Сучасний дизайн ванної кімнати  50 ідей оформлення стильної ванни
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Сучасний дизайн ванної кімнати 50 ідей оформлення стильної ванни


Сучасний дизайн ванної кімнати передбачає в приміщенні не тільки сантехніку, а й різні предмети меблів, такі як пенали, навісні шафки, мийдодир із величезним дзеркалом та всілякі стелажі. Звичайно, якщо кімната великої площі ванної, то тут набагато простіше розмістити всі бажані предмети меблів і сантехніки, а ось що робити, якщо кімната стандартних розмірів, а саме стандартів звичайних багатоповерхових будинків? Тут потрібно підійти до облаштування простору дуже акуратно, щоб не перевантажити його, а навпаки створити комфортну та функціональну зону для розслаблення та гігієни. Як не крути, а площа обмежує у виборі меблів, величезну шафу просто доведеться замінити вузьким пеналом в один ряд пляшок, швидше за все, доведеться вибирати між ванною душовою кабіною, А ось від таких предметів як джакузі та біде зовсім доведеться опинитися.

1 3 4 5 6 8 9 10 11 12 14 15 17 18 19 20 22 23 27 28

Ванна або душова кабіна

При виборі потрібно виходити з власних уподобань, але якщо в сім’ї є діти, то від ванної не можна відмовлятися, адже не завжди зручно купати дитину в душі, та й як залишити малюка без ігор з корабликами і всілякими заводними іграшками. Величезний плюс ванною в тому, що її можна обладнати шторою і стійкою з душем, таким чином можна буде і ранковий душ, що бадьорить, прийняти, і поніжитися в піні. Якщо ж вибір паде саме на душову кабіну, то таким чином збережеться деяка частина площі, де можна буде розмістити якийсь предмет сантехніки чи пенал.

30 31 32 33 34 36 37 38 39 40 41 45 46 48 49 50 51 52 53 54

Про меблі для ванної кімнати

Пенал для ванної виглядає як звичайний стелаж, він може бути з дверцятами або без них. Для його виготовлення застосовують найрізноманітніші матеріали: пластик, скло, дерево, метал, ДСП та МДФ. Придбати цей предмет меблів краще в спеціалізованих магазинах і тільки фірми, яка випускає меблі саме для ванної.

Існує кілька стандартних правил щодо вибору меблів для ванної кімнати:

  • Перед вибором меблів обов’язково потрібно заміряти кімнату, щоб визначитися з розміром пеналу або шафки, тому що кожен виробника має свої стандарти;
  • меблі повинні мати якісну фурнітуру – всі механізми, навіси та ручки повинні мати хромоване покриття;
  • якщо у ванній кімнаті влаштований тепла підлога, то краще віддати перевагу меблям на ніжках. До того ж це полегшить процес збирання;
  • Для маленької кімнати чудово підійдуть неглибокі кутові шафи та пенали.

55 56 57 58 59 61 62 63 64 65

Найчастіше у ванній досить звичайних стелажів, без додаткових крутних поверхорок і висувних полиць, але якщо фінанси дозволяють, то меблі можуть бути оснащені масою додаткових функцій і, виконуючи своє пряме призначення, бути функціональним і модним аксесуаром та родзинкою ванної кімнати.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *