Сонячно-жовтий відтінок в інтер'єрі
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Сонячно-жовтий відтінок в інтер’єрі


Сонячно-жовтий відтінок в інтер'єрі

Нарешті настало довгоочікуване літо! Якщо вибудовувати асоціативні ряди «час року-колір», лідируючим відтінком сезону, що настав, безсумнівно, стане сонячно-жовтий, такий життєрадісний і теплий. На щастя, цей колір дуже багатогранний і легко вбудовується в різноманітні палітри, тому ми можемо сміливо рекомендувати його для декорування інтер’єру цього літа.

Сонячно-жовтий відтінок в інтер'єрі

«Сонячний» жовтий відрізняється від багатьох інших жовтих відтінків наявністю в ньому ледь уловимого помаранчевого підтону, саме він надає кольору грайливих, сяючих ноток. На цьому фарбуванні лише кілька варіантів подібного відтінку, ви можете вибрати більш менш насичений. В принципі, жовтий непогано поєднується з будь-якою колірною гамою, але будьте уважні при роботі з поєднанням жовтого та чорного, у великій кількості воно підсвідомо викликає асоціацію з бджолами або знаками небезпеки. Ідеальними «супутниками» сонячно-жовтого стануть зелені та оранжеві відтінки.

Жовті стіни в інтер'єрі спальні

Одним з головних компонентів настільки затишного та налаштованого на розслаблення інтер’єру спальні став обраний дизайнером провідний відтінок. М’який та теплий жовтий прикрасив усю стіну, яка має виразний та вельми брутальний рельєф. Об’єднані, колір і фактура дають приголомшливий ефект, який і став центральним декоративним елементом всього приміщення.

Жовта кухня

Сонячний жовтий може чудово доповнити кухню у сучасному стилі, часто оформлену у білій колірній гамі. Жовтий у цьому випадку допоможе розставити потрібні колірні акценти та уникнути відчуття необжитого і незатишного приміщення.

Жовтий куточок на кухні

Незважаючи на те, що жовтий є дуже комплементарним для багатьох палітр кольором, доданий у невеликих кількостях, він виглядає навіть ефектніше. Особливо добре жовтий поєднується з будь-якими світлими, нейтральними відтінками.

Жовта ніша у передпокої

Ще один зручний приклад використання сонячного жовтого відтінку в малих кількостях. Шматок стіни ніби ловить і посилює ефект сонячних променів.

Жовтий віконний отвір

На цьому фото можна побачити інтер’єр кімнати загалом. Приміщення має дуже великий об’єм і складну архітектуру, в даному випадку дуже важливо використовувати колір таким чином, щоб він не відволікав увагу від головного — розкішного виду з вікна.

Жовті стелі у будинку

Увечері елементи декору жовтого кольору допомагають створити ще більш затишну і теплу атмосферу.

Жовті стіни в інтер'єрі кухні

Натуральна деревина у всіх її теплих відтінках стане чудовим доповненням до інтер’єру у жовтих тонах, адже по суті ці відтінки споріднені, вони гармонійно поєднуються.

Жовті розсувні двері в інтер'єрі

Хто сказав, що двері обов’язково повинні бути чи білими, чи кольору деревини? Класичні рішення, зрозуміло, ніхто не скасовував, але часом можна відійти від звичних кольорів і спробувати щось нове. Наприклад, пофарбувати міжкімнатні двері у насичений жовтий відтінок. Це додасть нові нотки у ваш інтер’єр.

Жовті стіни у ванній кімнаті

Якщо ви працюєте з інтер’єрами невеликих приміщень, також радимо звернути увагу на жовтий теплий відтінок. У поєднанні з білим він гарантовано не створить перенасиченого кольором декору, крім того, додасть м’якості та шарму в інтер’єр кімнати.

Жовтий козирок біля будинку

Сонячний жовтий стане ідеальним вибором для обробки екстер’єру будинку, використовуйте його хоча б у невеликих кількостях для створення стильного декору.

Жовтий фронтон біля будинку

Навіть невелика кількість райдужного жовтого відтінку кардинально змінює вигляд будівлі, оформленої у строгих класичних тонах.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *