Які поручні не зіпсують дизайн інтер'єру вашого будинку
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Які поручні не зіпсують дизайн інтер’єру вашого будинку


Поруччя.  Такий простий і складний вибір.

Скільки разів ми спостерігали за картиною, коли невдалі поручні можуть зіпсувати найвишуканіший інтер’єр, а найпростіші та нехитрі поручні можуть надати унікальності та неординарності будинку.

Ситуація ще й посилюється тим фактом, що кожен виробник перил, хвалить свій товар, а питання його відповідності до загальної стилістики будинку його мало цікавлять. Як вчинити в цьому випадку, і як зробити дійсно правильний вибір на користь перил, які були б функціональними і при цьому красивими?

Почнемо з того, що вибір типу, конструкції та матеріалу поручнів залежить індивідуально від будівельного конструктиву сходів, ширини сходового маршу та загальної відстані між перекриттями в котеджі. Логічно і зрозуміло, так само те, що величні та громіздкі перила будуть не доречні при стандартній висоті стелі до 2,6 м, а тонкі та повітряні перила візуально губляться в об’ємному та масштабному інтер’єрі, що супроводжується великою кількістю скління та відсутністю міжкімнатних перегородок. Вражаюче, що саме дизайн поручнів та сходового маршу можуть започаткувати втілення та загальний напрямок в архітектурі будинку. Так що якщо питання про обробку приміщень вашого котеджу ставлять вас у глухий кут, то почніть зі сходів, тільки за допомогою справжніх професіоналів, і ви обов’язково залишитеся задоволені. З якоїсь причини сходові перила у більшості власників будинків асоціюються лише з масивом натурального дерева та інтер’єром у стилі класицизму, або зі склом і нержавіючої сталлю, в холодній обстановці гань — тек стилю.

Адже буває безліч альтернативних рішень, які в результаті стануть родзинкою інтер’єру холу або вітальнею вашого будинку. Це і ковані перила, далекі за кольором від класичних канонів краси, і дерев’яні перила, без жодних надмірностей та елементів розкоші в балясинах.

Якщо спокійно підійти до цього питання, то перила це лише елемент зручності і комфорту при спуску по сходах. І роблячи вибір на користь їхнього естетичного зовнішнього вигляду слід обов’язково пам’ятати про призначення перил. Їхній конструктив не повинен завадити пересування по дому людей старшого віку і повинні навіювати повне почуття безпеки, якщо в будинку є маленькі діти. А поручні, що відокремлюють другий поверх, за наявності другого світла у вас у вітальні, повинні бути ще й незалежно від дизайну, міцно і надійно закріплені до конструкцій, що несуть.

Індивідуальне почуття стилю виражають також місця, де починаються і закінчуються перила. Ця частина сходового маршу може оптично збільшити простір, якщо її зробити компактною і нейтральною за стилем, і надати величі і глобальності кімнаті, якщо для цього є зайве місце в просторі навколо сходів.

У будь-якому випадку пам’ятайте, що поручні для сходів виготовляються при будівництві будинку один раз. І незалежно від кількості подальших косметичних ремонтів у заміському будинку або котеджі, саме поручні є постійним центром композиційного рішення, що задає загальний темп у мелодії інтер’єру вашого будинку.

*На фото перила ковальського виробництва «Альтаїр-Д» м. Дніпропетровськ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.