вибираємо жовті та золотисті відтінки
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

вибираємо жовті та золотисті відтінки


Додайте кольори у ванну кімнату: вибираємо жовті та золотисті відтінки

Жовтий — саме той колір, який гарантовано внесе в інтер’єр вашого будинку теплоту затишку та енергію, будь-який відтінок ви виберете — всі тони, від м’якого, майже вершкового до насиченого і сміливого апельсинового стануть чудовою основою для «радісного декору». Особливо актуальним є такий вибір кольору в північних широтах, де сонячні промені є дуже рідкісним гостем. Однак, як і при виборі будь-якого іншого кольору, варто пам’ятати про деякі тонкощі, в першу чергу про те, що жовті відтінки із зеленуватим підтоном можуть давати неприємний відтінок як на інші кольори в інтер’єрі, так і на ваш колір шкіри. у яких ви найчастіше знаходитесь, варто вибирати тепліші, з ухилом у помаранчеву гаму, кольори. Блідо-жовті відтінки чудово працюють як нейтральні кольори, тому можуть поєднуватись майже з будь-якими іншими тонами. Яскраві та насичені жовті просто фантастично виглядають у контрасті з нейтральними кольорами, що мають холодний підтон, такими як сірий або блакитний із синювато-сірим відтінком. Золотистий жовтий, що поєднується з теплими нейтральними відтінками, наприклад, з бежевим або коричневим, створює настрій розслаблення та спокою.

Чистий жовтий колір може здатися досить насиченим та інтенсивним для декору вашої ванноїТому якщо ви хочете більш м’який і ніжний відтінок, шукайте той жовтий, який має частку зеленого або помаранчевого, такі тони набагато краще адаптуються і виглядають м’якшими. Ще одна порада: перед тим, як визначитися з вибором кольору, нанесіть кілька відтінків, що найбільш сподобалися, на велику поверхню. Справа в тому, що один і той же колір, нанесений на невелику поверхню і на відчутно велику, можуть виглядати абсолютно по-різному.

вибираємо жовті та золотисті відтінки

В інтер’єрі цієї ванної кімнати використаний чудовий відтінок жовтого: він чудово поєднується з іншими жовтими, а саме з кольором підвісного світильника та природним медовим відтінком онікса, з якого виготовлена ​​стільниця раковини, не перетягує на себе багато уваги, залишаючи центром декору ці витончені деталі. Але водночас цей відтінок створює м’яку та теплу атмосферу, трохи додаючи фарб у стриманий інтер’єр. Для тих, хто любить світлі інтер’єри, але хоче щось цікавіше, ніж повністю білий, а, може, шукає заміну настільки універсальному, але трохи набридлому бежевому, такий відтінок жовтого стане справжньою знахідкою.

вибираємо жовті та золотисті відтінки

Використання ніжного та легкого відтінку жовтого в даному інтер’єрі було б не найвдалішим рішенням, мабуть, блідий колір зробив би цю ванну кімнату нудною та холодною. У той час як насичений, майже апельсиновий відтінок, безумовно, задає тон усьому декору, освіжає сіру гаму і так гарно грає в сонячних променях.

вибираємо жовті та золотисті відтінки

Така плитка, як складена з тисячі золотих монет, виглядає просто чудово! Цей золотистий жовтий здатний надати шарму будь-якій ванній кімнаті.

вибираємо жовті та золотисті відтінки

Такий відтінок жовтого кольору є одним із найпопулярніших, причому як в інтер’єрах, так і в екстер’єрах. Мабуть, у цьому немає нічого дивного, тільки подивіться, як він змінює настрій цієї дуже екстравагантної і холодної ванної кімнати.

вибираємо жовті та золотисті відтінки

У цій ванній використаний ще більш насичений та яскравий жовтий. Якщо і ви наважитеся вибрати такий, зверніть увагу на важливу деталь: звертайтеся з таким кольором не просто як з фарбою, а як з елементом декору — помірне його використання дасть приголомшливий ефект, а надмірне здатне зіпсувати інтер’єр повністю. Наприклад, якби цей сміливий відтінок жовтого використовувався на всіх чотирьох стінах, довго перебувати у ванній було б неможливо, тоді як помірне його використання виглядає просто фантастично!

вибираємо жовті та золотисті відтінки

Поєднання блідо-жовтого з блакитно-сірим — один з улюблених прийомів всіх дизайнерів. І це не дивно – тільки подивіться, як чудово вони поєднуються, створюючи м’який та ніжний контраст, а доданий у цю гаму білий колір підкреслює легкість та легкість такого тандему.

вибираємо жовті та золотисті відтінки

У цьому інтер’єрі дизайнер зробив ставку на ніжний, майже вершковий відтінок жовтого кольору, який чудово поєднується з білим. Невеликі сірі акценти в малюнку плитки для підлоги доповнюють цю гармонійну палітру і створюють інтер’єр для умиротворення і розслаблення.

вибираємо жовті та золотисті відтінки

Інтер’єр цієї ванної кімнати є ще одним прикладом того, як колір стає арт-об’єктом. Цей сміливий і насичений жовтий, доповнений темно-бірюзовим, створює неповторний декор, але головне, що такий прийом економічний і доступний кожному, крім того, стіну і стелю легко перефарбувати або зафарбувати зовсім.

вибираємо жовті та золотисті відтінки

Якщо ваша мета – створити у ванній кімнаті розслаблений настрій, то представлена ​​в даному інтер’єрі кольорова гама – найкраще рішення. Приглушені відтінки жовтого доповнені світло-пісочними тонами, така гама безперечно має затриматися в кімнаті надовго.

Варіанти оформлення інтер’єрів ванних кімнат від студії Павла Полинова в інших кольорах та відтінках ви можете переглянути в нашому. портфоліо «Дизайн інтер’єру ванних кімнат».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.