Сучасний дизайн проект квартири в Англії
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Сучасний дизайн проект квартири в Англії


Пропонуємо вам ознайомитись з інтер’єром однієї лондонської квартири, оформленої в сучасній стилістиці, з використанням контрастних поєднань та яскравих деталей. Лаконічність і функціональність тут є сусідами з комфортом і зовнішньою привабливістю. Зручне планування, ергономічне розташування меблів та техніки, цікаві колірні та фактурні рішення – все в інтер’єр англійських апартаментів може послужити вашому натхненню для власного ремонту або невеликої ситуації. Почнемо нашу невелику екскурсію кімнатами лондонської квартири з вітальнею – серця житла. Сучасний стиль тяжить до використання всіх відтінків сірого кольору. Враховуючи, що простір вітальні невеликий, логічним стало застосування світло-сірого відтінку для обробки стін. Більш насичені тони відбилися у виконанні меблів. Контрастним кольором виступає чорний тон, який пофарбовані додаткові елементи інтер’єру – освітлювальні прилади, кавовий столик, відеотехніка.

Інтер'єр вітальні в англійській квартирі

Самим строкатим елементом інтер’єру вітальні, що привертає увагу, стало килимове покриття в контрастну чорно-білу смужку. Килимок виступає свого роду посередником між білою стелею і чорними предметами дизайну, серед яких і журнальний столик.

Чорний стіл на строкатому килимку

У невеликій вітальні лише одне вікно, що забезпечує необхідний рівень природного освітлення. Саме тому віконний отвір не декорований текстилем (що часто зустрічається в сучасній стилістиці), а має жалюзі для тих випадків, коли необхідно припинити доступ сонячного світла або закрити вікно у вечірній час від сторонніх очей за межами апартаментів. У зручному кріслі біля вікна можна почитати книгу, скориставшись як підставка оригінальним столиком.

Зручне місце для читання біля вікна

Далі розглянемо інтер’єр світлої і навіть білої кухні з дуже коротким дизайном. Крім того, що просторе приміщення забезпечене великим вікном, сонячне світло, проникаючи через нього, відбивається від білої обробки стін, від абсолютно гладких фасадів кухонного гарнітура того ж відтінку та глянсових поверхонь, що імітують мармур. Простір кухонної зони дозволив розмістити всі необхідні системи зберігання, робочі поверхні та побутові прилади в рамках однорядного меблевого гарнітуру та острова з інтегрованою раковиною. Білий колір кухонного гарнітура візуально розширює простір, а гладкі фасади виглядають сучасно, лаконічно та стильно.

Біла сучасна кухня

Використання матеріалу, що ефектно імітує світлий мармур, дозволило створити непросто привабливий зовнішній вигляд кухонного фартуха і стільниць, але й полегшити догляд за поверхнями, що найбільш схильні до забруднення та впливу вологи.

Мармурові поверхні

У цьому ж приміщенні знаходиться неймовірно яскрава їдальня зона. На тлі білих стін особливо ефектно виглядає обідня група з місткого столу з дерев’яною стільницею та стільців з темно-смарагдовими сидіннями та спинками. Використання різних відтінків цього благородного кольору можна було зустріти і традиційних стилях оформлення житла. Таким чином, класичні традиції знайшли сучасне втілення в лондонських апартаментах наших днів.

Оригінальна їдальня

За простотою та лаконічністю оформлення англійського житла криється велика увага до деталей. Практично у всіх кімнатах розставлені оригінальні вази з живими квітами, незвичайний посуд та свічки присутні усюди, де можна організувати місце для розмов, читання чи трапези.

Живі квіти всюди

Більш колоритний відтінок смарагдового кольору знайшов відображення у м’якій меблюванні зони відпочинку. Сам по собі колір настільки привабливий, що в кімнаті була допустима тільки світла, нейтральна обробка, що не відволікає від центрального предмета меблів. Не дивно, що навіть квіти для цієї кімнати були вибрані неяскраві — білі півонії органічно вписалися в існуючу обстановку.

Шляхетний "смарагд"

Далі розглянемо інтер’єр спальні господарів квартири. У просторому приміщенні з оригінальною архітектурою з’єднані дві зони – спальне місце та ванна кімната. З одного боку — обидва сегменти розділені перегородкою, але з іншого — можна виявити присутність відразу в двох частинах кімнати, тому що стіна скляна і не має текстильного драпірування або жалюзі.

Дизайн спальні з ванною кімнатою

Інтер’єр спальні створювався з метою створення максимально розслаблюючої атмосфери. Саме тому оздоблення стін світле, меблювання тільки найнеобхідніше, а текстиль спального місця тільки натуральний. На тлі білої обробки стін і світло-бежевого відтінку м’якої оббивки ліжка темні настінні бра і столики-підставки дивляться особливо ефектно.

Контрастні деталі на світлому фоні

Ще одним контрастно-темним елементом інтер’єру стало окантування скляної перегородки. За нею, у світлій ванній кімнаті, знайшлося місце і для місткої ванни, і для душової кабіни, унітазу та пари раковин із системами зберігання. Біла сантехніка буквально розчиняється у променях сонячного світла, що проникають через велике вікно.

Ванна кімната за скляною перегородкою

І остання кімната лондонської квартири – маленька дитяча для новонародженого. Не дивно, що для оформлення невеликого простору для малюка батьки вибрали світлі, пастельні відтінки. Біле меблювання, світле килимове покриття та натуральний текстиль допомогли створити обстановку, в якій буде спокійно батькам, а значить і малюкові.

Дитяча кімната у пастельних тонах

Як яскраві акценти в дитячій спальні використано переважно настінний декор, іграшки та книжки в яскравих обкладинках, розташовані на відкритих полицях. Поки дитина маленька і більшу частину часу проводить у ліжечку або на руках у батьків, огляд стін у кімнаті для нього буде основним способом пізнання навколишнього простору.

Яскравий настінний декор

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *