Орнамент для інтер'єру  35 оригінальних ідей для дизайну інтер'єру
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Орнамент для інтер’єру 35 оригінальних ідей для дизайну інтер’єру


Усі предмети, які оточують нас, мають ту чи іншу геометричну форму. Більш того, всі навколишні речі здатні впливати на наші емоції та настрій. Один і той самий малюнок може когось тішити, а когось дратувати. Ось чому з вибором геометричних візерунків та форм для інтер’єру квартири слід бути уважним. Найпростіша і найпоширеніша фігура в інтер’єрі – прямокутник. Ця постать викликає в нас почуття захищеності, ґрунтовності, стабільності. Коло символізує комфорт, єднання та зручність. Трикутник і ромб допоможуть зробити інтер’єр більш живим та динамічним, а квадрат допоможе створити відчуття повної довіри.

Орнамент для інтер’єру: поради щодо вибору

  1. Наявність великої кількості гострих кутів в інтер’єрі приміщення створює відчуття небезпеки. А плавні лінії навпаки, пом’якшують кімнату і створюють відчуття комфорту. Тому варто уникати гострих кутів в інтер’єрі спальні чи дитячої.
  2. Вертикальні лінії візуально збільшують висоту приміщення, а горизонтальні смуги розтягують його в ширину. Правильно використовуючи такі хитрощі, можна створити ефект обману зору та розширити приміщення.
  3. Вибираючи текстиль або шпалери з візерунком, розгорніть рулон і уявіть, як виглядатиме орнамент на великій площині.
  4. Варто звернути увагу на кількість візерунків та ліній в елементах інтер’єру. Шпалери з орнаментом, килим з великим принтом будуть виглядати динамічніше, ніж такий самий малюнок на невеликих предметах — подушках або серветках.

Який орнамент вам підійде?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Сумніваєтеся, як той чи інший орнамент може на вас вплинути? Скористайтеся нашими підказками.
Поривчастим та різким холерикам краще оточити себе інтер’єром, у якому відсутні гострі кути та домінують плавні лінії. Меланхоліки краще почуваються у приміщенні з орнаментом спокійних, пастельних тонів. Задумливим флегматикам підійде інтер’єр з чіткими лініями: вони допоможуть почуватися тонусом. Темпераментним сангвінікам варто оточити себе насиченими квітами з яскравими акцентами.

Динамічний візерунок може впливати по-різному людей того чи іншого темпераменту. Флегматику краще відмовитися від вибору великого візерунка у зоні робочого місця: у такому інтер’єрі йому буде складно зосередитись. А ось у спальні у холерика такий орнамент буде цілком доречним — він допоможе йому розслабитися.

Елементи візерунка можуть розташовуватись у строгому порядку або хаотично. Суворе розташування елементів орнаменту підійде розсіяному меланхоліку. Хаотичний візерунок потрібно вибирати сангвінік або флегматикам.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *