Поєднання кольорів в інтер'єрі, таблиця?
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Поєднання кольорів в інтер’єрі, таблиця?


Кожна людина індивідуальна по-своєму, відповідно багато речей у будинок купує, ґрунтуючись на свій смак. Але, не знаючи і не вміючи правильно поєднувати кольори, можна придбати не ті речі і створити вдома повний несмак. Багато факторів впливає при виборі поєднання кольору для приміщень. Хтось любить яскраві кольори, хтось світлі відтінки, для когось природні є найулюбленішими.

Поєднання кольорів в інтер'єрі, таблиця?Якщо ж підібрати правильне поєднання кольорів в інтер’єрі з ходу не виходить — не засмучуйтесь: скористайтеся порадами досвідчених дизайнерів. Саме ними складені найвдаліші поєднання кольорів, завдяки яким навіть проста обстановка буде виглядати затишно і мило.

Таблиця поєднання кольорів в інтер’єрі

Поєднання кольорів в інтер'єрі, таблиця?Отже, у дорогу. Розглянемо найбільш гармонійні з’єднання кольорів в інтер’єрі, які радують око та дарують комфорт. Не варто забувати, що є кольори, які ні за яких умов не поєднуються між собою. Наприклад, чорний та фіолетовий. Поруч одна з одною вони здаються грубими. Але є і кольори, які, виступаючи антиподами, можуть внести в інтер’єр яскравість, оригінальність і навіть незвичайну стильність. Наприклад, помаранчевий та синій. А уявіть собі поєднання рожевих та салатових відтінків, зеленого та яскраво-червоного. Гра на контрастах – один із універсальних прийомів у дизайні.

Помаранчевий та синій в інтер'єрі
Бажаючим зробити своє житло елегантніше, оформивши його в стриманій кольоровій гамі, дизайнери пропонують скористатися класичними поєднаннями. Наприклад, сірий чудово гармоніюватиме з блакитним і синім. А такі кольори, як жовтий, зелений, червоний і рожевий, ще краще відтінять красу сірого в поєднанні з чорним.

Бірюзовий колір в інтер’єрі

Бірюзовий колір в інтер'єрі

Синій та синій в інтер'єрі

Класичний фіолетовий поруч із жовтим, помаранчевим, золотистим і світло-зеленим просто чарівний. Колір бузку чудово виглядатиме з каштановими і сірими тонами і напівтонами. Не забудьте звернути увагу на світло-фіолетовий відтінок, коли мова заходить про використання в інтер’єрі цього кольору.

Бардовий колір в інтер’єрі

Бардовий відтінок в інтер'єрі

світло-фіолетовий відтінок в інтер'єрі

Рожевий з бордовим, коричневим або сірим розкриє всю свою ніжність і буде просто незрівнянний.
Зелений дивовижний у поєднанні з чорним та сірим. А з червоним і помаранчевим, бордовим або жовтим він просто чарівний.
Любителі класичного коричневого відзначать його гармонійне поєднання з бежевим, сірим та блідо-рожевим. А жовтий та золотистий лише відтінить природну силу цього кольору.

класичне поєднання в інтер'єрі

Синій комбінується із сірим, червоним, золотистим та бордовим. Блакитному найкраще відповідає помаранчевий, червоний, світло-фіолетовий і синій. Не слід забувати, що колір підсвідомо діє стан і настрій людини. Вдома має бути комфортно та спокійно. Добре, коли ситуація допомагає розслабитися і забути про погане.

Пісочні кольори в інтер'єрі

Так, поєднання білого та пісочного, відтінки природного каменю та мармуру подарують бажану прохолоду. А ось кімнати з великою кількістю червоного кольору завжди замикають світ як би всередині себе.

Але яку б колірну палітру ви не вибрали для свого інтер’єру, важливо пам’ятати золоте правило, що діє завжди і всюди: знайдіть свій основний колір, і тільки після цього підбирайте решту. Вибирайте із тих відтінків, які вам приємні, а експерименти залиште на потім. Адже завжди легше замінити невеликі деталі інтер’єру, ніж колір стін.

І не забувайте про стиль. Справа в тому, що кожен із них вимагає «своєї» кольорової гами. Так, модерн віддає перевагу одним кольорам, наприклад, червоний, а в стилі «Лофт» або кантрі — зовсім інші. Скажімо, той самий коричневий, синій.

пісочний та синій в інтер'єріІ насамкінець хотілося нагадати ось про що. Справжня гармонія полягає не тільки у добрих відносинах усередині сім’ї, але й у сприятливому злитті фарб у вашому інтер’єрі. Пам’ятайте про це.

Але незалежно від особистих уподобань та данини моди є кілька основних правил:
1. Правило двох кольорів — для того, щоб досягти гармонії, двох будь-яких кольорів недостатньо, до них потрібно додати ще кілька, щоб утворилася симфонія. Але головними у формуванні стилю та дизайну дійсно має бути два основні кольори. Перший основний, який буде домінуючим – він має бути нейтральним, і другий – доповнюваний, яскравішим і насиченішим.
2. Правило колірного колеса — якась виручалочка, за допомогою якої легко можна підібрати вдале поєднання кольорів. По контуру розміщені кольори та його відтінки, розбиті на сектори, всередині трикутник. Гармонія існує, якщо кольори та відтінки з одного сектора, або ж знаходяться у колі навпроти, або якщо вони розташовані у вершинах внутрішнього трикутника, його можна обертати, тим самим змінювати кольори та відтінки.
3. Правило повторення – коли той самий колір чи відтінок, повторюється у кількох кімнатах, створюючи цілісність і гармонію. Аксесуари в одній кімнаті можуть бути таких же кольорів, як меблі або інші стіни. Так само стеля і підлога можуть бути у всіх кімнатах одного кольору, це також одне з прекрасних дизайнерських рішень.

Смарагдовий колір в інтер’єрі

Природні кольори в інтер'єріАле в будь-якому випадку завжди потрібен індивідуальний підхід, не слід повністю повторювати інтер’єр іншого приміщення, інакше він може просто не підійти для обраного приміщення. Слід враховувати індивідуальні особливості кімнати: спальна, вітальня, дитяча, кухня, ванна північна або південна сторона – все це впливає на вибір квітів. Наприклад, для спальні краще підійдуть спокійні прохолодні тони, адже в цьому приміщенні потрібно розслаблятися, заспокоюватись і легко засинати. Прекрасно підійдуть світло-блакитні, світло-бузкові або блідо-фісташкові кольори з переважанням світлих бежевих відтінків. Яскраві кольори доречні в інтер’єрах кухонь: жовті, оранжеві, сині. Освіжити ванну допоможуть бірюзові відтінки. Хоча ванна, виконана в кавових і бежевих тонах, виглядатиме дуже благородно.

бірюзові відтінки в інтер'єрі
Сонячні кімнати, можна злегка приглушити прохолодними тонами – блакитним та зеленим, а ось темні кімнати – навпаки, розбавити червоними або оранжевими квітами.
Так само гра тонами може дозволити приховати недоліки і зробити затишним простір, розширити його візуально, або навпаки зменшити зайву потужність.

Жовтий та чорний в інтер’єрі

жовтий та чорний в інтер'єрі

Жовтий з нейтральними відтінками у спальні

жовтий в інтер'єрі спальні

яскраві вкраплення в інтер'єрі

Ніжні відтінки в інтер'єрі

Білий колір в інтер’єрі

Білий колір в інтер'єрі

Чорно-білий інтер’єр

Чорно-біла вітальня

Колірна гама ванної

Чорно-біла вітальня

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *