Оригінальний проект компактного приватного будинку на фото
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Оригінальний проект компактного приватного будинку на фото


Якщо вам вдалося придбати земельну ділянку в місті дуже скромних розмірів – не впадайте у відчай. Подивіться, який комфортабельний, оригінальний, а найголовніше – місткий будинок вдалося розмістити архітекторам та дизайнерам на невеликому клаптику землі, «затиснутому між двома будівлями. Цей дивовижний проект — Приклад того, що в майстерних руках майстра житло скромного розміру стає фешенебельними апартаментами, будова незвичайної форми набуває видатний зовнішній вигляд фасаду, а інтер’єр приміщень зачаровує оригінальністю.

Почнемо огляд приватного домоволодіння з фасаду будівлі – оригінальної, незвичайної, яскравої та дуже персоналізованої. Сині рами вікон та дверей на білому тлі чудово виглядають, створюючи легкий та свіжий образ будівлі.

Фасад оригінального вузького домоволодіння

Одна з частин вузького будинку має форму колодязя лише у вигляді неправильного трикутника. Сірі фактурні стіни чудово поєднуються із синім кольором вікон та дверей. А безліч зелених рослин приносять у концептуальний вигляд будівлі нотку природної свіжості.

Незвичайна архітектура

Не тільки кучеряві рослини з листям різних відтінків прикрашають будинок, але й підвішені на різній висоті вуличні ліхтарі оригінальної форми. Такі ж світильники прикрашають інтер’єр приватного будинку. Очевидно, що незвичайні підвісні світильники виступають не тільки як декор, а й забезпечують необхідний рівень підсвічування фасаду будівлі у темну пору доби.

Оригінальне оздоблення та освітлювальна система

Навіть у такому крихітному дворику, господарям та дизайнерам вдалося використати яскраві приклади ландшафтного дизайну для створення практичного, але при цьому привабливого образу прибудинкової території. Завдяки дахом другого поверху, що виступає над ганком, утворює відкриту терасу, над вхідними дверима є захист від сонця і дощу.

Маленький, але затишний дворик

Інтер’єр незвичайного будинку сповнений ще більших сюрпризів – оригінальні поєднання матеріалів та кольорів, предметів меблів різних стилістичних напрямків, незвичайного декору та живих рослин. Наприклад, дизайн вітальні гідний того, щоб його розглядали довгий час – тут і контрастні поєднання кольорів, оздоблювальні матеріали з різною фактурою, використання меблів сучасного стилю та ретро-стилістики.

Незвичайний інтер'єр вітальні

Але головною родзинкою інтер’єру вітальні та простору навколо сходів стала чудова «жива стіна» з кучерявих рослин. Таке оформлення живих приміщень може здивувати будь-якого відвідувача, але закохує в себе абсолютно всіх — настільки близька до природи обстановки придумати складно. Контрастне оформлення поверхонь навколо «живої стіни» додає образу приміщення динамічності та оригінальності.

Стіна з рослин біля сходів

Кухонний простір теж повно контрастів — білі фасади меблевого ансамблю добре виглядають у поєднанні з чорною глянсовою поверхнею стільниць в робочих зонах і на острові. Світле оздоблення приміщення сприяє його візуальному розширенню, а яскраве окантування вікна, підвісні світильники і живі рослини не тільки урізноманітнять колірну палітру кімнати, але й підвищують градус позитиву та легкості образу.

Кухня дизайн в сучасному стилі

Піднімаючись сходами незвичайного дизайну, ми потрапляємо в чарівний світ — живі рослини на стінах, що звисають на різному рівні світильники з незвичайними плафонами, оригінальне оздоблення стін і яскраве забарвлення вікон і віконниць — все в цьому просторі працює на створення нетривіального образу.

Оригінальні підвісні світильники

Оригінального образу простору навколо сходів вдалося досягти за рахунок контрастних поєднань оздоблення, меблювання, конструкцій та декору. Білі стіни добре контрастують чорним оформленням екранів сходів, дерев’яні перила перегукуються з облицюванням підлог, виконаної з аналогічного матеріалу. Завдяки великим панорамним вікнам та простір сходів чудово освітлено, і все, що відбувається на терасі чудово видно.

Контрастний інтер'єр та великі вікна

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *