Стиль лофт - що він являє собою
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Стиль лофт — що він являє собою


Лофт – нестримність фантазії чи реальність сьогодення?

Ви, напевно, не раз дивилися бестселери світового кінематографа, і дивувалися, як можна квартиру влаштувати в приміщенні явного промислового призначення. Як можна величезний цех або склад переробити в комфортабельний і функціональний офіс, з настільки яскравим внутрішнім дизайном, що він вражає навіть уяву архітекторів, що бачили багато? Чи не так?

І у вас не раз виникало почуття здивування, і безліч запитань щодо таких житлових квартир: а як вони забезпечили тепло в будинку, як влаштована ванна кімната і чи є в такому будинку туалет? І взагалі, чи оточує таке житло промислова зона, чи це лише ілюзія внутрішнього комфорту?

Ось і є так званий лофт – стиль. Стиль, у якому практично немає оздоблювальних матеріалів, стиль перетворення занедбаних промислових приміщень у житлові обсяги. Або навпаки … візуальна імітація такого простору на просторах звичайної міської квартири! Чим не варіант! Відправною точною інтер’єру в стилі лофт, йде сусідство новітньої фактури в обробці поряд з матеріалами, які були відновлені зі старого вигляду приміщення. Саме такий резонанс дозволяє досягти ефекту об’ємності простору, максималізму та відкритості планування.

Подумайте при оформленні приміщення в такому стилі та про обов’язкову наявність раритетів, не важливо, що це буде, частина сходового маршу старої будівлі, відновлена ​​до життєздатного стану, або ж унікальні стельові балки, фактура яких лише підкреслена сучасним фарбуванням без штукатурки. Поряд з моделями ультрасучасних меблів такий інтер’єр виглядає заворожливо ексцентрично, і не головне, при цьому, яка насправді загальна площа будинку або офісу.

Дуже цікаво у такому інтер’єрі можна обіграти роль комунікацій. Якщо трубопроводи та опалювальні прилади йдуть зверху, вони ніколи не зашиваються гіпсокартоном і не ховаються від очей. Навпаки, поговоріть з дизайнером, як такий концептуально відкритий підхід можна підкреслити яскравою фарбою, або пофарбувати тенета з тон всієї колірної гами інтер’єру. І це стане додатковим плюсом. Те ж саме відноситься і до систем холодопостачання та вентиляції, лофт — стиль дозволяє змішувати стильові напрямки різних епох, і тому нержавіючі повітроводи, що облагороджують виглядати на фоні вибілених стін і бетонних стель, а тепло і затишок можна надати за допомогою текстилю і різноманітних декораторських прийомів на тему меблювання.

Також цікаво поводиться, так звана розбіжність в інтер’єрі, тобто в лофт — стилі будуть доречні яскраві великі принти та малюнки на меблів та покритті підлоги, різноманіття декору або меблів виконаних з металу, дерева, скла. Урожай комоди, табуретки, обідні столи, стільці. Все що вас так приваблювало раніше і не могло вписатися в простір однієї квартири, тут знайде і своє місце і здобуде своє друге життя, точно! Ну, і, звичайно, мобільні стелажі для книг, вітрини, столи, пуфи. Такі динамічні меблі можуть грамотно розділити простір на зони, і бути багатофункціональними, якщо ви використовуєте квартиру, не тільки для житла, а й для прийому великої кількості гостей.
Найчастіше саме ті речі зі східних базарів і з європейських блошиних ринків, поруч із дизайнерськими меблями, придбаними в салоні, заживуть найбільш яскраво і яскраво, перетворивши старий і набридлий інтер’єр, до невпізнанності.

І головне не бійтеся первозданного вигляду, який матиме вертикальні поверхні вашого будинку. Можливо, у вас навіть буде бажання урбанізувати такий простір, за допомогою темних та похмурих відтінків. Темно-сіра, синя, фіолетова яскрава фактура може надати квартирі неповторний колорит і акцентувати увагу на білих меблях та підлогах.

Головне правило, залиште інтер’єр трохи в стані не повної готовності, краще чогось не додайте йому, щоб не вийшов перевантажений деталями та фарбами об’єм. Так ви можете зіпсувати весь ефект від лофт — стилю, а він якраз і полягає в достатку повітря і світла.

Уникайте стереотипів, і не бійтеся стану невеликого хаосу у вашому будинку, адже саме в такій обстановці і народжуються найтворчіші ідеї та проекти! Творіть і будьте впевнені у своїй правоті, адже життя любить сміливих! А ваш урбаністичний інтер’єр відповідно вам, вийде саме таким!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.