Ключові елементи для кухні у класичному стилі
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Ключові елементи для кухні у класичному стилі


В інтер’єрному дизайні є напрямки, які ніколи не втрачають своєї актуальності. Вони можуть бути більш затребуваними в один період часу і йти на другий план через кілька років, можуть мати нові прочитання та варіації, але завжди незмінним залишається вихідник.

До таких стилів можна віднести і класику, одна назва говорить сама за себе. Класичний інтер’єр зародився ще у вісімнадцятому столітті, але досі багато хто хоче оформити свій будинок за закладеними тоді канонами. І якщо раніше класичний стиль використовувався переважно для вітальні, їдальні або спальні, то сьогодні його все частіше можна побачити і на кухні. Можливо, любителі мінімалізму вважатимуть такий дизайн надмірно наповненим та активним, а ті, хто звик до сміливих та оригінальних рішень, назвуть класику нудною та надто передбачуваною, але очевидно лише те, що з таким інтер’єром зручно працювати, адже маючи ідеальну базу та змінюючи невеликі деталі. Так легко отримати дизайн, наповнений індивідуальністю та елегантністю.

001_10.jpg

Розглянемо ключові елементи інтер’єру кухні в класичному стилі. По-перше, це меблі, в даному випадку вони майже завжди світлі – білого, кремового або світло-бежевого кольору. Незважаючи на непрактичність, переваг у такої кухні дуже багато. Велика кількість світлого тону візуально розширює простір, робить кухню більш просторою та затишною. Крім того, на тлі таких відтінків дуже красиво виглядають будь-які декоративні елементи та аксесуари.

002_10.jpg

Другою ознакою класики є стриманість у декорі. Можна навіть сказати, що саме цей стиль став еталоном дизайну, адже тут декор є повсюдно, але ніколи не виглядає надуманим і тим більше зайвим.

003_10.jpg

Класика в дизайні це і класика в колірних поєднаннях, тому пара чорного і білого завжди актуальна, як разом, так і окремо. Дуже часто на кухні можна побачити чорну стільницю, яка не тільки практична, але і виглядає неймовірно ефектно.

004_10.jpg

Втім, якщо чорна стільниця вам з якихось причин не підходить, є ще один варіант, який ідеально вписується в концепцію кухні в класичному стилі. Це стільниця зі світлого мармуру, яку можна дуже часто побачити на фото в журналах, адже це справжня прикраса будь-якого інтер’єру. Є у такого елемента декору лише два значні недоліки, це його висока вартість та певні складнощі у догляді. І якщо питання з догляду можна вирішити, то ціну стільниці з мармуру буває дуже складно внести до бюджету. Відмінною альтернативою стане стільниця зі штучних матеріалів, які дуже точно імітують мармур, але не мають усіх його мінусів.

005_10.jpg

Ще одним елементом, який ідеально доповнить кухню у класичному стилі, є плитка прямокутної форми. Така плитка може виглядати по-різному, бути виконана з безлічі не схожих один на одного матеріалів, мати матовий або глянцевий фініш і навіть бути прикрашена цікавими ефектами, наприклад, потертостями або кракелюром. Вибирайте на свій смак, головне, щоб плитка гармонійно доповнювала колірну палітру та загальну стилістику інтер’єру. Дуже органічно така плитка виглядатиме, наприклад, у зоні кухонного фартуха – це не лише красиво, а й практично.

006_10.jpg

Кухонні меблі займають значний обсяг простору, а фасади кухні багато в чому визначають зовнішній вигляд всього інтер’єру. Саме тому так важливо правильно вибрати дизайн фасадів. Для класичного стилю характерна поміркованість, тобто дверцята шаф не повинні бути надто багато прикрашені, але й не залишатися зовсім мінімалістичними.

007_10.jpg

Нарешті, класику складно уявити без правильної колірної палітри: нейтральна, стримана гама буде дуже доречною. Не варто обмежувати себе лише білим та бежевим, ви можете підібрати будь-яку з безлічі сірих, коричневих, синіх тонів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *