Статуетки у дизайні інтер'єру вашої квартири
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Статуетки у дизайні інтер’єру вашої квартири


Любителі антикварних скульптур і статуеток повинні знати, що дуже важливо знайти для таких декоративних об’єктів оптимальне місце в інтер’єрі, інакше вони можуть не прикрасити будинок, а внести в нього безлад та розрізненість. Сьогодні знову повертається мода на колекціонування радянських статуеток.

Скульптури та статуетки в інтер'єрі

Любителі антикварних скульптур та статуеток повинні знати, що дуже важливо знайти для таких декоративних об’єктів оптимальне місце в інтер’єрі, інакше вони можуть не прикрасити будинок, а внести в нього безлад та розрізненість.

Сьогодні знову повертається мода на колекціонування радянських статуеток. Адже часто окремі предмети в інтер’єрі повідають про господаря набагато більше, ніж весь дизайн загалом. У молодої дівчини може бути досить строга обстановка зі шкіряними диванами та стилем мінімалізм, але колекція статуеток кішок або дизайнерських фарфорових ляльок видадуть глибоко романтичну натуру.

Розставляти сувеніри слід групами або ряд, але важливо пам’ятати про правила композицій. Краще намагатися поєднувати об’єкти за розміром, фактурою та кольором. Щоб не створювати «зорового шуму», правильніше буде виставити пару великих речей, ніж розставити багато дрібних. Двадцять маленьких фігурок будуть виглядати набагато менш ефектно, ніж одна морська раковина і статуетка Ейфелевої вежі.

Придумайте місце для зберігання вашого дітища. Колекцію з дрібних статуеток розташуйте так, щоб кожен експонат було добре видно. Найкращим місцем для цього стане неглибокий стелаж або відкрита полиця. Якщо виберете як місце зберігання засклену вітрину, то це допоможе захистити вашу колекцію від пилу, що осідає. Продумайте для статуеток підсвічування, вони виглядатимуть набагато цікавіше.

Великим шанувальникам мистецтва – любителям великих скульптур необхідно подумати, як поєднувати уподобання з дизайном інтер’єру. Як правило, такі статуї займають багато місця, але іноді дизайнери розміщують велику скульптуру в невеликому приміщенні, щоб «збити» масштаб кімнати.

Для власників скромних апартаментів можемо порадити купити Функціональну скульптуру, адже творіння у формі жіночого торса цілком можна використовувати як зручну вішалку, а ультрамодний світильник у вигляді коня може бути корисним торшером.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.