правила поєднання та фото в інтер'єрі
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

правила поєднання та фото в інтер’єрі


Нерідко бірюзовий називають блакитним або зеленим, це тому, що він є тонкою межею між двома цими кольорами. Хоча цей колір цілком можна назвати самостійним, він має власні відтінки, є темний і світлий бірюзовий і колір морської хвилі, правильно використовуючи їх, можна домогтися приголомшливих результатів. Бірюзовий має унікальну властивість наповнити кімнату романтичною витонченістю, начебто в ній були прикраси з самої бірюзи. У такому інтер’єрі почуваєшся немов оточеним безмежними морськими просторами або частіше диких лісів.

Бірюзовий інтер'єр Бірюзова хаща

Якщо ви не впевнені, що бірюзовий колір — це чудова ідея для інтер’єру, то спробуйте спочатку зробити в цьому кольорі ванну.

У такій обстановці почуваєшся наче на морському дні, бірюзовий колір обволікає своєю неповторністю, м’якістю та витонченістю.

Насичений бірюзовий

А якщо ви не боїтеся експериментувати, і яскраві фарби є прийнятними для вашого життя, то сміливо використовуйте інтенсивний бірюзовий та в інших кімнатах. Можна просто зробити кілька акцентів у цьому кольорі.

Але не забувайте, що бірюзовий – холодний колір, відповідно багато бірюзи – багато холоду. Тому якщо ви готові, то сміливо приступайте до такого оформлення кімнати. А якщо використовувати малюнок, наприклад, на шпалерах, меблях або картину із зображенням квітки на бірюзовому фоні, то ефект буде протилежний, тобто м’якший і не такий холодний.

До речі, важливо пам’ятати, що поєднувати яскравий бірюзовий краще з спокійнішими відтінками, інакше весь ефект від бірюзи пропаде, а кімната буде дуже строкатою.

Бірюзовий та бежевий

Ідеально до бірюзових мотивів підходять пастельні тони, вони додають легкості та безтурботності у його легку прохолоду. Подібні інтер’єри підходять мрійливим натурам зі спокійним характером. У таких інтер’єрах радять використовувати бірюзовий колір у помірній кількості, наприклад, для однієї стіни та кількох акцентуючих предметів. А бежевий колір застосовувати для меблів, деяких ділянок стін та інших деталей. Тут використано точковий розподіл ролей, він задає потрібний настрій кімнаті, оскільки хаотичне перемішування кольорів доречніше, якщо вони близькі за тональністю. Але при поєднанні яскравого і спокійного кольорів краще віддаляти їх один від одного, інакше один з них губиться.

Так як бірюзовий колір уособлює природу, то доповнити його можна деревом як кольору, так і матеріалу. Такий інтер’єр буде найзатишнішим і домашнім, тут захочеться проводити якнайбільше часу. Атмосфера їдальні, оформлена таким чином, розташовуватиме до щирих і задушевних бесід.

Бірюзовий колір та дерево

Колір дерева або солом’яний у поєднанні з бірюзовим можуть зробити інтер’єр більш енергійним, і візуально збільшити розмір приміщення, все залежить від подачі та оформлення. До того ж дерево в цьому союзі пом’якшить прохолоду бірюзового кольору і інтер’єр стане теплішим.

Але, незважаючи на всі переваги бірюзового кольору, його нечасто можна зустріти як оформлення інтер’єру. Чим зумовлена ​​така несправедливість цього кольору незрозуміло. Адже якщо комусь не до вподоби його зайва яскравість, то слід звернути увагу, що у бірюзового кольору, як і у багатьох інших, є приглушені відтінки, наприклад, розмита бірюза. Цей відтінок широко застосовується в західних інтер’єрах за рахунок того, що він не такий холодний і не дуже активний. Цей колір спокійний, він сприяє зниженню інтенсивності заходу сонця.

Колір "розмита бірюза"

Розмита бірюза добре підходить для дитячої кімнати, спальні та навіть робочого кабінету. Стосовно дитячої кімнати до м’якості розмитої бірюзи підійдуть яскраві акценти або комбінування з іншим.го кабінету також гарний розмитий бірюзовий колір, він не викликає сонливості, але й не відволікає від роботи.наприклад, червоним, помаранчевим, синім, зеленим. Такі поєднання зроблять кімнату веселою, але не давить на психіку.

Що стосується спальні, то тут, як завжди, перевага надається спокійній гамі кольорів, оскільки вона найбільше підходить для гарного сну та відпочинку. Тому використання розмитої бірюзи якнайкраще сюди підійде у поєднанні з постільними тонами.

 • Любителі м’якості та легкості для спальні вибирають колір «розмита бірюза»

  Це дає гарний настрій, але й не давить на психіку

  правила поєднання та фото в інтер'єрі

 • Колір «розмита бірюза» ідеально підходить для спальної кімнати.

  Тут буде і свіжість, і спокій

  правила поєднання та фото в інтер'єрі

 • Розмита бірюза в спальні сприятиме гарному відпочинку

  правила поєднання та фото в інтер'єрі

 • Якщо використовувати бірюзовий колір у спальні.

  То краще взяти його м’якший відтінок

  правила поєднання та фото в інтер'єрі

Для домашнього кабінету також гарний розмитий бірюзовий колір, він не викликає сонливості, але й не відволікає від роботи.

У роботі з будь-яким кольором існує маса нюансів та можливостей його правильно обіграти. Використовувати як основний або у вигляді акценту, насичений або м’який, поєднувати з яскравими кольорами або нейтральними – все це залежить від бажаного результату та значення, яке надається приміщенню. Головне, все робити із душею.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *