та інші артефакти їхньої культури. Спальня оформляється так само. У ній теж дуже добре виглядатиме одна стіна з цегли з декораціями. Не потрібно змушувати всю площу кімнати меблями, її має бути мінімальна кількість. А от у випадку з декораціями все навпаки, з ними перестаратися навряд чи вдасться. Головне, щоб вони відповідали африканському стилю.Африканський стиль в інтер'єрі  Дизайн VidКімнату дитини можна зробити зовсім шматочком джунглів. Для цього будуть потрібні світлі відтінки, змішані з пастельними. Не забувайте розмістити там декорації та предмети культури. Можна доповнити дитячу кімнату штучною пальмою. Останнім місцем є ванна кімната. Її інтер’єр також можна зробити максимально по-африканськи. За кольори вже було сказано вище, а як оздоблення можна використовувати текстурну керамічну плитку. Також можна візуально зробити кімнату об’ємнішою, у цьому вам допоможуть дзеркала.

Африканський стиль в інтер'єрі  Дизайн VidАфриканський стиль в інтер'єрі  Дизайн VidАфриканський стиль в інтер'єрі  Дизайн VidАфриканський стиль в інтер'єрі  Дизайн Vid

Додати коментар

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *