Інтер'єри кухні стилі фото  дизайн Vid
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Інтер’єри кухні стилі фото дизайн Vid


Інтер'єри кухні стилі фото  дизайн Vid

Пропонуємо Вам ближче познайомитись зі стильовими напрямками в інтер’єрі у нашому розділі Стилі в інтер’єрі кухні. Звукове словосполучення «домашнє вогнище» є яскравою асоціацією однієї з основних кімнат будинку чи квартири. інтер’єр кухні. І це підтверджується тим, що саме в сучасному інтер’єрі кухні збираються не тільки для того, щоб зробити трапезу, але і звичайно ж для потаємних розмов, приємних дружніх посиденьок сімейних нарад. Знаменна сімейна урочистість, процес приготування смачної їжі, повинні проходити в теплій атмосфері, що створює безпосередньо правильний і сучасний дизайн інтер’єру кухні. Спочатку слід чітко визначитися з тим, як грамотно розмежувати простір цієї кімнати. Дуже добре, якщо площа інтер’єру сучасної кухні вільно дає можливість втілити всі задумані мрії в життя, але найчастіше вона суворо обмежена і тоді потрібно уважно та раціонально підійти до цього дизайну.
Важливо створити три основні простори:
• Робоче – зона сучасної кухні, де буде розміщено плиту, мийку, поверхню столу, холодильник.
• Зону відпочинку кухні, де будуть обідній стіл та стільці. Заведено вибирати той комплект меблів, в якому кількість стільців відповідає кількості мешканців.
• Вільний простір обов’язково повинен залишатися для того, щоб була можливість вільно себе почувати і пересуватися.

Вибір стилю для сучасного інтер’єру кухні — Рівняння непросте, де по можливості слід звернутися до дизайнера-фахівця. Всі люди прагнуть, щоб їхня кухня була максимально затишною, але при цьому одні надають перевагу сільському стильовому рішенню і в міських просторах джунглів формують собі краплю сільського спокою. Інші господині, навпаки, визнають виключно сучасні технології, не прагнучи повертатися до стилю минулого століття, при цьому безповоротно обираючи «хай-тек».
Ми виділимо найбільш популярні та найкрасивіші на сьогоднішній день стильові рішення.

Японський стиль в інтер’єрі кухні

Ідеальним цей інтер’єр буде для невеликих кухонь.
Характеристиками дизайну є:
• природне освітлення
• натуральні матеріали оздоблення високої якості;
• мінімалізм у деталях.
Основна заповідь – функціональність та простота, що передбачає утилізацію зайвих речей і навіть мінімального безладдя. З огляду на це, в кухонному приміщенні має бути абсолютно все необхідне, включаючи сучасну стильну техніку.
Найбільш природна палітра кольорів підходить японському інтер’єру, тому потрібно вибирати перлинні, білі, молочні, пастельні, бежеві і коричневі тони. Відмінними акцентами є всі відтінки зеленого кольору та складно підібраного червоного.


Стиль хай-тек в інтер’єрі кухні

Уявляючи такий інтер’єр кухні, в уяві з’являються елементи нержавіючої сталі, що вважаються по праву основною іконою стилю. Елементи сталевих меблів або блискучі хромовані поверхні, дрібне кухонне начиння, створені з нержавіючої сталі, гармонійно впишуться в подібний інтер’єр кухні. Багатьом такий ультрасучасний дизайн видасться надмірно стерильними, але справжні поціновувачі розпізнають тут непідробну красу, що напевно є внутрішнім станом людини.
У дизайні використовується велика кількість металу, який вміло поєднувати з красивим деревом, склом та сучасними матеріалами-композитами, тоді ваша кухня набуде справжнього стилю та відповідного настрою.


Стиль прованс в інтер’єрі кухні

Інтер'єри кухні стилі фото  дизайн VidІнтер’єр кухні в стилістиці провансу вже багато часу не втрачає актуальності, тому що дозволяє уособлювати справжній середземноморський комфорт і затишок навіть у російській глибинці. Прованс – це справжнє втілення теплих приємних сімейних традицій та непідробного домашнього затишку.
Основи провансу:
• природна фактура каменю;
• натуральна деревина з тріщинами;
• теплий тон теракоти;
• тьмяний метал.
Фахівці в галузі інтер’єрів уміло підкреслюють такий стильовий напрямок автентичною, виразною фактурою. Більш підходящим для такої кухні є застосування цегли (або якісна його імітація), кольорової глазурі, декоративної штукатурки, художнього розпису та гармонійної різнокольорової мозаїки. Рекомендується використовувати для цього виду інтер’єру пастельні, приглушені, максимально складні відтінки. Додадуть чарівності та колоритності у стиль «Прованс» потріскані стіни та постарена деревина, чого можна досягти штучним шляхом, за допомогою декоративної штукатурки та вінтажних фарб.


Скандинавський стиль в інтер’єрі кухні

Інтер'єри кухні стилі фото  дизайн Vid
Порівнюючи скандинавський стиль з провансом, потрібно відзначити, що він подібний до повного затишку і певного комфорту. Він, насамперед, має на увазі грамотне та раціональне використання простору. Скандинавський стиль вбирає природну гаму кольору і переважну кількість натуральних матеріалів. Тут варто не вдаватися до можливості захаращення, використовуючи виключно необхідні меблі та певну кількість аксесуарів.
Натуральне дерево в дизайні вдало уживається з різноманітними плетеними, металевими та скляними деталями. В інтер’єрі кухні рекомендується застосовувати приглушені кольори (відтінки бежевого, сірого, складно-білого, коричневого, блакитного, пісочного). Справжню скандинавську теплоту привнесуть до інтер’єру яскраві акценти у вигляді янтарно-жовтих або яскраво-бірюзових елементів). Потрібно відзначити, що класичні скандинавські меблі виготовляються зі світлого дерева, отже саме близький відтінок буде переважним для меблів на кухні. Активно вітається використання меблів коньячних відтінків, покритих матовим прозорим воском або лаком, для захисту поверхні та для приглушення глянцю.


Стиль кантрі в інтер’єрі кухні

Певним шармом та магічною владою у дизайні відрізняється французький кантрі, де раціонально поєднується справжня французька грація та селянська добротність. Стиль кантрі зі своєї історії дуже близько пов’язаний із стилем прованс, і багато прийомів часто перегукуються. Подібні кантрі інтер’єри припускають приємне спілкування. У такій ситуації хочеться готувати і потім дружно насолоджуватися цим приємним процесом. В інтер’єрі виражені виключно екологічні матеріали, такі як природний камінь, дерево, розписна кераміка. Безперечно провідну роль виконують аксесуари, милі яскраві дрібнички, квітчасті прилаштовані шторки, що надає стилю сільської досконалості.


Англійська стиль в інтер’єрі кухні

Англійська стильова подача в інтер’єрі різних приміщень — це втілення вічної доброї класики, яка завжди буде тримати марку і малоймовірно що вийде з моди. Шанувальники англійського стилю – замовники дещо консервативні, але віддають перевагу вишуканому смаку історії. Їх сміливо можна віднести до справжніх естетів, які свято шанують сформовані сімейні традиції, що переломлюється в інтер’єрі розкішною перевіреною ґрунтовністю та стриманістю. Класична стрункість, помірність, закономірна симетричність, чіткість згинів і форм, зречення епатажу необдуманої помітності. Англійський стиль на кухні категорично не приймає дешевих підробок у матеріалах, що говорить про певний рівень!

Дерев’яних деталей дуже багато в інтер’єрі англійського стилю, починаючи з меблів і закінчуючи дерев’яними різьбленими панелями на стінах і суцільними кесонами на стелях. Двері, фігурно викладений паркет, панелі, кухонна робоча область – все має бути без винятку з природних порід дерева. У текстилі популярні пастельні благородні відтінки та глибокі тони гірчичного, зеленого, фісташкового, темно-червоного, можливо, з розкішною фактурою. Основні візерунки тканини та шпалер – клітина, смужка, квіткові намітки, рослинні та урочисті геральдичні мотиви. Виділяються два типи англійської стилістики — класика та кантрі. Інтер’єр класичної кухні найбільш стриманий у колірних рішеннях, строгий, вишуканий. Англійський кантрі в інтер’єрі — одомашнений, менш упорядкований, але при цьому солідний, добротний і незмінно респектабельний.

Фото інтер’єрів кухонь у різних стилях

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *