Сучасний стиль для лаконічного дизайн-проекту приватного будинку
При оформленні приватного будинку, розташованого за містом, багато домовласників бажають привнести дух самої природи, використовувати натуральні матеріали. Але при цьому більшість господарів приватних домоволодінь бажають, щоб їхнє житло було не тільки функціональним і практичним, але й виглядало сучасно, в дусі часу. Представляємо вашій увазі дизайн-проект одного заміського будинку, в оформленні якого вдалося досягти неймовірно гармонійного співвідношення практичності, лаконічності та комфортності дизайну. За допомогою грамотного вибору оздоблювальних матеріалів, моделей ергономічного меблювання та стриманого декорування вдалося створити комфортний, зручний та при цьому не перевантажений обстановкою інтер’єр.
Вітальня з лаконічним, але затишним інтер’єром
Сучасний стиль оформлення вітальні у приватному будинку багато в чому перегукується із мотивами скандинавської стилістики. Простір і світло тут також є основними компонентами інтер’єру. Завдяки розмаїттю природного світла, приміщення навіть з настільки активним використанням дерева як оздоблення поверхонь, виглядає світлим, легким. Колірні рішення успішно компенсують один одного — сірі відтінки імітації природного каменю в просторі біля каміна привносять прохолоду, а ламінат як покриття для підлоги і дерев’яні стельові панелі створюють теплі нотки природного комфорту. Короткий підбір меблів дозволяє створити обстановку, яка дозволяє почуватися комфортно як домочадцям, так і їх гостям, але при цьому кімната не виглядає перевантаженою.
Простора кухня-їдальня з універсальним дизайном
Велика кухня-їдальня в заміському будинку — мрія будь-якої господині. Особливо якщо оформлення цього неймовірно функціонального приміщення відповідає всім правилам ергономіки, практично, зручно і зовні привабливо. Багатьом здається, що створення дизайну для великої кухні не складає особливих труднощів. Ось у маленькій, тісній кухоньці дійсно багато проблем з компонуванням та вибором меблів, кольорової гами та матеріалів. Але й дуже просторі кухні оформити непросто, адже необхідно розташувати робочі зони таким чином, щоб господиня (або господар) не намотували кілометри між плитою, холодильником та раковиною. Використовувати «правило трикутника» найпростіше при кутовому компонуванні кухонного гарнітура. Місткі кухні можуть собі дозволити збільшення кількості систем зберігання і робочих поверхонь за рахунок установки кухонного острова — окремого модуля, в який може бути інтегрована побутова техніка.
Вибір палітри кольорів для кухонних фасадів був не випадковим. Щоб не відволікати уваги від розкішного природного малюнка деревини, найлогічно використовувати нейтральні кольори – сірий для оформлення фасадів кухонних шаф і білий для виконання глянсових стільниць. Кухонна зона має безперешкодне продовження у їдальню з містким обіднім столом та відео-зоною.
Спальня в сучасному стилі
При оформленні спальні ключовими складовими стають кольорова гама та вибір зручних меблів. Необхідно створити атмосферу, в якій господарі почуватимуться комфортно, легко та спокійно. Нейтральна палітра кольору в світлих тонах і приємні деревні відтінки допоможуть не тільки приготуватися до сну, але і відчути умиротворення. Зручне ліжко з м’якою оббивкою каркасу та відсутністю гострих кутів стане чудовим варіантом для організації спального місця для подружжя. Підвісні тумби, які за місткістю можна порівняти з невеликими шафами, стануть не тільки відмінним місцем для зберігання, але і спростять процес прибирання в кімнаті для сну і відпочинку.
Ванні кімнати з «розумним» плануванням
В утилітарних приміщеннях принцип простоти та функціональності, одягнених у привабливу оболонку сильний як у жодній іншій кімнаті. У ванній кімнаті важливо не тільки створити зручне планування сантехніки, аксесуарів до неї та систем зберігання, але зробити це з високим рівнем ергономічності. Розташування сантехніки та меблів має бути таким, щоб господарі витрачали мінімум часу на санітарні та водні процедури вранці та могли з комфортом розслабитись увечері після трудового дня.
Простір під раковинами використано з максимальною практичністю не тільки для зручного розміщення всіх необхідних у ванній кімнаті приладдя, але й мінімізації часу та зусиль, які необхідні для їх пошуку.
Використання керамічної плитки для оздоблення душової – найбільш практичний та естетичний варіант. Навіть кераміка в нейтральних тонах виглядає ефектніше, якщо використовувати комбінування виробів різного розміру та форми. Поєднання великої та дрібної плитки «метро» на стінах та мозаїки у формі бджолиних стільників на підлозі та в нішах створило цікавий дизайн функціонального сегменту та ванної кімнати в цілому.
При оформленні санвузла можна не обмежуватися обробними матеріалами з високим рівнем вологостійкості і використовувати обробку, що сподобалася за кольором і фактурою. Наприклад, прохолодний темно-смарагдовий відтінок стін, що розкішно виглядає в комплексі з блиском сталевих елементів інтер’єру.
Практичний дизайн допоміжних приміщень
Коридор перестає бути просто приміщенням, яке забезпечує пересування домочадців з кімнати до кімнати, і стає невеликою домашньою бібліотекою, якщо оснастити його вбудованою системою книжкових стелажів. Таке раціональне використання корисного простору не лише вирішить проблему зберігання книг, а й підвищить градус до унікальності інтер’єру допоміжного приміщення.
Розсувні двері як у купе – не тільки оригінальний елемент інтер’єру, який неминуче привертає увагу, але й можливість економії корисного простору коридору, особливо якщо це приміщення не відрізняється великою шириною або його частина вже відведена для меблювання (як у нашому випадку).