Вінтажин інтер'єр старого заміського будинку на фото
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Вінтажин інтер’єр старого заміського будинку на фото


Інтер’єри з елементами старовинного оформлення завжди були особливо загадковими. За кожним предметом чи декоративним аксесуаром може ховатися якась історія чи сімейна таємниця власників будинку.

Саме таке враження справляє на відвідувачів стильний вінтажний будиночок у передмісті Франції.

Фасад будинку у вінтажному стилі

Екстер’єр будівлі виконаний у стилі вікових будівель, що пережили багато поколінь господарів. Світло-сірий камінь на стінах демонструє, що незважаючи на минулі роки, будиночок ще надзвичайно міцний і готовий прийняти нових мешканців. При цьому віконні рами, двері та фурнітура виглядають досить сучасно, не применшуючи при цьому цінності старовинного образу будівлі.

Сучасні склопакети на фасаді старого будинку

Дерево, камінь, балки…

Внутрішнє оздоблення будинку витримане в гармонії спокою та умиротворення. У такому приміщенні приємно проводити сімейні вечори за неспішною бесідою та чаюванням.

Натуральні матеріали наголошують на єднанні з природою. Необроблені здавалося б поверхні дуже органічно підтримують загальну атмосферу вітальні.

Вітальня у вінтажному стилі

Усі предмети обстановки, які є старовинними, зістарені штучно. Потертість дерев’яних предметів меблів добре поєднується з половицями. М’які меблі, оббиті грубою тканиною, доповнені вишитими декоративними подушками.

Стилізований камін з димарем

У центрі уваги знаходиться металевий камін із димарем. Його зовнішній вигляд підкреслює вінтажність обстановки, тому дизайнер не маскував камін, а навпаки виділив його, встановивши на постамент з каменю.

Камін як елемент декору

Вибраний майстром стиль передбачає використання безлічі аксесуарів. Так для вітальні прикрасами стали різні світильники, розмаїття картин по стінах і безліч дрібниць.

Обстановка кімнати у вінтажному стилі

Безліч картин для декорування приміщення

Переплетення стилів

Підкреслити ніжність і тонкість вінтажного стилю можна за допомогою елементів інших напрямків. Так уздовж сходів, що ведуть на другий поверх, можна побачити безліч дзеркал у класичних рамах. Крім того, окремо варто виділити тематику картин. Абстракція зображень відмінно вписалася в інтер’єр за своєю текстурою та кольоровою гамою. Також можна відзначити округлі світильники у східному стилі, виготовлені із рисового паперу.

Велика кількість дзеркал для декору приміщення

Кам'яні стіни вздовж сходів

Затишна тераса та спальня з великою кількістю дерева та текстилю.

Простора тераса відкриває чудовий краєвид на околиці. Тут не зустріти сучасних склопакетів, які відокремлюють відвідувачів склом від природи. Дерев’яні балки та зістарені поверхні меблів надають повітрю неповторного аромату деревини.

М'який куточок на терасі

Окремо тут виділено їдальню зону.

Меблювання столової зони на терасі

Вінтажний стіл та шафа чудово вписалися у загальний образ будинку. Плетені меблі гармонійно поєднуються з вензелями металевих аксесуарів. Чарівність місцю надають дерев’яні віконниці ніжно-блакитного кольору.

Декорування столової зони у стилі вінтаж

М’які меблі, оброблені вінтажною смугастою тканиною, нагадують «бабусин» матрац. При цьому таке оздоблення відмінно доповнює образ. Також тут присутні предмети зі шкіри, металу та скла.

Незвичайний світильник для траси

Декорування тераси за допомогою металевих аксесуарів

Романтичної обстановки можна домогтися, якщо запалити великі свічки у спеціально підготовлених скляних вазах та округлі металеві люстри.

Освітлення над столом на терасі

У спальні також можна спостерігати велику кількість каменю, дерева і текстилю. Особливо оригінально в такому інтер’єрі виглядає балдахін із прозорої легкої тканини. Поєднання витончених елементів з масивними конструкціями робить загальний вигляд приміщення збалансованим та гармонійним.

Спальня в стилі vintage

Функціональні приміщення в стилі «вінтаж»

Кухня у будинку у Франції стала єдиним місцем, де дизайнер дозволив собі використати яскраві плями кольору. Крім яскраво-червоних предметів посуду тут з’являються хромовані поверхні, які більш властиві сучасним стилям.

Яскраві елементи в оформленні кухні

Крім того, ознаки сучасного стилю можна помітити і у виконанні кухонних меблів. Тут з’явилися сучасні матеріали (пластик) та більш актуальні нашому часу форми. При цьому всі ці вкраплення добре поєднуються з дерев’яними балками та іншими ознаками загального стилю будинку.

Переплетення стилів на одній кухні

Окремо виділено їдальню і в будинку. Тут балки пофарбовані у білий колір. Цей дизайнерський хід зробив простір світлішим. Кришталь, скло і темно-червоні меблі надають приміщенню певну урочистість, яка є сусідами з простотою основного стилю.

Їдальня зона в стилі vintage

Декорування їдальні у вінтажному стилі

Білі м’які меблі не відрізняються практичністю. Зате вона надзвичайно ефектно виглядає на загальному тлі темніших кольорів.

Оформлення столової зони меблями

Санвузол поділений на практичні зони за цільовим призначенням. Основними обрані світло-зелений та білий кольори. Така гама дозволяє відчути свіжість під час перебування у ванній кімнаті, а також створює враження стерильної чистоти приміщення.

Санвузол у світлих тонах

Душова, відокремлена м'якою шторою

Невелика кількість систем зберігання та декоративних елементів вивільняє деякий додатковий простір. У цій ванній можна помітити лише найнеобхідніше. Приміщення облаштоване дуже практично.

Зонування у санвузлі

Загальною характерною рисою будинку можна вважати велику кількість аксесуарів та прикрас. Стінна шафа, забита книгами, виглядає дуже доречно. При цьому кімнати не здаються захаращеними.

Книжкова шафа у ретро-стилі

Оригінальні дрібниці у декорі приміщення

Особливе місце в оформленні кімнат займають оригінальні та незвичайні речі, які не мають практичного призначення. При цьому такі приємні дрібниці роблять будинок особливо затишним та обжитим.

Приємні дрібниці для створення затишку

Такий невеликий будиночок у французькому Провансі підійде маленькій сім’ї чи закоханій парі для проведення днів у комфорті та затишку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *