100 фото красивих ідей, варіанти поєднання кольору
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

100 фото красивих ідей, варіанти поєднання кольору


Зміст:

  1. Особливості кольору
  2. Обробка стін
  3. Вибір меблів
  4. Штори
  5. Спальня у біло-бірюзових тонах
  6. Оформлення із сірим кольором
  7. Бежево-бірюзова спальня
  8. Поєднання бірюзового та коричневого
  9. Рожево-бірюзова спальня

В результаті плавного переходу блакитного кольору в зелений народжується бірюзовий колір, здатний одночасно дарувати відчуття спокою, огортати прохолодою та заряджати енергією. Тому саме цей відтінок напівдорогоцінного каменю часто використовується дизайнерами для оформлення інтер’єру спальні. Чому саме спальні, спитаєте ви? Все дуже просто. Передпокій прийнято називати «візитною карткою» будь-якого будинку чи квартири. Вона зустрічає гостей та багато в чому відображає звички та спосіб життя своїх господарів. Вітальня заслужено вважається «серцем» житла, де вирує життя і відбуваються найзначніші події. Що стосується спальні, то цю кімнату завжди хочеться створити максимально затишною та комфортною. А чарівні бірюзові тони не тільки дуже гарно виглядають і чудово поєднуються з іншими відтінками. Бірюза має досить потужну позитивну енергетику, яка утихомирює, розслаблює і благотворно впливає на психологічний стан людини. Це ідеальний вибір!

100 фото красивих ідей, варіанти поєднання кольору

Бірюзова спальня – особливості кольору

Незважаючи на те, що бірюзовий колір красиво виглядає в будь-якій стилістиці інтер’єру, у нього є свої особливості, про які слід знати, адже, як відомо — навіть найуніверсальніші відтінки при неписьменному використанні можуть суттєво спотворити загальне сприйняття кімнати і не виправдати очікувань. У нашому випадку ці характеристики кольору стосуються оформлення дизайну в спальні.

100 фото красивих ідей, варіанти поєднання кольору

Для приміщень з невеликою квадратурою актуальним є використання світлих бірюзових відтінків, які візуально збільшать площу. Якщо ви бажаєте міксувати бюрюзу з іншими тонами, то тут слід віддати перевагу білому, сірому, бежевому та іншим спокійним відтінкам.

100 фото красивих ідей, варіанти поєднання кольору

Не менш важливо правильно розташувати освітлювальні прилади та акцентні деталі, якщо дизайн інтер’єру передбачає їхнє використання.

100 фото красивих ідей, варіанти поєднання кольору

Оздоблення стін у бірюзовій спальні

Для спальні, в якій переважають бірюзові тони, стіни можуть бути оброблені декоративною штукатуркою, пофарбовані фарбою або обклеєні шпалерами. При цьому якщо ви вирішили «одягти» всі стіни в колір морської хвилі, слід зупинити вибір на світліших відтінках.

100 фото красивих ідей, варіанти поєднання кольору

Якщо ж вам до душі яскравіші варіації, виділіть подібним чином одну зі стін, наприклад, область біля ліжка, нішу або частину стін біля вікна. Головне, щоб бірюзовий колір займав трохи більше третини всього приміщення. В іншому випадку вам доведеться дуже постаратися, щоб розбавити його надмірну насиченість.

100 фото красивих ідей, варіанти поєднання кольору

Вибір меблів для бірюзової спальні

Як правило, вибір предметів меблів для тієї чи іншої кімнати завжди залежить від загальної гами кольорів, і в нашому прикладі йдеться про дизайн інтер’єру в бірюзових тонах. У разі, якщо головний відтінок прикрашає стіни, при виборі меблів слід звернути увагу до гарнітур та інші предмети сірого, бежевого чи коричневого цвета.

100 фото красивих ідей, варіанти поєднання кольору

Для спальні з нейтральним відтінком стін можна сміливо купувати бірюзові меблі.

100 фото красивих ідей, варіанти поєднання кольору

Дуже цікавим та оригінальним рішенням може стати комбінований варіант меблювання. Наприклад, бежева шафа, біле ліжко і бірюзові тумбочки, які можна доповнити яскравими аксесуарами, приліжковими килимками або декоративними подушками з бірюзовим орнаментом.

100 фото красивих ідей, варіанти поєднання кольору

Штори у бірюзову спальню

Вибір підходящих штор для інтер’єру зазвичай проходить на завершальному етапі облаштування. І в цьому випадку палітра кольорів і матеріал, з якого пошиті фіранки, також залежить від загальної стилістики. Не менш важливим фактором вважається рівень освітлення спальні. Темні штори у бірюзовій спальні допоможуть створити контраст. Однак якщо йдеться про фіранки в темних бірюзових тонах, то цей варіант не прийнятний для приміщень, розташованих на північній стороні. У цьому прикладі зверніть увагу на світлий текстиль.

100 фото красивих ідей, варіанти поєднання кольору

Ну а якщо говорити загалом, то яскраві штори зроблять спальню колоритнішою. Різного виду підхоплення, кільця на карнизах або декор дозволять підкреслити віконні отвори та оригінальність бірюзового. Що стосується рельєфних стін або шпалер з малюнками, то тут актуально дотримуватися якогось дублювання візерунків на шторах.

100 фото красивих ідей, варіанти поєднання кольору

Спальня у біло-бірюзових тонах

Подібну оформлювальну ідею – поєднувати у спальній кімнаті білий та бірюзовий, можна впевнено назвати класикою жанру, адже подібна комбінація вважається найпоширенішою. Чистота білого підкреслює багатогранність і глибину бірюзового, внаслідок чого кімната наче «дихає» та наповнюється «духом» Середземномор’я. Біло-бірюзовий дует чудово підходить для дизайну з класичними нотками і чудово впишеться в такі сучасні напрямки, як хай-тек чи мінімалізм.

100 фото красивих ідей, варіанти поєднання кольору

Оформлення бірюзової спальні з використанням сірого кольору

Оскільки сірий колір має «складний» характер, дизайнери рекомендують одночасно поєднувати в інтер’єрі відразу кілька його відтінків, наприклад, світло-сірий, димчастий і попелястий, які на загальному тлі бірюзового оформлення гармонійно доповнюватимуть один одного. Сірий може використовуватися в обробці однієї зі стін або підлоги, бути в деталях меблів, наприклад, в узголів’ї ліжка, або зустрічатися в текстилі та інших аксесуарах. Для спалень з вікнами, що виходять на південну сторону, є актуальною присутність холодного сірого. Якщо віконні отвори виходять на північ, краще віддати перевагу сірому кольору з теплим підтоном.

100 фото красивих ідей, варіанти поєднання кольору

Бежево-бірюзова спальня

Спокійна і лаконічна бежева палітра дуже цікаво змориться в компанії яскравішого та освіжаючого бірюзового. При цьому особливо привабливо виглядає поєднання бірюзи та карамельного, ванільного або мигдального відтінку. Таке поєднання в спальні дозволяє вранці відчувати незвичайний приплив енергії, а ввечері, навпаки, розслаблює та заспокоює.

100 фото красивих ідей, варіанти поєднання кольору

Поєднання бірюзового та коричневого в інтер’єрі спальні

Якщо у ваші плани входить використання в інтер’єрі спальної кімнати всілякі поєднання бірюзи та коричневого, то як приклад ми пропонуємо розглянути комбінування бірюзи з кавовим або горіховим, шоколадним або темним венге. Це рішення дозволить створити в кімнаті ефектний контраст і наповнить атмосферу нотками елегантності.

100 фото красивих ідей, варіанти поєднання кольору

Рожево-бірюзова спальня

Незважаючи на виразність обох кольорів, подібне поєднання дозволить створити в спальні неймовірно ніжну та романтичну атмосферу. Тому рожево-бірюзовий дует досить часто використовується для облаштування спальні для молодят або юної дівчини. При цьому, щоб уникнути відчуття надмірної присутності гламурних ноток, слід варіювати насиченість відтінків і розбавляти білим тандем.

100 фото красивих ідей, варіанти поєднання кольору

Завдяки вражаючій різноманітності бірюзових відтінків, можна створити різноманітні види дизайнів, починаючи від яскравого та неординарного східного стилю, закінчуючи ніжним провансом, оформленням у морському стилі або стриманою та благородною класикою. Бірюза – це найкраще, що може бути у вашій спальні, адже при грамотному підході до процесу створення інтер’єру можна не тільки створити комфортну та затишну атмосферу, але й наповнити життя позитивом.

100 фото красивих ідей, варіанти поєднання кольору 100 фото красивих ідей, варіанти поєднання кольору 100 фото красивих ідей, варіанти поєднання кольору 100 фото красивих ідей, варіанти поєднання кольору 100 фото красивих ідей, варіанти поєднання кольору 100 фото красивих ідей, варіанти поєднання кольору 100 фото красивих ідей, варіанти поєднання кольору 100 фото красивих ідей, варіанти поєднання кольору 100 фото красивих ідей, варіанти поєднання кольору 100 фото красивих ідей, варіанти поєднання кольору 100 фото красивих ідей, варіанти поєднання кольору 100 фото красивих ідей, варіанти поєднання кольору 100 фото красивих ідей, варіанти поєднання кольору 100 фото красивих ідей, варіанти поєднання кольору 100 фото красивих ідей, варіанти поєднання кольору 100 фото красивих ідей, варіанти поєднання кольору 100 фото красивих ідей, варіанти поєднання кольору 100 фото красивих ідей, варіанти поєднання кольору 100 фото красивих ідей, варіанти поєднання кольору 100 фото красивих ідей, варіанти поєднання кольору 100 фото красивих ідей, варіанти поєднання кольору 100 фото красивих ідей, варіанти поєднання кольору 100 фото красивих ідей, варіанти поєднання кольору 100 фото красивих ідей, варіанти поєднання кольору 100 фото красивих ідей, варіанти поєднання кольору 100 фото красивих ідей, варіанти поєднання кольору 100 фото красивих ідей, варіанти поєднання кольору 100 фото красивих ідей, варіанти поєднання кольору 100 фото красивих ідей, варіанти поєднання кольору 100 фото красивих ідей, варіанти поєднання кольору 100 фото красивих ідей, варіанти поєднання кольору 100 фото красивих ідей, варіанти поєднання кольору 100 фото красивих ідей, варіанти поєднання кольору 100 фото красивих ідей, варіанти поєднання кольору 100 фото красивих ідей, варіанти поєднання кольору 100 фото красивих ідей, варіанти поєднання кольору 100 фото красивих ідей, варіанти поєднання кольору 100 фото красивих ідей, варіанти поєднання кольору 100 фото красивих ідей, варіанти поєднання кольору 100 фото красивих ідей, варіанти поєднання кольору 100 фото красивих ідей, варіанти поєднання кольору 100 фото красивих ідей, варіанти поєднання кольору 100 фото красивих ідей, варіанти поєднання кольору 100 фото красивих ідей, варіанти поєднання кольору 100 фото красивих ідей, варіанти поєднання кольору 100 фото красивих ідей, варіанти поєднання кольору 100 фото красивих ідей, варіанти поєднання кольору 100 фото красивих ідей, варіанти поєднання кольору 100 фото красивих ідей, варіанти поєднання кольору 100 фото красивих ідей, варіанти поєднання кольору 100 фото красивих ідей, варіанти поєднання кольору 100 фото красивих ідей, варіанти поєднання кольору 100 фото красивих ідей, варіанти поєднання кольору 100 фото красивих ідей, варіанти поєднання кольору 100 фото красивих ідей, варіанти поєднання кольору 100 фото красивих ідей, варіанти поєднання кольору 100 фото красивих ідей, варіанти поєднання кольору 100 фото красивих ідей, варіанти поєднання кольору 100 фото красивих ідей, варіанти поєднання кольору 100 фото красивих ідей, варіанти поєднання кольору 100 фото красивих ідей, варіанти поєднання кольору 100 фото красивих ідей, варіанти поєднання кольору 100 фото красивих ідей, варіанти поєднання кольору 100 фото красивих ідей, варіанти поєднання кольору 100 фото красивих ідей, варіанти поєднання кольору 100 фото красивих ідей, варіанти поєднання кольору 100 фото красивих ідей, варіанти поєднання кольору 100 фото красивих ідей, варіанти поєднання кольору 100 фото красивих ідей, варіанти поєднання кольору 100 фото красивих ідей, варіанти поєднання кольору 100 фото красивих ідей, варіанти поєднання кольору 100 фото красивих ідей, варіанти поєднання кольору 100 фото красивих ідей, варіанти поєднання кольору 100 фото красивих ідей, варіанти поєднання кольору 100 фото красивих ідей, варіанти поєднання кольору 100 фото красивих ідей, варіанти поєднання кольору 100 фото красивих ідей, варіанти поєднання кольору 100 фото красивих ідей, варіанти поєднання кольору 100 фото красивих ідей, варіанти поєднання кольору

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *