Тенденції щодо оформлення офісного інтер'єру
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Тенденції щодо оформлення офісного інтер’єру

Якими вони є сучасні офіси?Не багато компаній при реконструкції старого офісу або при переїзді до нового звертаються з послуг дизайнерів інтер’єру і марно. Спочатку професійним підходом, який здається простим офісом, можна перетворити не тільки візуально на шедевр робочого простору, але й у цілому оформленням вплинути на працездатність співробітників і на загальну динамічність розвитку бізнесу.
Адже саме на робочих місцях більшість із нас проводить левову частку свого дня, а навколишнє оточення, як правило, змушує бажати кращого. Мало того, грамотно та концептуально оформлений інтер’єр офісу, може не тільки збільшити потік до вас старих замовників, а й розширити коло потенційних клієнтів загалом. І цей фактор зовсім не залежить від діяльності вашої компанії, повірте!

Побиті та шаблонно-строгі офіси канули в лету, і основний напрямок, який приваблює наших замовників при проектуванні офісів у 2012 році, це гармонійність та функціональність обсягу за мінімальних витрат.

Ви не побачите в офісах майбутнього громіздких класичних меблів, капітальних перегородок між кабінетами і темних переговорних кімнат, що вселяють страх. Легкість, легкість, відкритість для діалогів та компромісів – ось девізи офісів майбутнього.
Поряд із сучасними інженерними системами, які дозволяють уникнути стандартних опалювальних приладів, прибрати зі стін офісу непривабливі внутрішні блоки кондиціонерів — сплітів, оптимізувати слаботочні та комп’ютерні мережі використовуються всі прийоми декорування, раніше нехарактерні, для тих приміщень, де працюють люди. Порожнина підвісних стель та грамотно спроектовані ніші на території офісу, приховують всі доступи до інженерних мереж, але й дозволяють додати щось нове або внести зміни в мережі, у разі потреби. У сучасному офісі вам не потрібно турбуватися, як додати ще одне комп’ютеризоване робоче місце, або як збільшити кратність вентиляції, при великому накопиченні клієнтів в одному приміщенні, всі ці можливості можна розрахувати вже спочатку. І навіть автоматизувати процес спостереження за цими параметрами.

Нестандартність оформлення простору переважно досягається невластивими раніше прийомами для офісів. І це прерогатива не лише офісних меблів чи освітлювальних приладів.
Зараз можна зустріти і бухгалтерію з оглядовим вікном на панораму міста та кабінет керівника, повністю відділений скляними перегородками для прозорості усієї робочої діяльності. Креативними відтінками стін і ексклюзивним покриттям підлоги теж нікого не здивуєш, тому дизайнерські рішення повинні бути прив’язані індивідуально до вашого приміщення, що реконструюється або заново будується.

Особливої ​​уваги можна удостоїти вхід до вашої компанії та зони рецепції. Це може бути як площа, оформлена з використанням корпоративного стилю та логотипів компанії, так і абсолютно не асоційована і просто ефектна зона. Адже найчастіше саме тут клієнти отримують перше і найяскравіше враження, коли потрапляють до вас, і вхідна частина офісу є візитною карткою компанії.

Як би це особливо не звучало, але такі місця як санвузол і зона відпочинку, теж вимагають втручання дизайнера. Санвузол — тому що користування ним має на увазі велику кількість людей, і тут необхідно дотримуватися певних норм. А зона відпочинку, тому що ця зазвичай невелика кімната повинна в собі нести максимальне функціональне навантаження при мінімумі площі. У будь-якому випадку, запланувавши в новому 2012 році переїзд в новий офіс, потрібно заздалегідь передбачити, що це приміщення має послужити в майбутньому вам досить тривалий час і його оформлення — є крок уперед у діяльності компанії, а не якір, що тягне вас на колишнє місце ніші вашого бізнесу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.