Стилеві напрямки, які ідеально підходять для ванної
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Стилеві напрямки, які ідеально підходять для ванної


Вибір стильового напряму є одним із ключових завдань при плануванні інтер’єру, не важливо, чи виконуєте ви це завдання самостійно або вирішили вдатися до допомоги спеціаліста. Зазвичай ми представляємо ряд якихось зразкових картинок, які нам подобаються, але зібрати їх у щось спільне і зрозуміти, в якому стилі це може бути втілено набагато складніше.

Розглянемо кілька дуже популярних, модних напрямків стилю для ванної кімнати, їх особливості, можливо, це допоможе визначитись із вибором.

001_стилеві напрямки, які ідеально підходять для ванної.jpg

Першим буде так званий перехідний стиль – дуже актуальний сьогодні напрямок. Перехідний стиль – це «золота середина» між класикою та сучасністю, він увібрав у себе риси таких протилежних з погляду дизайну явищ, при цьому зберіг баланс і гармонію. Крім підбору підходящих меблів та оздоблення, важливо продумати колірну палітру. В даному випадку добре працює дуже спокійна, м’яка гама: сірі, кремові, бежеві тони, а якщо хочеться зробити інтер’єр більш виразним, додайте синій, коричневий і темний сірий.

002_стилеві напрямки, які ідеально підходять для ванної.jpg

Чистий сучасний стиль також відмінно підходить для оформлення ванної кімнати. В даному випадку ми говоримо про збірний образ сучасного інтер’єру, адже підвидів сучасного стилю дуже багато. Це, в першу чергу, прості форми та лінії, які стають головним предметом декору, а також відсутність будь-яких зайвих елементів, що виводить на перші плани архітектуру. Особливо гарний сучасний стиль для невеликих ванних кімнат, де потрібно візуально та фактично розширити простір.

003_стилеві напрямки, які ідеально підходять для ванної.jpg

Але крім усередненого варіанта сучасної стилістики, відзначимо як дуже зручний саме для роботи з місцем ванної ще один підвид цього напрямку. Він відрізняється тим, що дизайнери використовують лише найсвіжіші тренди, а суперсучасні рішення в техніці, матеріалах та плануванні. Як би не був втілений у життя сучасний стиль, для нього в будь-якому випадку буде характерна дуже лаконічна палітра кольорів, а також присутність яскравих контрастів, наприклад, чорного і білого.

004_стилеві напрямки, які ідеально підходять для ванної.jpg

Втім, не менш вдало доповнять інтер’єр ванної кімнати та всілякі варіації класичного стилю. Сьогодні класика по-новому інтерпретується, вона стає стриманішою, спокійнішою, вишуканішою, але не перевантаженою непотрібними деталями. Орієнтуйтесь на звичні форми, а колірну палітру можна створити з м’яких, нейтральних тонів, таких, наприклад, як світлі блакитні або зелені відтінки, сірий чи коричневий.

005_стилеві напрямки, які ідеально підходять для ванної.jpg

Наступний стиль поки не такий поширений, але в нього дуже великий потенціал і переваги. Це так званий фермерський стиль, суть якого полягає у поєднанні сучасної практичності та сільського затишку. Такий напрямок вдало навіть для ванної, адже воно дозволяє зробити інтер’єр одночасно функціональним і красивим, актуальним і по-домашньому затишним.

006_стилеві напрямки, які ідеально підходять для ванної.jpg

А ось стиль рустик вже навряд чи можна назвати універсальним, проте ми все ж таки відзначимо його в цьому списку. Нехай характерне для рустикального інтер’єру прагнення максимально злитися з природою підходить лише поціновувачам сільської естетики, все ж таки створений таким чином домашній затишок мало з чим можна порівняти. До того ж у дизайні ванної дуже органічно і стильно виглядає велика кількість натуральних матеріалів.

007_стилеві напрямки, які ідеально підходять для ванної.jpg

Мабуть, повною протилежністю до будь-яких напрямків кантрі можна назвати індустріальний стиль. Якщо вам більше до душі простота, візуальний динамізм, певна аскетичність, довговічність матеріалів, а також розмаїтість каменю та металу в інтер’єрі, то індустріальна естетика – те, що потрібно.

008_стилеві напрямки, які ідеально підходять для ванної.jpg

Зрештою, не можна не відзначити і так званий пляжний стиль. Його часто плутають із морським, але на відміну від останнього пляжний стиль не має чітко позначених рамок ні в кольорі, ні у формі, ні навіть у тому, наскільки сучасно має виглядати дизайн. Його відрізняє велика кількість світла, відчуття легкості та свіжості, натуральні матеріали, а також присутність зеленувато-блакитних та бежевих тонів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *