використання фіолетового кольору на фото
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

використання фіолетового кольору на фото


Як правило, відтінки фіолетового асоціюються з якоюсь таємницею, навівають романтичний настрій, і саме таку атмосферу багато хто мріє створити у власній спальні. Наша стаття відкриє усі секрети завуальованого фіолетового декору.

Фіолетовий акцент

Вибираючи шпалери або фарбу для стін, уникайте насичених темних кольорів. Не обмежуйтесь одним фіолетовим та його світлими або темними тонами, сміливо комбінуйте фіолетовий з іншими цікавими відтінками бузкового, бузкового, червоного, аметистового кольорів. Також неприпустимо в оформленні спальні використовувати різкі контрасти, особливо для яскравих палітр. Кольори повинні гармонійно доповнювати один одного або плавно перетікати з одного відтінку до іншого.

Темні фіолетові або інші яскраві акценти доречні, коли основна гамма кольорової спальні виконана в нейтральних пастельних тонах. У такому разі яскраві декоративні подушки, картина з фіолетовим вкрапленням, милий нічник біля ліжка або темно-пурпуровий килимок будуть дуже доречними. Як варіант, витонченим доповненням до нейтральних світлих тонів стане граціозна ваза насиченого кольору лаванди або декоративний настінний годинник у тому ж кольоровому рішенні.

Можливе й інше рішення декору, коли темні фіолетові стіни чудово гармонують із пастельним текстилем молочно-бежевих відтінків.

Пастельний текстиль та фіолетові стіни

Фіолетовий чудово поєднується з іншими протилежними кольорами – жовтий, золотистий, сірий, всілякі відтінки зеленого. Але такий контраст потребує справді професійного підходу. Найчастіше такого роду палітру вибирають люди творчі, амбітні, що тяжіють до експериментів.

Бажаючи додати в декор спальні загадкові пурпурні нотки, основний акцент можна зробити на оформленні розкішного великого ліжка. Благородний фіолетовий текстиль у поєднанні з обробкою ромбовидного візерунка злегка контрастного рожевого кольору вигідно підкреслить бездоганний смак і стиль господарів, а ультрамодний стільчик у тій же палітрі кольору стане пікантним доповненням сучасного інтер’єру.

Фіолетовий текстиль для ліжка

Не менш ефектно виглядають спокійніші бузкові тони як в однотонному виконанні, так і в витонченій фігурній обробці на подушках і покривалі.

Розкішне ліжкоА ось ще один варіант бездоганного поєднання сірого та фіолетового в оформленні просторого ложа. Тематичну картину в інтер’єрному декорі ідеально доповнить креативна абстракція на стіні та сірі штори.

Пурпурні відтінки

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *