Основні правила облаштування простору у квартирі-студії
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Основні правила облаштування простору у квартирі-студії


Основні правила облаштування простору у квартирі-студії

Вільний простір та відсутність перегородок – характерні риси сучасного житла. І старі квартири, після погодження з відповідними органами, перетворюються на студії. Даний варіант планування має багато переваг — навіть при невеликій площі приміщення виглядає просторим і дуже світлим, більш раціонально використовується кожен метр. Для оформлення житла можна вибрати практично будь-який стиль дизайну інтер’єру, винятком є ​​лише історичні стилі, які потребують певного планування та конфігурації кімнат.

Існують професійні правила, дотримання яких дозволяє правильно провести перепланування та отримати комфортні умови проживання у студії.

Особлива увага приділяється облаштуванню кухні, особливо якщо у планах — постійно користуватися нею. У кухонній зоні обов’язково потрібно встановити потужну витяжку, яка позбавить приміщення запаху і жирного нальоту на предметах інтер’єру. Витяжка повинна виводити забруднене повітря назовні (у трубу загальної вентиляції чи надворі). Трубу повітроводу потрібно буде сховати, це питання слід розглянути, створюючи дизайн інтер’єру, його проект. Витяжка також має робити небагато шуму.

Подіум допоможе приховати багато труб кухонних комунікацій, особливо зручно використовувати таку конструкцію при перенесенні сантехнічного обладнання (мийки), плити.

Звукоізоляції окремих зон квартири-студії, звичайно, досягти неможливо, тому що відсутні перегородки. До того ж у великому просторі збільшуються його акустичні можливості. Це потрібно враховувати при включенні телевізора, музичної апаратури – сусіди не будуть задоволені гучним звуком.

Вбудована побутова техніка та закриті фасади меблів дозволять зробити дизайн інтер’єру квартири-студії більш елегантним, цілісним. Не варто використовувати відкриті полиці для посуду та кухонного начиння, виставляти ці предмети на робочій поверхні, навіть рейлінги використовувати лише для найнеобхіднішого.

Переобладнання квартири в студію вимагатиме вирішити питання з отепленням, бажано замінити застарілі батареї на нові, більш ефективні. При установці опалювального обладнання приймається до уваги розташування функціональних зон. Для певних ділянок студійного простору чудовим варіантом стане система «Тепла підлога».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *