Вивіз сміття
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Вивіз сміття газеллю


Вивіз сміття газеллюМи здійснюємо вивіз будівельного сміття, старих дерев, непотрібних меблів, побутової техніки, а також різноманітного мотлоху, якого вам необхідно позбутися!

Під час будівельних, ремонтних заходів завжди з’являється багато будівельного сміття. У відходах, що утворюються на будівництві міститься будівельний пил, в якому є мікроби, що викликають алергічні реакції. Тому багато видів сміття потребують негайної утилізації. Замовляючи вивіз будівельного мотлоху, слід звертати увагу на компанії, здатні швидко надати повний спектр послуг. Щоб вивезти сміття з різних місць його збору, використовуються всілякі сміттєвози, обладнані сучасними системами для полегшення навантаження та вивантаження контейнерів. Даний вид транспорту досить масивний і добрий для транспортування великих обсягів зібраних відходів.Приватне вивезення сміття в Ростові-на-ДонуАле габаритна техніка не завжди є доцільною. Іноді найідеальнішою варіацією для вивезення сміття є Газель.
Ця маневрена вантажівка зручна в тих випадках, коли:
• зібралося порівняно невелика кількість відходів для сміття;
• немає можливості під’їхати самоскиду або бункеровоз до місця завантаження. Проїхати вузькими вуличками, під низькими арками і забирати сміття в тісних дворах може лише Газель;
• необхідно звільнити дачну ділянку від непотрібних предметів. На власній машині вивозити сміття не варто, оскільки це загрожує такими неприємностями, як пошкодження салону.

Газель здатна забрати достатню кількість сміття, яке слід помістити в мішки або іншу тару, зручну для завантаження та вивантаження вручну. Адже у Газелі відсутній підйомний кузов, як у самоскида. Весь мотлох відвозиться на полігон для утилізації.

На Газелі зазвичай вивозять побутове або будівельне сміття вагою до півтори тонни. За обсягом це приблизно тридцять мішків дрібних відходів або кілька предметів меблів, призначених для утилізації.

Перевезення сміття на Газелі – це досить вигідна послуга, оскільки собівартість транспортування невисока. Ця вантажівка палива споживає трохи та обслуговування його досить дешеве.

Вивіз сміття газеллю в Ростові-на-Дону

Вивіз сміття у Ростові фотоВивіз сміття у Ростові фото

Ми надаємо подібні види послуг, працюємо оперативно та чітко. На об’єкт подається машина необхідної вантажопідйомності. Лінійка компактних Газелей надає замовникам вибір із різних модифікацій. За заявкою може прибути вантажна машина з довгою або короткою базою, а може бути зручніше вантажопасажирський варіант з тентом. Сноровисті вантажники швидко завантажують мішки зі сміттям і відвозять їх на звалище.Приватне вивезення сміття в РостовіЯкщо залишилися питання – дзвоніть! Наша бригада приймає замовлення на приватне вивезення будівельного та побутового сміття цілодобово та відповідає на Ваші запитання у будь-який час дня. 8(950)843-72-73.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *