Щоб ремонт квартири не здався кошмаром
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Щоб ремонт квартири не здався кошмаром


Щоб ремонт квартири не здався кошмаром

Більшість людей, затіявши ремонт, спочатку налаштовуються пройти всі кола пекла. Здебільшого це стосується осіб з невисоким рівнем доходів, які не можуть дозволити собі найняти професійну бригаду для ремонту квартири «під ключ». Спочатку необхідно розділити весь процес на етапи та прикинути, де можна обійтися без стороннього залучення, тобто – безкоштовно.

Заміна вікон. Рідко хто заперечуватиме необхідність зміни вікон у квартирі, навіть якщо вона майже нова. У старих будинках це буде актуально завжди, тому що будь-яке нове вікно набагато краще за старе. Наприклад, той же пластиковий профіль забезпечує герметичність, ізоляцію від сторонніх звуків та протягів. Ринок віконних компаній нині досить конкурентоспроможний, тому завжди можна знайти прийнятну ціну хорошу якість. При виборі компанії бажано прислухатися до рекомендацій знайомих, які вже поставили нові вікна.

Вирівнювання стін. Етап необхідний і обов’язковий, якщо їм знехтувати, то пізніше можна отримати великі труднощі при встановленні меблів, душової кабіни. І взагалі, стіни повинні бути прямими, інакше якою б шикарною не була обробка, приміщення все одно виглядатиме особливим.

Покриття підлог. Недорогий варіант покриття підлог – ламінат. Але і його потрібно вибирати з розумом: слід купувати тільки з восковим просоченням, він знизу зеленого кольору. З таким просоченням ламінату не страшно вологе миття підлог, він не підніметься дибки від випадково пролитої рідини. Ламінат укладається тільки на ідеально вирівняну підлогу. Крім того, можна зробити підлогу з підігрівом, це особливо зручно у ванній або на кухні.

На чому розумно заощадити? Насамперед можна заощадити на простих видах обробки, якщо господарі самі вміють укладати ламінат, рівно клеїти шпалери. По-друге, на самому матеріалі: ламінаті, шпалерах (вигідніше купувати широкі шпалери), плитці. Найчастіше плитка російського виробництва виглядає не гірше за імпортну, а її ціна відрізняється в кілька разів. По-третє: закуповувати матеріали для ремонту та оздоблення зручніше в одному магазині спеціалізованої мережі, там і бонуси, і знижки, що постійно діють, безкоштовна доставка та інші привілеї. Як зробити, щоб ремонт не став кошмаром? Постаратися зробити все відразу, взяти на нього кредит у банку, позичати гроші у родичів. Інакше процес затягується, і ремонт стає нав’язливим кошмаром для господарів квартири.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *