Основні проблеми при створенні інтер'єру та способи їх вирішення
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Основні проблеми при створенні інтер’єру та способи їх вирішення


Основні проблеми при створенні інтер'єру та способи їх вирішення

Часом при роботі з оформлення інтер’єру на кінцевий результат впливає незначна дрібниця, малопомітна деталь, виявити, а значить і виправити, яку не завжди вдається. Про кілька поширених труднощів та способи їх вирішення йтиметься у цій статті.

Ідеальна схема розміщення меблів

Проблема: ви не можете знайти ідеальну схему розміщення меблів та інших предметів інтер’єру.

Рішення: можливо, достатньо лише прибрати на якийсь час всі підлогові килими. Справа в тому, що вони носять характер своєрідних «якорів», які строго та однозначно визначають зони приміщення, вийти за які вже стає неможливо. Подивіться на кімнату в її первісному вигляді, уважно та під різними кутами, так вам буде легше придумати та продумати нові схеми розміщення предметів.

Декор стін в інтер'єрі

Проблема: декор стін виглядає безладно та розрізнено.

Рішення: залиште на стіні один акцентний предмет декору, нехай це буде велика картина, група фотографій або цікава інсталяція. Всі дрібні та різнорідні предмети варто підбирати дуже акуратно, а ще краще від них відмовитися.

Рамки на стіні в інтер'єрі

Ще один чудовий варіант декору стіни, який буде доречний у будь-якому інтер’єрному стилі. Невелика галерея сімейних фото чи малюнків. Головне при створенні подібної композиції заздалегідь прорахувати розташування рамок, щоб вони виглядали акуратно та впорядковано.

Велике дзеркало в інтер'єрі

Проблема: кімната видається тісною.

Рішення: приміщення може бути маленьким, але воно не повинно створювати відчуття тісноти. Найефективніше рішення в даному випадку — це встановлення великого дзеркала, можете підвісити його на стіну або просто притулити до неї, візуально більш просторе приміщення гарантоване в будь-якому випадку.

Скляний кавовий столик в інтер'єрі вітальні

Якщо варіант з великим дзеркалом з якихось причин вам не підходить, погляньте на інший не менш ефективний спосіб зробити кімнату просторішою. Йдеться про предмети меблів зі скла або акрилу; ви можете замінити кавовий столик, стілець або консоль, виготовлені з дерева, на подібні предмети з прозорого матеріалу. Це додасть легкість та відчуття простору в кімнаті.

Плюшевий кавовий столик

Проблема: кімната виглядає надмірно суворо та офіційно.

Рішення: додайте в інтер’єр кілька м’яких деталей, можете, наприклад, замовити оббивку кавового столика плюшем, а на додаток до нього придбайте кілька великих подушок в тон. Це пом’якшить інтер’єр та зробить його по-домашньому затишним.

Старі предмети меблів інтер'єру

Також відчуття домашнього тепла допоможуть додати предмети меблів з явними ознаками «віку», зрозуміло, йдеться про ті подряпини та потертості на кріслах та столиках, які виглядають естетично та надають об’єкту нальоту «вінтажності».

Металеві аксесуари в інтер'єрі

Проблема: інтер’єр виглядає дуже просто та незакінчено.

Рішення: пара аксесуарів із металу змінять ситуацію. Благородний золотистий, срібний або мідний блиск – саме те, що потрібно, щоб розставити фінальні акценти у стриманому та лаконічному інтер’єрі.

Карниз під стелею в інтер'єрі

Проблема: приміщення візуально поменшало.

Рішення: дуже неординарний, але дуже ефективний прийом, яким часто користуються дизайнери для візуального збільшення простору полягає в тому, щоб розмістити карниз вище за необхідну позначку. Штори у такий спосіб створять ілюзію вищої стелі, а це, у свою чергу, збільшить кімнату загалом.

Складна кольорова гама в інтер'єрі

Проблема: колірна гама інтер’єру вас не влаштовує.

Рішення: Іноді складно об’єктивно оцінити інтер’єр кімнати, в якій ви знаходитесь дуже часто, тому вам знадобиться погляд з боку. Зробіть фотографії вашого приміщення і критично розгляньте його, так вам буде легше побачити недоліки в поєднаннях кольорів. Якщо ви виявите, що в інтер’єрі використано більше трьох основних кольорів, це привід переглянути ситуацію та змінити щось.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *