Затишна квартира у скандинавському стилі: дизайн невеликої малогаборитки
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Затишна квартира у скандинавському стилі: дизайн невеликої малогаборитки


Скандинавський стиль дозволяє створити в приміщенні відчуття легкості та легкості. Простота оформлення покликана не демонструвати розкішні апартаменти, а сформувати найбільший комфорт та затишок.

Невелика квартира у скандинавському стилі наповнена світлом завдяки великим вікнам, які не зачинені шторами. Більшість діб у квартиру проникає природне світло і відбивається від білих поверхонь.

Їдальня зона на кухні

Простора зала обставлена ​​невеликою кількістю меблів. Низький диван сірого кольору розташований уздовж стіни, що дозволяє залишити центр кімнати незайнятим. Інші предмети обстановки зводяться до невеликого журнального столика та полиць.

Простора вітальня у скандинавському стилі

Полиці, розташовані на підлозі, відрізняються функціональністю. Такі меблі дозволяють вмістити велику кількість книг та інших невеликих предметів. Замість м’яких крісел використовують стільці з тонких планок. Вони, звичайно, не забезпечать того комфорту, що може подарувати крісло, але створять неповторний стиль.

Незвичайний стілець у скандинавському інтер'єрі

Якщо в інтер’єрі і буде крісло, воно неодмінно буде незвичайним. М’яке сидіння встановлене на дерев’яні ніжки та має яскравий колір. Такий виріб може стати єдиною яскравою плямою у всьому оформленні. Багато полиць у кімнаті нагадують дерев’яні драбини, на сходах яких розташовуються рослини, взуття або різні господарські дрібниці.

Велика площа кухні цієї квартири дозволяє встановити тут все необхідне обладнання та меблі. Велика кількість шаф вміщує все кухонне начиння, залишаючи багато місця для робочої поверхні або розміщення декоративних предметів. Білі фасади відмінно поєднуються з хромованою фурнітурою та такими ж поверхнями кухонної техніки.

Біля вікна розташований обідній стіл. Цю зони можна виділити окремим світильником, що підвішений прямо по центру столу. Меблі на кухні підкреслено прості. Набір стільців містить моделі різної форми та з різних матеріалів. Цей дизайнерський хід спрямований на створення ілюзії того, що господар не надає особливого значення ідеальному підбору поєднань. Насправді створення такого інтер’єру займає багато часу та змушує дизайнера докласти чимало зусиль.

Спальня у квартирі поділена на зони. Окремо стоїть робочий стіл із комп’ютером. Ламінат на підлозі імітує натуральну дошку. Покривало на ліжку виготовлене з льону. Використання для створення скандинавського стилю натуральних матеріалів робить кімнату особливо затишною та приємною для життя.

Системи зберігання, що використовуються у цій обстановці, дуже прості. Найчастіше полиці навіть не закриті. Незважаючи на це вони надзвичайно місткі та функціональні. Основним матеріалом виготовлення таких систем є деревина світлих порід.

Велика увага приділяється тим дрібницям, які створюють затишок у кімнатах. Велика кількість елементів декору та милих дрібниць є невід’ємною частиною скандинавського стилю. Такі деталі інтер’єру відрізняються простотою та природністю кольорів та форм. Використання живих кольорів вітається.

Скандинавський стиль відрізняється простотою. Там, де в класичному стилі стояла кришталева ваза, у скандинавських тенденціях використовується щось, що більше нагадує просту банку.

Перевагою квартир у такому стилі полягає в нехитрі форм і відтінків. Повна світла кімната несе лише позитив та гарний настрій господарям та гостям квартири.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *