Внутрішній світ вашого дому
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Внутрішній світ вашого дому


Внутрішній світ вашого дому

За Гіппократом, існує чотири типи людського темпераменту, згідно з якими проявляється як характер людини, так і її манери поведінки, звички, схильності та інше. Найбільше розкриття особистості відбувається вдома, у маленькому власному світлі. Роками людина обживає свою квартиру, наближає інтер’єр приміщення до душевних потреб.

Зрозуміти, яким є господар по його будинку, нескладно навіть непрофесіоналу. Досить придивитися до фонового кольору інтер’єру, особливостей облаштування, розташування предметів меблів та декору, енергії, яку випускає внутрішнє «Я» квартири.

Холерику властива експресивність, квартира буде під стать господарю яскрава, помітна, незвичайно цікава, сучасна. Меблі його приватного інтер’єру, складаються з нових матеріалів і, обов’язково, модульні. Таку простіше пересувати кілька разів на місяць, це характерно для людей з потягом до змін. Кольори в інтер’єрі підібрані надзвичайно, наприклад, фіолетово-жовтий, чорно-червоний. Місця в будинку холерика є достатньо, тому що його вільна натура не переносить обмежень. До інтер’єру такої квартири можна подарувати незвичайну, забавну річ, і холерик із задоволенням встановить її на найвиднішому місці.

В будинку сангвініка оселилося світло, і воно завжди буде випромінюватись, відбиваючись від численних дзеркал, полірованих поверхонь, металевих вставок меблів світлих відтінків. У квартирі переважають життєрадісні теплі кольори: помаранчевий, зелено-жовтий або контраст біло-чорного, синьо-білого, що гідно виділяється. Простота дизайну інтер’єру відображає м’якість та енергійність господаря будинку, тому не варто дарувати йому щось громіздке, це не для нього. Зате такий подарунок сподобається флегматику. Адже його квартира нагадує надійне, затишне гніздечко.

У своєму особистому просторі флегматик влаштовує порядок, з нальотом педантичності, акуратні фотографії у важких рамках, дубові добротні меблі, приглушені зелені або сині тони, виражають ґрунтовність та спокій господаря квартири. Цьому типу темпераменту властива консервативність, складне сприйняття змін і будь-яких нових віянь, тому сама атмосфера наповнена стабільністю.

Меланхолік — ще сентиментальніший і дизайн кімнат його будинку неоднозначний. Можливо, комусь він нагадує хаос, але меланхолік запевнятиме, що це – робоча атмосфера. Сентиментальність пронизує всю квартиру, в інтер’єрі використані приглушені кремові пастельні гами. Меланхолік дуже вразлива людина і, звичка закриватися від усіх, відбивається у тьмяному, ненав’язливому освітленні квартири. Можна трохи пожвавити інтер’єр квартири друга-меланхоліка, подарувавши йому веселу картину, що тішить яскравими фарбами.

Цілком природно, що власників одного темпераменту у чистому вигляді не зустрічається. Основні риси одного з них все-таки візьмуть гору над іншими як у людині, так і у його квартирі. Достатньо лише уважно придивитися!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *