Що таке вишуканий інтер'єр та як його створити
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Що таке вишуканий інтер’єр та як його створити


Мабуть, неможливо знайти точну відповідь на питання про те, що таке вишуканість та елегантність. Ці поняття лежать у тій площині знань, де визначення не мають великого значення, але значно важливіше відчуття і особисте сприйняття якогось окремо взятого явища. Вишуканий інтер’єр — поняття ще складніше, але ясно одне: він не має прямої залежності від того, який бюджет у нього вкладений, наскільки багате оздоблення і навіть від того, який обраний стиль.

В даному випадку значно більше значення має особливе відчуття затишку та гармонії навколо, яке ми відчуваємо, потрапляючи в такий простір. Вишуканий інтер’єр – бажаний об’єкт для багатьох, а то й для всіх, але як досягти поставленої мети?

001.jpg

Перший і головний секрет вишуканості полягає у простоті та усвідомленій відмові від зайвих декоративних деталей. І в даному контексті інтер’єрна мода не відрізняється від моди на одяг або взуття. Саме лаконічність давно стала знаковим елементом елегантності та гарного смаку. Багато відомих декораторів визнають, що не такий важливий стиль інтер’єру, скільки те, як саме ви його бачите і як міняєте під себе, прибираючи все непотрібне і залишаючи лише суть.

002.jpg

Однак не варто думати, що мінімалізм та елегантність є синонімами. Якщо ми говоримо про мінімалізм, як про інтер’єрний стиль, то він спрямований, в першу чергу, на створення максимально лаконічного декору та навмисної відмови від прикраси. У той час як елегантний інтер’єр не позбавлений певної декоративності, при його створенні автор все ж таки думає про це, але втілюючи свою ідею, він прагне бути стриманим і точним. Так, наприклад, дизайн цієї вітальні виглядає вишукано: він точно вивірений по пропорціях, випромінює теплоту і затишок, але разом з цим, не перевантажений деталями.

003.jpg

Другий секрет елегантного інтер’єру полягає у відмові від сліпого копіювання трендів. Безумовно, мода у сфері домашнього декору існує, але її віяння змінюють одне одного надто часто, щоб намагатися втілити їх усі. Навіть якщо ви дуже любите постійно щось змінювати в домашньому оздобленні, і сам процес приносить не меншу радість, ніж отриманий результат, варто виробити індивідуальний стиль, хай завдання і здається непростим. Є речі, які навряд чи колись вийдуть з моди або виглядатимуть недоречно, наприклад, живі рослини.

004.jpg

Звичайно, повністю відмовлятися від нового не варто, хоча б тому, що чим ширшим буде діапазон цікавих стильових рішень навколо вас, тим швидше ви навчитеся визначати своє. Якщо ви бачите якесь нове рішення в дизайні, завжди оцінюйте його з позиції розміщення даного об’єкта в ідеальному, вишуканому інтер’єрі. Іноді від чогось краще взагалі відмовитися, а іноді прийом можна взяти на озброєння і адаптувати під себе.

005.jpg

Третій закон елегантності можна сформулювати так: деталі вирішують усе. Гарна жива квітка може перетворити найпростіший і нудний інтер’єр, а красива квітка у старій та непрезентабельному виді вазі – ні.

006.jpg

Це той аспект, про який доведеться думати щодня, тобто стежити за найдрібнішими елементами інтер’єру та побуту.

007.jpg

Наступний важливий крок на шляху до елегантного інтер’єру – не боятися шукати свого стилю, нехай навіть щось виходить за загальноприйняті рамки. Можливо, для цього доведеться найняти хорошого дизайнера, але результатом спільної роботи може стати безцінна річ – ваш індивідуальний, а отже, неповторний стиль.

008.jpg

Нарешті, вишуканість не повинна коштувати дорого. Для того, щоб підібрати гармонійні поєднання кольорів, створити гарні пропорції і декор, не потрібен великий бюджет, для цього потрібен великий смак, який, на щастя, можна виробляти.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *