Скляні меблі - чи це модно в сучасному інтер'єрі?
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Скляні меблі — чи це модно в сучасному інтер’єрі?


Більшість дизайнерів сходяться на думці, що давно вже пройшов той час, коли скляні меблі використовували в інтер’єрі лише мінімалістичного стилю або стилю хай-тек.

Скляні меблі в інтер'єрі

Більшість дизайнерів сходяться на думці, що давно вже пройшов той час, коли скляні меблі використовували в інтер’єрі лише мінімалістичного стилю або стилю хай-тек. Сучасні нові колекції меблів вражають різноманітністю скляних деталей, що використовуються у їх виготовленні. Крім того, в колекціях є вже меблі, повністю виготовлені зі скла. Скло в них органічно поєднується з деревом, каменем, кованим металом, текстилем, пластиком та шкірою. Такі вироби виглядають просто розкішно, вони чудово вписуються як в інтер’єр у стилі бароко, так і класичний інтер’єр будинку.

Як правильно використовувати скло у декоруванні будинку?

В результаті своєї роботи дизайнери виробили деякі правила, згідно з якими слід використовувати скляні предмети в інтер’єрі. Перше правило говорить, що в будь-якому інтер’єрі ніколи не може бути занадто багато скла. Для того, щоб всі елементи інтер’єру виглядали органічно, у загальному дизайні приміщення слід рівномірно розподілити меблі зі скла та скляні декоративні елементи. Так, наприклад, в інтер’єрі кухні кухонні розсувні столи можуть бути виготовлені з дерева, а кухонні шафи — містити в собі багато скляних вставок. Якщо на кухні розташувати тільки скляні меблі, то приміщення тоді здаватиметься занадто холодним, порожнім і безликим. Особливо це правило стосується меблів та декоративних елементів, виконаних із прозорого скла.

Відповідно до другого правила дизайнерів, в інтер’єрі будь-якого приміщення слід правильно використовувати скло, освітлення та тло. Так, кольорове скло краще виглядатиме на світлому фоні, поблизу вікон. Прозоре скло, навпаки, найбільш вигідно буде виглядати на темному тлі, далеко від вікон. Виходячи зі свого досвіду роботи, дизайнери вивели ще одне, не менш важливе правило. Згідно з ним, при виборі виробів зі скла в те чи інше приміщення слід дотримуватися загального стилю інтер’єру. Перед тим, як купити будь-який виріб зі скла, спочатку варто уявити, де саме воно розташовуватиметься, яка обстановка буде навколо нього. В іншому випадку, навіть найкрасивіша і унікальна річ може загубитися в невідповідному їй інтер’єрі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *