Двоповерхова квартира студія: у сучасному стилі лофт
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Двоповерхова квартира студія: у сучасному стилі лофт


Хто міг припустити, що нехитрий дизайн із «промисловим» минулим сьогодні стане одним із популярних. Прагнення до раціоналізму, стилістичний потенціал, можливість облаштування будинку згідно з настроєм із подальшою перспективою корекції зарахували лофт до конкурентних напрямків. На конкретному прикладі організації дворівневої квартири-студії детально ознайомимося з варіантами вирішення побуту, приватності, способами умовного зонування. Проект створений за принципом еклектичного міксу, функціональності, місцями аскетичний і може бути нудним. Втім, усе гаразд.

Відсутність внутрішніх стінок у дуплексному периметрі служить на користь площі. Достатньо позначення за допомогою відтінку, сегментального розміщення меблів, щоб окреслити межі кожної зони та досягти загальної узгодженості. На відміну від типових проектів, у відкритій студії допустимо сховатися лише за дверима ванної кімнати та туалету. І якщо вас влаштовує відкрита демонстрація побуту, приготуйтеся щодня складати диван або ретельно заправляти ліжко після сну.

Панорамний огляд

У полі зору вітальні

Інтер’єрна група представлена ​​простою комплектацією із включенням необхідних предметів. У компромісному поєднанні грубої поверхні столу, укладеної в алюмінієву раму та розташованого на пухнастому килимі; металевих тубусів ламп, дерев’яних підлокітників своєю текстурною різнорідністю являють собою цікаву композицію.

Вітальня-лофт

Подібне компонування відповідає тенденціям стилю, тому несподівані комбінації завжди вітаються. І якщо зона відпочинку оформлена скромно, доречно збалансувати враження шляхом впровадження авангардного предмета або, як у цьому випадку, яскравого дуету з крісел. За підтримки ідентичних подушок у периметр вдалося «вдихнути» життя.

Жовте крісло

Атрибутика відповідає масштабу простору, і сприйняття від невеликої вітальні нівелюється аморфними лініями виразних предметів та їхньою фактурою. У дизайні акценти розставлені великими штрихами. Це велика імітація оленячих рогів над розкладним диваном. Вона продубльована у дзеркалі з об’ємною чорною рамою навпаки, що візуально створює симетрію. Конусоподібна лампа на пристінній тумбі з історією та самотня проекція силуету тональною узгодженістю підкреслюють колірну односкладовість.

Чорна експозиція

Темну монохромність стін і сходів нівелює присутність білої стіни, з надр якої видніються білі полиці з нечисленними прозорими аксесуарами. Висока регульована лампа чорного кольору ефектно виділяється на світлому тлі і є зручним підсвічуванням для любителів вечірнього читання. Текстиль, товсті килими по всій квартирі, велика кількість подушок практично позбавляють об’ємний простір багатозвучності. І все-таки, якщо турбує луна, на допомогу прийдуть акустичні панелі. Коркова підлога в компанії килима сприятиме однозвучній вібрації.

У ніші стіни

В об’єктиві уваги – дитяча та кухня

Ізолюватися можна за допомогою ніші, алькова, мобільних перегородок, жалюзі. У разі розсувних панелей принагідно вирішується і декоративне завдання – барвисті екрани сприймаються як полотно картини. У цьому проекті фігурна статична панель за диваном має наскрізний прохід. Відгороджений куточок зі спартанським ліжком та анімалістичними картинками на стіні знаходиться поза зоною видимості. Судячи з невеликого розміру столу, м’яких іграшок, тут живе дитина.

Аскетичне ліжко

Якби не білий пухнастий килимок у спального місця, колоритні подушки та симпатичні штори в смужку, простір на тлі ретро-дизайну сталевих конструкцій та офісного комода-сейфа виглядало б пригнічливо. Вбудовані в нішу полиці органічно продовжили стіну та вмістили у собі потрібний функціонал. Яскраві коріння книг кольоровою насиченістю додали позитиву темній кімнаті та пом’якшили стриманість обстановки.

Сейф-комод

Вітальня «перетікає» на світлу кухню, відгороджену високою стійкою з парою барних стільців. Крім молочно-білої домінанти збережено зв’язок із дизайном стін вітальні. Сиза синьова однієї зі стін повторює основний колір першого рівня. Функціональний сегмент практично нічим не відрізняється від сучасних оформлень у мінімалістських традиціях. Грубі напівсфери, вмонтовані паралельно, в синхронній послідовності відповідають за освітлення. Поверхні модульної кухні майже порожні. По факту, інтер’єр абсолютно не проти відкритої вітрини з гаджетами, баночками зі спеціями, стравами з фруктами, красивих пляшок та іншої дрібниці, що гармонійно римуються з периметром.

Сучасна кухня

У сегменті їдальні набагато веселіше і все тому, що чорно-білому дуету акомпанує червоний колір, і на динамічному контрасті виглядає дизайн стильно. Превалювання темних аксесуарів і натомість мальовничої стіни скрасилось використанням ніжно-бірюзового кольору. Збіг форм та фактур, вдалі варіанти комбінацій, нюанси в обробці меблів переконують у колоритності декору.

Зона їдальні

Перекладаємо фокус догори

Піднявшись сходами, прямо потрапляєш до кабінету під розлинованою стелею. Масивні балки, канцелярська манера організації робочого місця залишають присмак індастріалу. Підтвердження тому – металеві сейфи, ідентичний комплект із полиць та столу. Сітчастий корпус стільця під набір і дисгармонує з симпатичним дерев’яним столом і тумбою в сучасному виконанні. Оскільки це лофт, така комплектація – звичайне рішення. Веселі малюнки, красиве деревце та картина у зелених тонах стали декоративними фішками та частково інтегрують дизайн. Поруч убудовані шафи вирішують питання зберігання речей.

Лофт-кабінет

І все-таки потрібно більше творчості, щоб відчути м’якість домашньої атмосфери. Дрібниці завжди формують інше враження та підкреслюють індивідуальність. Набір з блискучих дисків, великий годинник з великим циферблатом, банки, заповнені доверху винними пробками, екзотичні ікебани, рамки чудово скрасять інтер’єрний лаконізм. З таким тлом ідеально римується колаж із чорно-білих фотографій.

Нагорі розташована і спальня. Типове оформлення обумовлено винятково функціональністю і не сприймає зайвий декор. Елегантна тумба, фігурний світильник, пара дрібниць, дзеркало у гарному обрамленні складають композиційний сюжет.

В спальні

Чорно-біла ванна за духом близька до одного з мінімалістських стилів. Чорні пластикові меблі підібрані в тон кахельній плитці. Велике дзеркало, хромована сантехніка красиво виглядають на фоні білої раковини.

Життя та настрій мінливі. Приймаючи ідею за посібник до дій, не забудьте позначити свій настрій та зберегти індивідуальність.

У чорно-білій ванній кімнаті

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.