Стильні зелені відтінки для дизайну кухні
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Стильні зелені відтінки для дизайну кухні


Зелений колір по праву вважається одним з найуніверсальніших і найкрасивіших, палітра його відтінків настільки багатогранна, що вибрати тон, що ідеально підходить під усі ваші запити, не складе великої праці. Зелений може бути дуже різним: насиченим та акварельним, енергійним та умиротворюючим, теплим та сонячним або глибоким та драматичним. Словом, зелені тони – чудовий вибір для роботи з інтер’єрами, у тому числі з інтер’єром кухні.

Розглянемо кілька дуже цікавих та актуальних відтінків, які дизайнери радять використати для оформлення кухонної зони.

001.jpg

Колір свіжої зелені завжди матиме попит, але в деяких випадках набагато ефектніше виглядає темніший відтінок. Він так само чітко нагадує соковите листя, але завдяки своїй насиченості, надає інтер’єру зовсім іншого, більш вишуканого вигляду. Зверніть увагу, як красиво підкреслюють зелений колір елементи, виконані в природній колірній гамі – білі, бежеві, коричневі та золоті.

003.jpg

Сіро-зелений відтінок середньої насиченості — ще один дуже зручний вибір для інтер’єру кухні. У цьому кольорі дуже явно читається сірий підтон, і саме завдяки йому відтінок стає чудовою альтернативою будь-якій нейтральній гамі. Він може поєднуватися і з більш яскравими, активними тонами, але найкрасивіше розкривається у стриманій гамі, такій, наприклад, як у цьому інтер’єрі. Чистий білий підкреслює глибину та багатогранність сіро-зеленого та дозволяє йому впевнено солювати у цьому дуеті.

005.jpg

Тим, хто не готовий до нейтральної гами, варто придивитися до яскравого нефритового відтінку. Звичайно, це колір не для всіх, але, якщо в інтер’єрі ви віддаєте перевагу активній палітрі, він точно вам сподобається. Такий відтінок завжди буде привертати увагу, тому його можна або використовувати як головний акцент, або вписати в палітру, яка витримана в холодних, чистих і яскравих тонах.

007.jpg

Ще один насичений варіант зеленого – це смарагдовий. Такий колір наповнить енергією будь-який інтер’єр, і в дизайні кухні він виглядає особливо доречно. Що вигідно відрізняє смарагдовий тон, це його відносна нейтральність. Він не має явно вираженої теплоти чи холодності, що робить його більш універсальним, ніж більшість яскравих відтінків.

008.jpg

Якщо ви хочете використовувати в інтер’єрі великий обсяг смарагдового відтінку, краще комбінувати його з білим кольором, при цьому можна використовувати як чистий білий, так і м’які кремові та світло-бежеві тони. А ось у невеликих дозах, як акцент, смарагдовий може непогано поєднуватися майже з будь-якою палітрою.

010.jpg

Як би не були хороші насичені тони, все ж таки великим попитом користується спокійна гама відтінків. Один з таких – світлий зелений із добре вираженим блакитним підтоном. Він виглядає дуже спокійно і стримано, природно і водночас дуже стильно.

012.jpg

Такий же голубувато-зелений колір може бути і трохи темнішим, він підійде для тих, хто шукає виразний, але все ще нейтральний, добре підходить до всього відтінок.

013.jpg

Цей тон особливо гарно виглядає у поєднанні з деревом середніх тонів. Холодний зелений створює чудовий контраст для натуральної теплоти природного матеріалу.

015.jpg

Життєрадісний, сповнений свіжістю відтінок лайма – ідеальний вибір для інтер’єру, де потрібно створити настрій легкості. Це світлий зелений з гарною жовтою дозою, залежно від освітлення, він може виглядати і як холодний жовтий, але в будь-якому випадку ефектно.

017.jpg

Звичайно, не можна не згадати і один із наймодніших сьогодні відтінків зеленого – колір свіжої зелені.

018.jpg

Цей варіант зеленого можна назвати найбільш універсальним, він здатний прикрасити інтер’єр кухні, незалежно від того, яке стильове рішення ви вибираєте або який обсяг денного світла в приміщенні.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.