Стильний дизайн-проект вітальні 2015 року |  модні варіанти оформлення зали на фото
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Стильний дизайн-проект вітальні 2015 року | модні варіанти оформлення зали на фото


Завдання інтер’єр-проекту не обмежується естетичною корекцією існуючого дизайну, а полягає у повній трансформації простору. Сучасні стилістичні напрями спочатку обумовлені практичністю, функціональністю та можливістю подальшого вдосконалення ідеї. У кожному конкретному випадку ескізи адаптуються залежно від умов та потреб.

Креативна вітальня

Організація невеликої вітальні завжди обумовлена ​​ергономічною експлуатацією кожного сантиметра. Це – правильний розподіл кольорів, освітлення, меблевих предметів, які зрештою демонструють універсальну модель затишного житла. На обмеженій площі 2-х кімнатної квартири, можливо матеріалізувати більшість задумів завдяки розширенню вітальні за рахунок лоджії, кухні або холу. В результаті маніпуляцій, умовні межі зон та компактний розподіл інтер’єрних груп утворюють багатофункціональний периметр з максимальним комфортом.

Компактна кімната Назустріч сонцю     Функціональний простір

У перевагу простору

Хоча у традиційній інтерпретації модерн ототожнюється з лаконічністю форм та приглушеними тонами, кімната у такому виконанні виходить ошатною. Предмети побуту ховаються за меблевими дверцятами, для виготовлення яких експлуатується дерево без зовнішнього декорування, тому корпуси виглядають габаритними. Проте, дизайнери знайшли місце для хромованих вставок та активно використовують кольоровий пластик та скло на фасадах. Силуети та лінії постійно еволюціонують. Вказані фактори згладжують стереотипне враження та ігнорують звичну стриманість. Яскраві фрагменти на фасадах із ДСП та технологічних матеріалів чудово виглядають у спокійному тлі вітальні та не дратують навіть скептиків. Довгі стелажі вирішують проблему зберігання, а вбудовані меблі заощаджують площу і приховують можливі будівельні недоліки.

Відповідно до стилю Завжди актуальний стелаж

Стиль мінімалізм приваблює форматом та продовжує тему актуальних дизайнів. Ідея затребувана у людей, які прагнуть свободи без шкоди для затишку. Міжкімнатні стіни стають зайвими, і вітальня поєднується з сусідньою кімнатою лише аркою, розсувними перегородками, екранами або умовно зонується освітленням, підлоговим та стельовим оформленням. Віконні рами вимагають отвору на всю стіну і обходяться без гардин. Найчастіше лише скромні складки вгорі нагадують про захисну функцію штор вечорами. Невагомих відчуттів додають дзеркала та прозорі аксесуари. Гладкі світловідбивні поверхні та світлий периметр посилюють враження від відкритого простору.

Відмінне рішення Холодний простір У манері модерну

На користь обсягу працює білий колір та ряд його складних відтінків. На стінах використовуються шпалери під фарбування або демонструються переваги штукатурених поверхонь. Допускається не більше 4-5 тонових нюансів, серед яких контраст стає акцентною. Це чорно-біла пара, комбінація з венге чи фонова присутність ахроматичного дизайну. Фрагменти з металу, дерева та скла, у контексті зі скромною кількістю основних предметів, завершують оформлення.

Дерево на блакитному тлі Нічого зайвого Актуально та практично   Панорамні вікна

Нові рішення

Суворі стилі апріорі не передбачають колірну поліхромність, і часто декоративні точки розставляються за рахунок облицювальних текстур і текстилю, парних або одиночних штрихів, розкиданих по периметру. Так, на стриманому тлі грифельної стіни, чорних корпусів меблів та техніки, та сірої оббивки дивана протилежна біла вертикаль із картинами стає домінуючою. Це приклад того, як вміле диригування двома-трьома кольорами призводить до відмінного результату. Згодом у такому периметрі можна зробити естетичні поправки: приглушити або наситити тони, додати пару нових атрибутів. Дизайнерські прийоми дозволяють не зациклювати увагу на концептуальній стриманості, а допоміжні деталі подбають про естетичне враження. У принципі потрібні ідеї, що призводять до швидкої трансформації простору.

Гра кольором Акцентна стіна По-домашньому затишно

У зв’язку з цим варто звернутися до нової облицювальної продукції. Якщо раніше 3Д шпалери сприймалися лише як сюжетні заставки з фентезі в розважальних закладах, зараз вони чудово справляються з формуванням об’ємної вітальні. Крім ілюзорного враження, з допомогою створюються цікаві сюжети з красою підводного світу, космосу, анімалістичні «портрети». У супроводі підсвічування панорамна заставка виглядає незвично і не потребує інших аксесуарів. Для повного занурення в ідею допустимо придбати пару тематичних екземплярів. Не можна залишити поза увагою незвичайні флокові покриття. Вони маскують нерівності та тріщини стін та працюють на користь периметра. Вітається їх поєднання з рідкими шпалерами, що підвищує практичність красивого оздоблення.

Природні мотиви   Оригінальна стінка

У повносюжетному форматі

За наявності площі, що перевищує 100 кв. питання ергономіки вітальні гостро не стоїть. Цей факт дозволяє достовірно відтворити пріоритетний інтер’єр та виділити його стилістичні особливості. Так, стеля, з покладеними темними балками, відмінно римується з дерев’яною підлогою без шкоди для метражу, а світлі стіни в тандемі дерев’яних панелей, створюють ефектний контраст. престижність дизайну.

Під покрівлею з балок Стиль та розкіш Презентабельний дизайн

Якщо вам можлива розкіш, матеріалізувати ідею можна не тільки за допомогою класичного антуражу. Розгляньте стилістичні можливості презентабельного арт-декору. У вітальні вживуться розкіш ампіру, елегантність класицизму. Знайдеться місце авангардизму та експресіонізму, неокласичним тенденціям та особистим уподобанням. Атрибутика з бронзи, порцеляни, слонової кістки, крокодилової шкіри, присутність перламутрових аксесуарів та дорогого скла, африканські та єгипетські мотиви, асиметрія та чітка графіка, обтічність та точність ліній органічно поєднаються в еклектичній вітальні.

Камінна зала Класичний антураж У темних тонах Ошатна вітальня

На тему природи

Домінування обробки з дорогої деревини говорить про аристократичні переваги і усталений смак. Сучасні аналоги надають необмежені можливості створення люкс-інтер’єрів за допомогою нової облицювальної продукції, що створює інше враження від звичної класики. Оздоблення з гнучкого каменю (пісковика з акриловим просоченням) – розкішний матеріал для облицювання колон, арок та нерівних поверхонь, які можуть служити основою для створення фресок або унікальних панно. Мозаїчна крихта – альтернативна заміна попереднього варіанту. На основу з акриловим клеєм наноситься маса з дрібними частинками — мармурова, кварцова та ін, що надає стінам гідного вигляду.

"Музична" кімната   Колірний мікс   Делікатні кольори

Кантрі, японський, екостиль немислимі без участі натуральних основ і особливо актуальні у невеликих вітальнях. Стилізація у сільській манері передбачає пофарбовані площини з характерною потертістю та невигадливі інтер’єрні предмети. Позначені концепції борються за природність, простоту, яскраве висвітлення та відсутність речей другорядного значення. Щоб урізноманітнити варіанти оформлення, пропонуються сучасні продукти. З цієї серії – мультиколорні фарби, що містять ідеальну формулу покриття будь-яких структур. Вони не втрачають початковий вигляд у тривалій експлуатації, нагадують мозаїчну розсипку кольорових точок і пропонують розкіш штучної імітації різних текстур.

Експозиція однієї картини Скандинавський сюжет Парні люстри

Світлу фарбу із цієї серії або шпалери з ненав’язливим візерунком доречно використовувати у вітальні з північними мотивами. Ідея заснована на монополії екопродукції, хоча в оновленій версії не виключається часткове використання сучасних матеріалів, від яких інтер’єр лише виграє. Яскравість денного та вечірнього світла, чистий білий колір, дерев’яні основи інтер’єрних груп несуть тепло у білу безмовність. Фасади прикрашають різьблення, фігурні ніжки і при цьому не відкидаються прямі та точні лінії корпусів у стандартних комплектаціях. Часто використовуються плетені предмети та такі ж аксесуари. Нехитрий антураж зазвичай складається з дзеркал, картин, ікебанів, фарфорових та глиняних предметів. Строкаті вкраплення формуються за рахунок подушок, килима, сувенірних дрібничок.

Панельна стіна Строкатий килим Пара яскравих аксесуарів

Якщо проект має на увазі квартиру-студію, щільна «рисова» ширма вдало забезпечить приватність у потрібному сегменті. На зміну традиційним кріслам прийдуть компактні низькі подушки, модульні меблі коричневої гами. На відміну від кантрі в екостилях використовується нефарбоване дерево, крім масивних предметів. Нестандартні матеріали: сизаль, бамбук, джут, соломка, текстиль з основою з льону, шовку, бавовни нетипово прикрасять вітальню. Перлинний, молочний та інші природні тони притаманні подібним дизайнам. Категоричний заперечення технологічних матеріалів, присутність предметів прикраси у скромній кількості створять характерну атмосферу. Стіни прикрасять гравюри, сувої з мудрими висловами; простір – бонсаї та колекція рослин.

Авторський дизайн завжди є унікальним. Оформіть вітальню за своїми ескізами, наповнивши будинок енергією творчості та процвітання!

  Група м'яких меблів "  Смугасте" Рішення Яскраві фасади меблів У традиціях півночі Світло-коричневі мотиви

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *