Стиль Шале в інтер'єрі
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Стиль Шале в інтер’єрі

Стиль Шале в інтер’єрі

Ті, хто бував на курорті навколо Альпійських гір, знають те прекрасне відчуття затишку і теплоти від інтер’єру місцевих готелів. У цьому стилі там зроблено чи не всі будинки та готелі. Shale у перекладі з французької означає маленька дача, сільський будинок чи хата пастухів. Ця назва чудово передає всю атмосферу даного інтер’єру.Заміський будинок у стилі шалеКомфортність і тепло — це перше, що відчуває турист, зайшовши в готель після довгого гуляння по горах. Будинок ніби сповнений цими чудовими відчуттями. Але, напевно, багатьом цікаво, як же зробити таку атмосферу у своєму будинку? Основою стилю шале є саме поєднання натурального дерева та каменю. Стеля виконана з прямокутних або круглих дерев’яних брусків. Але слід знати, що за рахунок використання такої обробки візуально простір в кімнаті ви значно зменшите, а низька стеля в будинку не завжди доречна.
спальня в стилі шале
Через те, що в цьому стилі використовуються лише природні матеріали, інтер’єр стає трохи грубуватим і простим, але не забувайте, що в цьому і є його особливість, адже цей стиль робить з вашого будинку хатину пастуха. Найчастіше, як оздоблення стін використовують дерево, але іноді їх фарбують або штукатурять. Відтінок фарби повинен обов’язково бути світлим, тому що темні тони погано поєднуються з деревом і надають кімнаті похмурості. Підлога теж робиться дерев’яною. Обробляти дошки для підлоги слід мінімально, щоб не зіпсувати унікальну фактури натурального дерева фарбою або лаком.

дерев'яний будинок з атріумомДуже важливу роль у стилі шале грає камін. Основну частину затишку та теплоти, які так сильно подобається всім нам, створює саме він. Якщо з якихось причин зробити камін немає можливості, його можна замінити багатьма електрокамінами, які повинні не тільки імітувати вогонь, але й видавати звук горіння дров. Також одним із способів пом’якшення грубості обстановки може бути використання текстилю у теплих тонах. Це може бути стильний плед із гарним малюнком, шкіра гірської тварини або шотландська клітина. У вітальні слід розмістити великий м’який диван та кілька таких самих крісел. Меблі повинні бути зроблені з грубих матеріалів, наприклад, м’якої шкіри бордового або світло-коричневого кольору, це додасть інтер’єру м’якості та затишку. Кухонна гарнітура використовується з натурального дерева без жодних орнаментів та з простими лініями.вітальня в стилі шалеУ цей інтер’єр відмінно впишуться дерев’яні бра та ковані люстри. Вони зроблять обстановку більш гармонійною. Доповнити інтер’єр можна і різними виробами, подібними до глиняного посуду, вишитих картин або плетеного килимка. Гармонійність і затишок стилі шале настільки сильні, що западають у душу навіть мешканцям сіл, не кажучи вже про тих, хто живе в мегаполісі, тому сподобається цей стиль абсолютно кожній людині, яка відвідала ваше житло.

кухня в стилі шалезал з каміном у стилі шалерозкішна спальня в стилі шалеприватна садиба шалезатишна вітальня у стилі шале

 

Додати коментар

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *