Оздоблення підлоги як основа інтер'єру спальні
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Оздоблення підлоги як основа інтер’єру спальні


Оздоблення підлоги як основа інтер'єру спальні

Іноді дизайн інтер’єру кімнати або цілої квартири ставить лише один предмет меблів, аксесуар або навіть матеріал. У такому разі решта елементів декору підбирається так, щоб вигідно підкреслити той об’єкт, який став джерелом натхнення та започаткував створення нового інтер’єру. Розглянемо докладніше дизайн спальні, адже правильно створений настрій та ідеальний баланс саме в цьому приміщенні набувають максимальної значущості. Отже, як створити цілісний та стильний інтер’єр, спираючись на вже вибраний варіант оздоблення та декорування підлоги?

Оздоблення підлоги у спальні

Розкішний килим із віскози, яка майже не відрізняється від натурального шовку, задав настрій всій спальні. Тут панує спокій та затишок, саме це дизайнер підкреслив за допомогою спокійної колірної палітри, натуральних тканин та м’якого світла.

Оздоблення підлоги у спальні

Яскравий геометричний малюнок на килимі якнайкраще доповнює інтер’єр цієї стильної спальні. Динамічність і сучасний дух виражається не тільки у сміливих лініях, а й у мінімалістичному декорі, а головне, у функціональності кімнати.

Оздоблення підлоги у спальні

Інтер’єри цієї спальної кімнати та прилеглих до нього ванної та холу стилістично поєднані за допомогою однакового підлогового покриття – паркетної дошки теплого відтінку, що створює лаконічний, сучасний дизайн.

Оздоблення підлоги у спальні

Лимонно-жовті та лаймові відтінки чудово поєднуються із сірим кольором, можете сміливо використати цю комбінацію для дизайну інтер’єру спальні. В даному випадку працюють відразу два відтінки жовтого, і приглушений колір килима став відправною точкою для створення цієї чудової палітри.

Оздоблення підлоги у спальні

Оздоблення з деревини світлих порід завжди виглядає стильно і є ідеальною основою для інтер’єру будь-якої спальні. Доповніть благородний матеріал м’якими, фактурними тканинами в бежево-вершковій гамі і ви отримаєте розкішний та заспокійливий дизайн.

Оздоблення підлоги у спальні

Такий популярний сьогодні сизаль, який використовується в тому числі і як підлогове покриття, стане центральним акцентом інтер’єру в морському або еко стилі. Поєднуйте сизаль зі світло-сірим, білим та чорним кольорами, а також з іншими фактурними тканинами та покриттями.

Оздоблення підлоги у спальні

Якщо вам хочеться створити інтер’єр у стилі прованс або шебі-шик, ідеальним вибором стане підлога, пофарбована в білий колір. Саме покриття, при цьому, може бути найпростішим, наприклад, паркетна дошка, фарбі ж потрібно надати неначе трохи витертий вигляд. Доповніть інтер’єр меблями у світлих тонах, цікавими деталями та текстилем.

Оздоблення підлоги у спальні

Іноді завдання деяких елементів декору зводиться до того, щоб доповнити і зібрати загальну картину, залишаючись при цьому малопомітними. Так, наприклад, цей невеликий килим кольору слонової кістки завершив стриманий та традиційний стиль інтер’єру спальні, не дозволивши йому виглядати нудно та старомодно.

Оздоблення підлоги у спальні

Килим із малюнком у яскравих тонах допоможе візуально об’єднати всі інші елементи у вибраній вами палітрі кольорів. Тільки погляньте на інтер’єр цієї спальної кімнати: без стильного акценту на підлозі та штори, і оббивка меблів виглядала б недоречно та надто помітно.

Оздоблення підлоги у спальні

Якщо вам близькі оригінальні і навіть трохи ексцентричні рішення в інтер’єрі, можливо вам сподобається один помітний акцент на підлозі. Нехай це буде килим або малюнок, а решту деталей можете залишити нейтральними, посиливши таким чином ефект.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.