Найкращі способи надати індивідуальності вашій новій квартирі
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Найкращі способи надати індивідуальності вашій новій квартирі


Інтер’єр простору, в якому ми живемо, завжди тією чи іншою мірою відображає нас самих, наш характер, стиль та ставлення до життя. І, звичайно, будь-якій людині хочеться, щоб це відображення тішило, саме для цього ми вкладаємо сили у створення дизайну. Але що робити, коли ви тільки в’їхали в новий будинок, де все було облаштовано відповідно до чужих уподобань чи не було облаштовано?

Новому житлу потрібно якнайшвидше надати той характер, який до вподоби вам, і зробити це можна не лише за допомогою глобального ремонту, але навіть через невеликі зміни. До речі, всі прийоми є актуальними і для орендованих квартир, де можна переробити далеко не все, але створити затишок необхідно.

001.jpg

Почніть із найочевиднішого – з вхідних дверей! Перефарбуйте її на свій смак або замініть стару фурнітуру, якщо, звичайно, це можливо.

002.jpg

Як тільки речі будуть розкладені на місця, вирушайте в магазин за вазами для квітів. Розставте вази у всіх кімнатах і стежте, щоб у них завжди були свіжі квіти, адже мало що може прикрасити житло так само просто та ефектно.

003.jpg

Ще один чудовий спосіб швидко зробити новий простір по-справжньому «своїм» – розмістити на стінах дорогі серцю фотографії. Нехай навіть рамки для них будуть найпростішими, пізніше ви зможете замінити їх на найкращі. Знайдіть відповідне місце на стіні, а якщо не впевнені у виборі локації, можна не свердлити стіну, а обійтися спеціальними гачками на клейкій основі.

004.jpg

У кухні ми проводимо досить багато часу, тому про її облаштування варто подумати. Найпростіше, але не настільки очевидне рішення купити новий водопровідний кран. Виберіть красиву, сучасну модель, яка підходить до наявних комунікацій. Зона приготування навіть після такого невеликого втручання помітно перетворюється.

005.jpg

Якщо ви готові до великих змін, можна подумати про фарбування стін. Найчастіше навіть зміна кольору лише однієї стіни достатньо для того, щоби весь інтер’єр виглядав по-новому. Але найважливіше, що так можна висловити свій смак, зробити простір «вашим». До того ж створення акцентної стіни – це перший крок до розуміння майбутньої палітри всього будинку і можливість протестувати улюблений відтінок у нових умовах.

006.jpg

Зверніть увагу на зони, про які часто забувають, але які найпростіше перетворити. Це, наприклад, комора чи ванна. Тут є можливість втілити в життя найкреативніші рішення, наприклад, прикрасити ванну яскравими шпалерами. Пам’ятайте, що для цього потрібно шпалери з найвищою водостійкістю, а для тих зон, куди потрапляє вода, навіть їх краще не використовувати.

007.jpg

Навіть якщо ви дотримуєтеся принципів мінімалізму і ніколи не думали купувати килим, можливо варто переглянути це питання. Мало що здатне так само легко і швидко створити затишок і відчуття вдома.

008.jpg

Додайте в новий будинок звичні запахи, адже вони також важливі для створення комфорту. Підійдуть ароматичні свічки, дифузори, живі квіти і навіть розпорошений у повітрі парфум.

009.jpg

Створення затишку починається з дрібниць, і якщо розстановка шаф ще попереду, не варто відмовлятися від зручних рішень. Розмістіть на стінах кілька гачків, там, де найчастіше потрібно залишити одяг або сумки, можливо, надалі саме в цій зоні буде більш серйозна система зберігання.

010.jpg

Додати джерела світла. Багаторівнева система світла здатна зробити будь-який простір ідеальним, але якщо в даний момент немає можливості зайнятися її облаштуванням, варто хоча б розставити в кімнатах кілька додаткових світильників.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *