Вплив квітів на дизайн інтер'єру квартири
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Вплив квітів на дизайн інтер’єру квартири


Вплив квітів на дизайн інтер'єру квартири

Не потрібно бути дизайнером інтер’єру, щоб відрізняти теплі та холодні відтінки та правильно їх використовувати в інтер’єрі. За допомогою колірних рішень найлегше змінити кімнату, а грамотне поєднання різних відтінків та використання нестандартних рішень допоможе досягти вражаючого результату.

За словами психологів, колір може впливати на настрій господарів кімнати, тому підбір фарби потрібно здійснювати з урахуванням особливостей людської психіки. Використання теплих кольорів активізує діяльність, через що добре підійде для ремонту в кухні, дизайну інтер’єру дитячої кімнати або вітальні. Для спальні краще підібрати холодні відтінки синього, зеленого або фіолетового кольорів, оскільки вони сприяють розслабленню та спокою.

Експериментуючи з кольором можна змінити кімнату: зробити з теплої – прохолодну, змінити діловий стиль на домашній, візуально змінити розмір та висоту. Для цього необхідно знати, як правильно поєднувати кольори. Важливими є такі основні схеми, як монохромна, однотональна, контрастна.

При монохромній схемі застосовують відтінки будь-якого кольору. Ефект у разі буде заспокійливий. Щоб кімната стала нудною, рекомендується вибирати шпалери з опуклим рельєфом, може підійти і декоративна штукатурка.

Однотональна схема дозволяє поєднувати близькі відтінки та кольори, наприклад, синього та зеленого, червоного та фіолетового та ін. Інтер’єр у такому стилі стимулює до роботи.

Найбільш яскрава та смілива – контрастна схема. Тут можливе використання контрастних кольорів, що не поєднуються. Правильним у цьому випадку буде застосування кольорів різної насиченості та яскравості. Така схема більше підійде для кухні та вітальні.

Кольори по-різному впливають людей із різним темпераментом. Цікаво, що фіолетовий колір може врівноважити будь-який темперамент, а червоний добре підійде холерику, оскільки має активну динамічну дію. Блакитно-червоний колір допоможе знизити дуже активний темперамент. На думку психологів, найлегше людина сприймає поєднання синього та білого кольорів, а найгірше – червоно-жовтого.

Для дизайну інтер’єру можна вибрати кольори на свій смак, але не варто забувати про основні правила поєднання кольорів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.