Будинок, що плаває в Нідерландах |  Незвичайний будинок на річці в центрі міста стиль лофт
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Будинок, що плаває в Нідерландах | Незвичайний будинок на річці в центрі міста стиль лофт


Побачити такий будинок на річкових теренах Росії досить складно. Для нашої країни плавучі споруди, як і раніше, вважаються досить екзотичним явищем. Зовсім інша справа – територія європейських країн, особливо – водні канали країн Бенілюксу. Нам пощастило побувати в одному з таких незвичайних будинків, що рухаються вузькими річками Нідерландів.

Двохрівневий будинок прямокутної форми зовні обшитий міцним металом насиченого шоколадного кольору. Для зниження ваги конструкції внутрішнє оздоблення виконане з легких матеріалів. У торцевій частині плавучої споруди розташовано одне з вхідних дверей та відкрите приміщення, що виконує функцію лоджії. Будинок має плоский дах.

Просторе приміщення плаваючого будинку всередині розбите на кілька функціональних зон: гостьову кімнату, приміщення для зберігання речей, кухонний простір, їдальню та місце для нічного відпочинку. У нижній частині житла є кілька підсобних приміщень. Потрапити туди можна, скориставшись зручними сходами. При оформленні інтер’єру плавучого будинку дизайнери використали стиль, що імітує обстановку колишніх промислових будівель – лофт.

У гостьовій частині житла розташований «П-подібний» диван з блакитно-сірою оббивкою та безліччю різнокольорових подушок. Нижня частина меблевого гарнітура виготовлена ​​з натурального дерева різних відтінків.

Вітальня в будинку на воді

Поряд з диваном знаходиться невисока споруда, виготовлена ​​з тих самих натуральних порід. Конструкція виконує кілька функцій. Насамперед, цей дерев’яний масив служить своєрідною перегородкою між двома суміжними зонами. По-друге, завдяки такій конструкції, люди, які проживають у плаваючому будинку, набувають додаткового місця для зберігання побутових дрібниць. Частина предметів захована усередині шаф. Деякі аксесуари (стильні переносні лампи, м’які іграшки та живі рослини у горщиках) розміщені на поверхні дерев’яної перегородки.

Зони у будинку на воді

Крім того, в гостьовій зоні є пара світлих тумбочок простої форми, виготовлених з дерева іншої породи. Тумби, що нагадують на вигляд дерев’яні куби, завдяки маленьким коліщаткам, можуть вільно пересуватися по кімнаті.

Зона для прийому гостей висвітлюється за допомогою підвісної лампи незвичайної форми. Якщо потрібно додаткове підсвічування, то можна скористатися будь-якою з настільних ламп, що стоять на перегородці.

Зона для зберігання речей

Цей простір впритул примикає до зони вітальні. У ній розташовані місткі шафи закритого та відкритого типу, що дозволяють сховати всі необхідні предмети, які використовуються господарями житла у повсякденному житті. Одна з дерев’яних шаф, що примикають до гостьової зони, є навісною. Така конструкція дає можливість функціонально використовувати верхню частину простору кімнати та робить поділ приміщення на зони більш вираженим.

Кімната в будинку на воді

У цій частині приміщення є ще одна навісна полиця – відкрита споруда великого розміру, що займає значну частину стіни. Ця конструкція використовується в основному у декоративній якості. На ній розміщені різноманітні аксесуари, що надають інтер’єру кімнати своєрідності та стильності: пляшки зі спиртними напоями, фотографії в оригінальних рамках та незвичайні статуетки.

Спальна зона

Приміщення, призначене для відпочинку, розташоване в торцевій частині плавучого будиночка на території лоджії. Це надає спальній зоні особливої ​​чарівності, оскільки господарі будинку можуть милуватися навколишніми пейзажами, не виходячи з кімнати. Більше того — за природою можна спостерігати навіть не встаючи з ліжка, оскільки відкрите кутове вікно в спальні має значні розміри.

Спальня в плавучому будинку

Велика кількість сонячного світла, що потрапляє в кімнату крізь незакриті ділянки стіни, робить приміщення дуже яскравим та затишним. Відчувається, що тут дуже комфортно відпочивати. Завдяки живим квітам у плетених горщиках, розставленим на підлозі, приміщення спальні виглядає ще більш милим та привітним.

Кухонна зона

Територія для приготування їжі займає в будинку трохи місця, зате тут є все необхідне для цього важливого процесу: сучасна плита з витяжкою, мийка та зручна стільниця. У кухонній зоні знайдуться всі потрібні аксесуари та найпопулярніші побутові прилади. Світло потрапляє у приміщення через довге бічне вікно. Крім цього простір висвітлюється за допомогою двох навісних світильників, виконаних у тому ж стилі, що й інші освітлювальні прилади в будинку.

Кухня в плавучому будинку

Зона їдальні

У будинку, що плаває, є повноцінна їдальня, що складається з м’якого кутового дивана комфортного бежевого кольору, простого дерев’яного обіднього столу довгастої форми, комплекту стільців з вигнутими ніжками і невеликої тумбочки.

Зона їдальні примикає до спального приміщення – між цими кімнатами розташована капітальна перегородка з прозорими віконними отворами. Для освітлення їдальні протягом дня достатньо світла, що проникає з вулиці через великі вікна. Вечірнє підсвічування здійснюється за допомогою двох навісних ламп характерної форми.

У будинку все продумано до дрібниць. Тут можна проводити незабутні вихідні дні чи жити постійно, не відчуваючи себе відірваним від усього світу. А найголовніше – перебування в такій плаваючій споруді дозволяє подорожувати, не виходячи за межі житла. Саме цей факт найбільше цінується людьми, які обирають для себе такі будинки. І справді – чому б і ні?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *