Оздоблення підлоги в будинку  Ремонт без проблем
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Підлога для будинку | Який матеріал вибрати для оздоблення підлоги


Коли будівництво будинку або оздоблення квартири підходить до кінцевого етапу, настає час подумати про вибір підлогового покриття. Підлога є основою будь-якого приміщення, тому від того, які покриття для підлоги будуть обрані, залежить стиль і комфорт всього приміщення. Міцністю, довговічністю та значною звуко- та теплоізоляцією відрізняються сучасні покриття для підлоги, види їх, представлені на ринку, вражають кількістю і якістю. Правильний вибір покриття підлоги знаходиться в прямій залежності від матеріальних можливостей, специфіки використання приміщення та його дизайну.

Ламінат

Це штучна панель, яка отримана з плит на основі ДСП чи ДВП. Є найпопулярнішим покриттям для підлоги. Має ряд переваг: невисока ціна, простота укладання, стійкість до подряпин, ударів та інших видів ушкоджень, здатний імітувати будь-які породи деревини: їх забарвлення та фактуру. З мінусів можна виділити: не натуральний, виділяє хімічні речовини під час горіння, складний у реставрації.

Керамічна плитка

Керамічна плитка (кахель) – це стійкий до агресивних середовищ та вологи матеріал. Тому найчастіше використовується на кухні і в ванною. Безперечною перевагою даного матеріалу є широка кольорова гама, різноманітність текстур, фактури та малюнка.

Лінолеум

Лінолеум через свою економічність та тривалий термін служби вважається найбільш відомим видом підлогового покриття. Ось тільки підлога, закрита лінолеумом не дихає, а через хімічні складові лінолеуму в повітря виділяються незначні кількості шкідливих сполук.

Ковролін

Ковролін – це альтернатива насамперед популярним килимам. Це покриття підлоги створює в будинку затишок, по підлозі можна гуляти босими ногами і почуватися при цьому дуже комфортно. До недоліків такого покриття можна віднести те, що йому потрібне ретельне та регулярне чищення.

Паркет

Паркет і паркетна дошка виготовляються з натурального та екологічно безпечного матеріалу. Головним недоліком паркету та паркетної дошки можна вважати їхню високу ціну та складність у укладанні.

Пробкова підлога

Пробкова підлога відноситься до одного з різновидів покриття для підлоги для будинку, що недавно з’явилися на будівельному ринку. Завдяки своїй екологічності та гарній звуко- та теплоізоляції він, безсумнівно, набирає популярності. Єдиний мінус – низька стійкість до деформації через пористу структуру.

Вище перераховані були лише найпоширеніші покриття для підлоги. Види, які можна вважати менш популярними:

  1. вінілове покриття для підлоги;
  2. мармолеум;
  3. натуральний лінолеум;
  4. полімерна або скляна підлога.

Яким буває найкраще покриття для будинку?

Для монтажу в приміщення, відповідно до тих функціональних особливостей, які воно виконує, є можливість вибрати найкраще покриття для підлоги.

Таблиця
  1. У передпокої підлога має бути стійкою до пошкоджень і при цьому досить легко митися. Найкраще для цих цілей підійде ламінат. Він не погіршується від ударів, тертя, падіння на нього важких предметів і впливу води не псується.
  2. Кухня відноситься до приміщень робочої зони, в якій члени сім’ї знаходяться багато годин. Її підлога часто піддається дії агресивних речовин (різні жири, засоби для чищення, пара і температура). Для кухні найбільш прийнятним матеріалом буде плитка. Міцність, зносостійкість та практичність головні відмінні якості матеріалу. Єдиний мінус — плитка досить холодна, тому краще заздалегідь підключити «теплу підлогу»
  3. Для вітальні найбільше підходить дерев’яний паркет. Якщо використовувати різні породи дерева, то можна отримати цілий художній твір або вистелити підлогу з паркетної дошки.
  4. Спальні і дитяча відносяться до кімнат для відпочинку. У спальні цілком доречним буде килим, паркет або пробкова підлога. А для дитячої краще використовувати ламінат (ламінований паркет), тому що в дитячій дитина, граючи, багато часу проводить на підлозі і покриття для підлоги в цьому випадку має бути практичним.

Таким чином, для кожного приміщення можна підібрати найкраще покриття для підлоги, повною мірою задовольняє всім вимогам.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *