100 кращих ідей дизайну сучасної ванної кімнати в стилі лофт на фото
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

100 кращих ідей дизайну сучасної ванної кімнати в стилі лофт на фото


Мабуть найпарадоксальніший і незрозумілий зі всіх стилів інтер’єру – це лофт. Виник на стику богемності та андеграунду, він гармонійно поєднує промисловий розмах із витонченим декором. На противагу стильовим течіям, де заздалегідь можна уявити зразкове планування та кольорову гаму, лофт залишає простір для творчих ідей. Недарма дизайнери всього світу з особливим трепетом ставляться до приміщень у цій стилістиці.

Спочатку стиль лофт був характерний для колишніх виробничих будівель, які зазнали реконструкції під житлове приміщення. З часом вплив стилю поширився настільки, що його почали застосовувати у звичайних міських квартирах і навіть заміських будинках.

У цій публікації ми пропонуємо вам зупинитися докладніше на дизайн-проктах ванної або санвузла, виконаних у стилі лофт. Деякі образи дійсно є частиною колишнього виробничого приміщення, переобладнаного в житлові квартири. А інші – ванні кімнати міських квартир та особняків. Багато дизайнерів вдаються до стилістики лофта ще й тому, що ремонт у такому напрямку часто економічно найвигідніший і не вимагає суттєвих витрат.

Ванна в темних тонах

Основними відмінними рисами приміщень у стилі лофт є:

  • великі площі
  • величезні вікна
  • високі стелі
  • відсутність перегородок та дверей, за винятком ванної кімнати та інших утилітарних приміщень

У стилі лофт

Що стосується обробки просторів в стилі, що обговорюється, то їй притаманні бетонні поверхні, природна цегляна кладка, нержавіюча сталь, відкриті балки і перекриття, різні комунікації, які не тільки не ховаються від очей, але і виставляються напоказ навмисним чином і нерідко є предметом своєрідного декору.

Душева у лофті

Стилю лофт характерний контраст навмисне грубої фактури, оздоблення з похибками, які протиставляються стильним аксесуарам та предметам дизайнерського мистецтва, арт-об’єктам.

Нержавіюча сталь усюди

Цегляна кладка як неодмінний атрибут стилю лофт

Спочатку цегляну кладку в промислових приміщеннях не обробляли виключно з економічних міркувань. Пізніше такий вид «оздоблення», а точніше її відсутність, стала однією з візитівок стилю лофт. Зараз дизайнери спеціально зводять цегляні стіни або стилізують під них поверхні за допомогою штучних матеріалів.

Цегляна кладка

Цегляна стіна

Контрастне поєднання необроблених цегляних стін із сучасними оздоблювальними матеріалами призводить до створення цікавих образів, навіть у рамках таких невеликих приміщень як санвузол.

Цегла та скло

Руда цегла

Цегляна кладка обробляється спеціальними спреями, що захищають стіни від зайвої вологи та можливого утворення плісняви. В іншому така поверхня не вимагає особливого догляду.

За скляними перегородками

Як правило, у колишніх виробничих приміщеннях, що використовуються під приватне житло, ванна кімната є просто обгородженим тим чи іншим способом простір. Часто як такі перегородки використовують матове або прозоре скло, рідше – ширми з вагонки або полікарбонату.

Арт-об'єкти

Інтерес до стилю лофт, спочатку був викликаний протестом проти буржуазних підвалин та утисків творчої думки. І в наші дні дизайнерські ідеї знаходять відображення в інтер’єрах урбаністичного спрямування, де будь-який предмет побуту може стати арт-об’єктом.

У душовій

Блискуча ванна

Навіть невелика частина стіни з цегляною кладкою дозволяє нам відразу безпомилково визначити стильову приналежність ванної кімнати. Аксесуари для ванни та сантехніка, при цьому можуть бути ультра-сучасними.

Стилістика лофт

Масштабність приміщення та високі стелі також визначають стилістичні характеристики урбаністичного інтер’єру.

Навколо цегла

У колишніх промислових будинках не прийнято економити простір, тому ванна кімната може займати десятки квадратних метрів. Можна не турбуватися про те, що виконання всіх її стінок у вигляді цегляної кладки зменшить приміщення.

Контраст цегли та скла

Контрастне поєднання грубої цегляної кладки з найніжнішим відтінком скляних перегородок створює неймовірно чистий та свіжий інтер’єр ванної кімнати.

Цегла на стелі

Іноді зустріти цегляний рисунок можна і на стелі. Простора душова, обмежена від мінімалістської спальні лише невеликою перегородкою, може похвалитися дуже оригінальною стелею, ефект від якої посилюється підсвічуванням.

У чорних відтінках

Дерев’яні елементи – природний матеріал у урбаністичному стилі

Присутність деревини в інтер’єрі ванної кімнати в стилі лофт допомагає відійти трохи убік від тотальної індустріалізації, надати приміщенню деяку теплоту натуральної сировини і розрядити тим самим обстановку.

Білий та деревний

Навіть невеликі елементи з дерева змінюють зовнішній вигляд ванної кімнати або санвузла. Теплі відтінки розбавляють холодність бетону чи керамічної плитки.

Зона з телевізором

У цій просторій ванній кімнаті знайшлося місце навіть для TV-зони, виготовленої з дерева. Велика площа та величезні вікна – козирна карта інтер’єру.

Світле дерево

Невеликі ділянки поверхонь з дерева урізноманітнюють ванну. Темні крани відповідно виставленим напоказ інженерним системам та електропроводці.

Темне дерево

Незвичайний дизайн ванної, в якій вмістилося б ще щонайменше дві такі ж, виконаний з розмахом і не без допомоги елементів кантрі.

Дерев'яне оздоблення

У рудих тонах

Майже повністю обшитий деревом простір санвузла досить еклектично і різноманітно.

Рустикальні елементи

Рустикальні дерев’яні елементи в цій ванній кімнаті стали родзинкою серед сучасного оздоблення та сантехніки.

Дерево на підлозі та стелі

Дерев’яний ламінат на підлозі та стелі, відокремленій від загального простору ванної кімнати – цікавий дизайнерський хід. На тлі деревних і сірих відтінків біла ванна виглядає набагато розкішніше.

Дерево та фанера

Дерев’яні та фанерні елементи перетворили неординарне приміщення ванною.

Дерево в душовій

Чого тільки немає у цій ванній кімнаті із просторою душовою – дерево, скло, мозаїчна плитка, бетон і навіть шифер.

Контрастний дизайн

Чорні грати

Контрастна ванна кімната з темними рамами скляних дверей та інженерні лінії особливо помітні на тлі світлого оздоблення. Дерев’яна підлога і стільниця є сусідами з яскравими системами зберігання.

Еклектичний лофт

Бетонні поверхні в інтер’єрі ванної кімнати

У стилі лофт дуже багато уваги приділяється поверхням з бетону. Це не тільки не дорогий, а й досить практичний матеріал, який легко обробляється. Для ванних кімнат бетонні поверхні покривають особливими вологостійкими розчинами. Але слід пам’ятати, що бетон недостатньо міцний і може розфарбовуватися при взаємодії з важкими предметами. Це потрібно врахувати на етапі планування ремонту чи реконструкції.

Бетонна підлога

Бетонна наливна підлога – частий елемент інтер’єрів у стилі лофт та ванна кімната, душові та санвузли не є винятком. Фарбувати бетон в урбаністичній стилістиці не прийнято, його первозданна палітра кольорів, іноді і незвичайна фактура виступають як промисловий антураж.

Бетон у душовій

Бетонні стіни

Сірий бетон

Старі стіни

Ефект старіння обробки стіни вплинув на зовнішній вигляд ванної кімнати, не залишаючи місце сумнівам про приналежність до стилістики лофта.

Дизайнерська люстра

Іноді трапляються і винятки з правил – бетонні стіни та підлоги забарвлюють у нейтральний колір. У цій ванній кімнаті центром тяжіння поглядів стала незвичайна люстра від відомого дизайнера, стиль лофт припускає багато фантазійних об’єктів.

Керамічна плитка для облицювання поверхонь ванних кімнат

У практичності та довговічності такого способу обробки поверхонь, як облицювання керамічною плиткою, ніхто вже не сумнівається. Спочатку потрібно буде витратити чималий бюджет і певну кількість часу, але всі витрати з лишком окупляться за довгі роки практичного використання поверхонь, які також прості у догляді. Не говорячи вже про те, що варіантів кольорів, фактур і розмірів керамічної плитки маса.

Різнокольорова плитка

Блакитна плитка

Яскрава плитка

Яскраве забарвлення

Яскравий принт

Навіть у такому урбаністичному, сірому, повному індустріального антуражу стилі як лофт знайшлося місце яскравій облицювальній плитці.

Плитка у вигляді сот

Яскрава плитка у формі бджолиних стільників опинилася в центрі уваги невеликої ванної кімнати з неймовірно яскравою жовтою ванною. У сусідстві з дерев’яними поверхнями різних порід деревини інтер’єр вийшов еклектичним і насиченим.

Зелена мозаїка

Мозаїчна плитка кольору першого листя буквально огорнула цю невелику ванну з душовою кабіною. Дерев’яна стеля трохи розбавляє прохолодну палітру приміщення.

Плитка метро

Кабанчик

Білий санвузол

Контраст

Плитка «метро», як її найчастіше називають на Заході та в Америці чи «кабанчик», як зазвичай кажуть у нас у країні – найчастіший гість в інтер’єрах ванних кімнат буквально всіх стилістик. Практичний і традиційний варіант плитки дозволяє створити акуратно облицьовані поверхні, що підходять до будь-яких елементів декору та всіх видів сантехніки.

Темна плитка

У білих тонах

І насамкінець пропонуємо вам ознайомитися з декількома образами ванних кімнат у світлій колірній гамі від білої до пастельно-пісочної. Не всі ванні кімнати або зони для них в рамках колишнього промислового приміщення мають достатні обсяги простору. їх можна «розширити» за допомогою світлого оздоблення стін. З урахуванням білої сантехніки, приміщення буде свіжим, холодним і легким, що часто є рідкістю в урбаністичних інтер’єрах.

Очеретяна підлога

Світлі відтінки

У білому інтер'єрі

Біло-чорний варіант

Біле облицювання

Незвичайні аксесуари

Оригінальна раковина

Простора ванна

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *