Тумбочки для спальні: 100 фото-новинок, ідеї дизайну
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Тумбочки для спальні: 100 фото-новинок, ідеї дизайну


Зміст:

  1. Тумбочки для спальні: особливості виробів
  2. Критерії вибору тумбочек
  3. Як вибрати розмір тумб.
  4. Стандартні тумби
  5. Підвісні моделі тумбочок
  6. Тумби з дерева
  7. М’які тумби

Кожен із нас приділяє облаштуванню спальної кімнати багато уваги, адже саме це приміщення відповідає за наш емоційний стан та повноцінний відпочинок. Тому всі предмети інтер’єру, які купуються для облаштування спальні повинні бути не тільки комфортними, але й багатофункціональними, що дозволить створити максимально затишну атмосферу і позбавить необхідності розміщувати по периметру безліч стелажів і полиць. Приліжкові тумбочки, які зобов’язані своєму походженню італійцям, а популярності та впровадженню в інтер’єр французам, якраз і відносяться до подібних покупок. Хтось може відмахнутися від такої пропозиції, але ми вас запевняємо – такий аксесуар повністю виправдовує своє призначення. Тумба — це не тільки практичне і зручне для використання в побуті пристосування, але і стильний предмет інтер’єру. Про те, як можна використовувати подібний вид меблів для облаштування спальні, і які види виробів представлені сьогодні споживачеві, ми розповімо далі.

Тумбочки для спальні: 100 фото-новинок, ідеї дизайну

Приліжкові тумбочки для спальні – особливості виробів

Головною перевагою тумб є в першу чергу широкий асортимент товарів, що передбачає велику різноманітність виробів за формою, дизайном, матеріалами виготовлення і відповідно, вартості. Дані меблі одночасно виконують обов’язки зручної полиці та відсіку для зберігання різних речей, тому можуть заслужено називатися універсальними.

Тумбочки для спальні: 100 фото-новинок, ідеї дизайну

Крім цього, доповнення інтер’єру за допомогою таких аксесуарів дозволить створити більш врівноважену обстановку та створити відмінний настрій. І найголовніше – придбати подібні вироби можна у будь-якому меблевому магазині.

Тумбочки для спальні: 100 фото-новинок, ідеї дизайну

Критерії вибору тумбочок для спальні

Як правило, тумбочки в більшості прикладів входять в комплект спалених гарнітурів і виконані в одному дизайні з ліжком, шафою та іншими предметами, що входять до складу комплекту. Однак цей факт зовсім не означає, що ви не можете придбати всі складові інтер’єру, і тумбочки в тому числі окремо, що дуже зручно при облаштуванні приміщень з нестандартними розмірами або за бажання створити свій власний стиль кімнати, який повністю відповідатиме вашим запитам та потребам. У цьому випадку дизайнери рекомендують дотримуватись деяких правил.

Тумбочки для спальні: 100 фото-новинок, ідеї дизайну

Перше, на що варто звернути увагу, при виборі підходящої тумби – це габарити виробу. Великі та місткі тумби будуть, як мінімум, негарно виглядати у приміщеннях з невеликою площею.

Тумбочки для спальні: 100 фото-новинок, ідеї дизайну

Далі слід уважно поставитися до дизайну, форми, колірного виконання та інших зовнішніх ознак, адже запорука комфорту та затишку спальні полягає у повній гармонії між усіма складовими інтер’єру.

Тумбочки для спальні: 100 фото-новинок, ідеї дизайну

Також не варто відсувати на другий план функціональне призначення тумбочок та якість матеріалу, з якого вони виготовлені. Як ми знаємо, скупий завжди платить двічі, а вироби з недовговічних та неякісних матеріалів стають непридатними до експлуатації через досить короткий період.

Тумбочки для спальні: 100 фото-новинок, ідеї дизайну

Як вибрати розмір тумб.

Як ми вже говорили, одним з головних критеріїв, що впливають на вибір відповідної моделі тумб, є їх габарити, і висоті виробів у цьому випадку слід приділити максимум уваги. Найбільш актуальною пропозицією є придбання тумб із висотою верхнього фасаду на рівні спального місця. У середньому це стандартні 50 см, що відповідає висоті більшості видів ліжок.

Тумбочки для спальні: 100 фото-новинок, ідеї дизайну

Однак переваги і стилістика інтер’єру бувають різною, тому висота тумбочок, за бажанням покупця, може варіюватися від 30 до 60 см. і навіть вище. Виправданням для придбання такого виду тумб є бажання створити гармонійний і привабливий зовнішній вигляд у спальні. І в цьому випадку, погодьтеся, поряд з досить заниженою моделлю ліжка тумба, що значно відрізняється за висотою, буде виглядати безглуздо.

Тумбочки для спальні: 100 фото-новинок, ідеї дизайну

Якщо ж у спальні встановлюється габаритне та масивне ложе, то ідеальним рішенням у такому прикладі стане висока та містка тумба, яка, природно, відрізняється від стандартних зарекомендованих розмірів.

Тумбочки для спальні: 100 фото-новинок, ідеї дизайну

Стандартні тумби для спальні

Подібні вироби завжди мають стильний та привабливий зовнішній вигляд, виготовляються з різних матеріалів та чудово доповнюють безліч стилістичних напрямків у дизайні. Однак найбільш поширеним варіантом у цьому випадку, все ж таки вважаються дерев’яні вироби прямокутної або квадратної форми, з висувними ящиками, дверцятами або відкритими полицями. Такі вироби відрізняються довговічністю і можуть стати особливістю всього інтер’єру.

Тумбочки для спальні: 100 фото-новинок, ідеї дизайну

Стандартні тумби можуть бути оснащені зручними ніжками або встановлюватися безпосередньо на підлогу. У будь-якому з варіантів такі вироби вважаються досить стійкими, тому чудово підходять для встановлення на них телевізора, невисокого світильника та інших предметів.

Тумбочки для спальні: 100 фото-новинок, ідеї дизайну

Підвісні моделі тумбочок

Головною відмінністю підвісних тумбочок є їх спосіб кріплення до стіни, що виглядає досить незвичайно та цікаво. Такі конструкції мають компактні розміри, дозволяють заощадити простір і не поступаються функціональністю стандартним виробам. Такі моделі виготовляються у безлічі варіацій дизайну, починаючи від одиночної поверхні у вигляді відкритої полиці, закінчуючи складною конструкцією з висувними ящиками та оригінальними формою відсіками для зберігання. Такі тумби витримують невелику вагу, звільняють місце для зберігання різних підлогових предметів і відкривають безперешкодний доступ до розеток.

Тумбочки для спальні: 100 фото-новинок, ідеї дизайну

Тумби з дерева

Як ви розумієте, тумбочки з натурального дерева будуть відрізнятися не тільки довговічністю, презентабельним зовнішнім виглядом, але і ціною. Тому, якщо ви бажаєте придбати вироби, які протягом тривалого часу будуть радувати вас своєю присутністю, будьте готові витратити чималеньку суму.

Тумбочки для спальні: 100 фото-новинок, ідеї дизайну

Вибір деревини та текстури дерева, як правило, ґрунтується на загальній стилістиці оформлення кімнати. Серед популярних порід дерева вважаються дуб, сосна, бук та червоне дерево. Що стосується поверхні дерев’яних тумб, то тут можна віддати перевагу матовим або глянцевим поверхням, вибрати вироби з фасадами, прикрашеними різьбленням та іншими декоративними елементами.

Тумбочки для спальні: 100 фото-новинок, ідеї дизайну

М’які тумби для інтер’єру спальні

Одним з найбільш популярних варіантів м’яких тумбочок можна назвати вироби з м’якою оббивкою. Подібні тумби можуть входити до складу гарнітуру, продаватися окремо та звичайно, виготовляються за індивідуальним замовленням. Складаються такі конструкції з дерев’яної або іншої міцної основи, що оббита натуральною шкірою, екошкірою або іншими матеріалами. Як верхній фасад, у більшості варіантів, використовується спеціальне скло.

Тумбочки для спальні: 100 фото-новинок, ідеї дизайну

Тумба в інтер’єрі спальні сьогодні вважається невід’ємним предметом меблювання, який одночасно виконує декоративні функції, виступає як зручна підставка і служить місцем для зберігання різних речей. Далі ми пропонуємо увазі читачів фотографії, на яких представлені різні ідеї щодо облаштування спальні за допомогою подібних аксесуарів, які обов’язково вразять своєю різноманітністю і, можливо, надихнуть вас на створення власного стилю.

Тумбочки для спальні: 100 фото-новинок, ідеї дизайну Тумбочки для спальні: 100 фото-новинок, ідеї дизайну Тумбочки для спальні: 100 фото-новинок, ідеї дизайну Тумбочки для спальні: 100 фото-новинок, ідеї дизайну Тумбочки для спальні: 100 фото-новинок, ідеї дизайну Тумбочки для спальні: 100 фото-новинок, ідеї дизайну Тумбочки для спальні: 100 фото-новинок, ідеї дизайну Тумбочки для спальні: 100 фото-новинок, ідеї дизайну Тумбочки для спальні: 100 фото-новинок, ідеї дизайну Тумбочки для спальні: 100 фото-новинок, ідеї дизайну Тумбочки для спальні: 100 фото-новинок, ідеї дизайну Тумбочки для спальні: 100 фото-новинок, ідеї дизайну Тумбочки для спальні: 100 фото-новинок, ідеї дизайну Тумбочки для спальні: 100 фото-новинок, ідеї дизайну Тумбочки для спальні: 100 фото-новинок, ідеї дизайну Тумбочки для спальні: 100 фото-новинок, ідеї дизайну Тумбочки для спальні: 100 фото-новинок, ідеї дизайну Тумбочки для спальні: 100 фото-новинок, ідеї дизайну Тумбочки для спальні: 100 фото-новинок, ідеї дизайну Тумбочки для спальні: 100 фото-новинок, ідеї дизайну Тумбочки для спальні: 100 фото-новинок, ідеї дизайну Тумбочки для спальні: 100 фото-новинок, ідеї дизайну Тумбочки для спальні: 100 фото-новинок, ідеї дизайну Тумбочки для спальні: 100 фото-новинок, ідеї дизайну Тумбочки для спальні: 100 фото-новинок, ідеї дизайну Тумбочки для спальні: 100 фото-новинок, ідеї дизайну Тумбочки для спальні: 100 фото-новинок, ідеї дизайну Тумбочки для спальні: 100 фото-новинок, ідеї дизайну Тумбочки для спальні: 100 фото-новинок, ідеї дизайну Тумбочки для спальні: 100 фото-новинок, ідеї дизайну Тумбочки для спальні: 100 фото-новинок, ідеї дизайну Тумбочки для спальні: 100 фото-новинок, ідеї дизайну Тумбочки для спальні: 100 фото-новинок, ідеї дизайну Тумбочки для спальні: 100 фото-новинок, ідеї дизайну Тумбочки для спальні: 100 фото-новинок, ідеї дизайну Тумбочки для спальні: 100 фото-новинок, ідеї дизайну Тумбочки для спальні: 100 фото-новинок, ідеї дизайну Тумбочки для спальні: 100 фото-новинок, ідеї дизайну Тумбочки для спальні: 100 фото-новинок, ідеї дизайну Тумбочки для спальні: 100 фото-новинок, ідеї дизайну Тумбочки для спальні: 100 фото-новинок, ідеї дизайну Тумбочки для спальні: 100 фото-новинок, ідеї дизайну Тумбочки для спальні: 100 фото-новинок, ідеї дизайну Тумбочки для спальні: 100 фото-новинок, ідеї дизайну Тумбочки для спальні: 100 фото-новинок, ідеї дизайну Тумбочки для спальні: 100 фото-новинок, ідеї дизайну Тумбочки для спальні: 100 фото-новинок, ідеї дизайну Тумбочки для спальні: 100 фото-новинок, ідеї дизайну Тумбочки для спальні: 100 фото-новинок, ідеї дизайну Тумбочки для спальні: 100 фото-новинок, ідеї дизайну Тумбочки для спальні: 100 фото-новинок, ідеї дизайну Тумбочки для спальні: 100 фото-новинок, ідеї дизайну Тумбочки для спальні: 100 фото-новинок, ідеї дизайну Тумбочки для спальні: 100 фото-новинок, ідеї дизайну Тумбочки для спальні: 100 фото-новинок, ідеї дизайну Тумбочки для спальні: 100 фото-новинок, ідеї дизайну Тумбочки для спальні: 100 фото-новинок, ідеї дизайну Тумбочки для спальні: 100 фото-новинок, ідеї дизайну Тумбочки для спальні: 100 фото-новинок, ідеї дизайну Тумбочки для спальні: 100 фото-новинок, ідеї дизайну Тумбочки для спальні: 100 фото-новинок, ідеї дизайну Тумбочки для спальні: 100 фото-новинок, ідеї дизайну Тумбочки для спальні: 100 фото-новинок, ідеї дизайну Тумбочки для спальні: 100 фото-новинок, ідеї дизайну Тумбочки для спальні: 100 фото-новинок, ідеї дизайну Тумбочки для спальні: 100 фото-новинок, ідеї дизайну Тумбочки для спальні: 100 фото-новинок, ідеї дизайну Тумбочки для спальні: 100 фото-новинок, ідеї дизайну Тумбочки для спальні: 100 фото-новинок, ідеї дизайну Тумбочки для спальні: 100 фото-новинок, ідеї дизайну Тумбочки для спальні: 100 фото-новинок, ідеї дизайну Тумбочки для спальні: 100 фото-новинок, ідеї дизайну Тумбочки для спальні: 100 фото-новинок, ідеї дизайну Тумбочки для спальні: 100 фото-новинок, ідеї дизайну Тумбочки для спальні: 100 фото-новинок, ідеї дизайну Тумбочки для спальні: 100 фото-новинок, ідеї дизайну Тумбочки для спальні: 100 фото-новинок, ідеї дизайну Тумбочки для спальні: 100 фото-новинок, ідеї дизайну

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *