Середземноморський стиль в інтер'єрі
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Середземноморський стиль в інтер’єрі


Якщо ви давно шукали натхнення для створення нового інтер’єру, то обов’язково погляньте на середземноморський стиль, що набирає сьогодні все більшої популярності. Цей напрямок вже можна назвати класикою у сфері дизайну інтер’єру, але це та сама класика, яка ніколи не втрачає актуальності та має одну важливу властивість: її легко трансформувати, що дозволяє створювати модний та стильний дизайн.

Отже, легка та яскрава стилістика Середземномор’я може стати ідеальним рішенням для всіх, хто шукає щось особливе.

001_5.jpg

Ключем до розуміння даного стилю є географічний аспект його появи. Фактично Середземноморський стиль став результатом злиття естетики відразу кількох країн даного регіону: Італії, Іспанії, Греції, Марокко та Франції. Ось чому такий інтер’єр може виглядати дуже по-різному, залежно від того, який із країн дизайнер надихався більшою мірою.

002_5.jpg

Втім, виділити низку загальних рис, звісно, ​​можна. Це, по-перше, завжди прагнення надати житловому простору велику свіжість, зробити інтер’єр ніби охолодним. Звідси в такому просторі майже завжди будуть білі стіни, підлога оброблена натуральним деревом, а також активно використовуватиметься природний камінь. По-друге, середземноморський стиль завжди орієнтований на природні фарби та текстури. Нарешті, в такому інтер’єрі обов’язково знайдеться місце цікавим орнаментам, які можуть бути дуже активними, так і втіленими в дрібницях.

003_5.jpg

А ось, що не характерно для даної стилістики, так це використання штучних матеріалів, особливо пластику. Навіть якщо це неминуче, синтетичні матеріали повинні як мінімум виглядати не відрізняються від натуральних. Також середземноморський стиль не прагне бути модним, і хоча будь-які елементи цілком можуть бути сучасними, орієнтуватися на тренди в даному випадку точно не варто. Зрештою, уникайте перевантаженості в інтер’єрі. Це, звичайно, не означає занурення в мінімалізм, йдеться швидше про баланс, простоту, в якій немає нічого зайвого.

004_5.jpg

Однією з важливих особливостей стилю є його універсальність та простота, з якою він може поєднуватися з будь-яким із сучасних напрямків. Так, наприклад, у цій кухні елементи середземноморського стилю з легкістю є сусідами з сучасною класикою. Це прийом, який варто взяти на озброєння, особливо якщо ви не готові до глобальних змін, але хочете відновити інтер’єр.

005_5.jpg

Багато хто думає, що символом середземноморського стилю є дуже насичена і яскрава колірна палітра. Насправді ж, для цього напряму характерна інша гама: це все кольори природи. Стиль буквально копіює фарби, що зустрічаються в навколишньому середовищі, що дозволяє створювати інтер’єр легкий і розслаблений. Якщо говорити про конкретні кольори, то це і вся палітра нейтральних тонів, а також приглушені коричневі, зелені, сині майже у всіх його варіаціях.

006_5.jpg

Складно уявити будинок в Середземномор’ї, який би не був прикрашений плиткою. Крім того, що плитка виглядає дуже красиво, вона ще й неймовірно практична, проста в прибиранні, довговічна і може бути використана в будь-якому приміщенні. Більш характерна плитка з яскравим орнаментом, але якщо ви хочете створити більш лаконічний дизайн, то можна використовувати її в невеликому обсязі, або обмежитися однотонними варіантами.

007_5.jpg

Меблі в такому інтер’єрі також відіграють важливу роль. Вона завжди дуже якісна, часто виглядає масивно і може бути виготовлена ​​з натурального дерева. Сьогодні модно змішувати різні предмети меблів в єдину композицію, стилістика Середземномор’я якраз підходить для подібних експериментів.

008_5.jpg

Як вже було згадано, стіни зазвичай оздоблені дуже лаконічно, вони просто забарвлюються у білий колір. Саме такий фон якнайкраще підкреслить красу текстилю, барвистої плитки та цікавих аксесуарів. Обов’язково додайте до інтер’єру елементи, які дадуть прямий відсилання до культурної спадщини регіону: це можуть бути яскраві подушки, килими або кераміка.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *