Скляна мозаїка в інтер'єрі  Сучасний дизайн кухні та ванної
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Скляна мозаїка в інтер’єрі Сучасний дизайн кухні та ванної


Один із найдавніших і надзвичайно красивих оздоблювальних матеріалів, що використовуються в сучасному оздобленні приміщень – мозаїка. Особливо цікаво та оригінально виглядають поверхні, на які нанесена кольорова скляна смальта.

Мозаїчне скло — це сплав крем’янистого піску з кількома компонентами. Для фарбування та надання додаткової естетичної привабливості в прозоре скло додають золотий порошок, авантюрин та інші речовини, здатні створювати різноманітну колірну гаму.

Красиво укласти численні скляні елементи, щоб вийшов неповторний малюнок, — це копітка робота. Сучасна мозаїка виготовляється у дуже зручному для оздоблювальних робіт вигляді: невеликими паперовими квадратами, на яких поєднано дрібні фрагменти фарбованого скла. Ці квадрати і наносяться на стінки, підлоги, стелі і в кінцевому підсумку складають закінчену композицію.

Домашній інтер’єр

Прикрасити мозаїкою можна кухонний фартух та стільницю в робочій зоні. При цьому не треба боятися, що матеріал зіпсуватися, забрудниться і його неможливо буде відмити. Скляна мозаїка саме той виріб, який має високу міцність, довговічність і здатність витримувати будь-які зовнішні впливи.

к1 к2 к3

У вітальні можна створити мозаїчне панно, обробити цетним склом камін або його імітацію. Якщо в квартирі дуже люблять кімнатні рослини, можна зробити зелений куточок і оформити його мозаїкою. Ефект приголомшливий!

г2 г3г1

Скляна мозаїка завдяки своїй якості водонепроникності широко використовується для обробки ванних кімнат. На стінах створюються оригінальні зображення із кольорового скла, які переливаються на світлі та грають новими фарбами від крапельок води. Оскільки скло слизьке, то у ванних кімнатах на підлогу таку мозаїку краще не класти.

в 2в 1 у 3

Мозаїчне покриття чудово почуватиметься не тільки всередині приміщень, а й на відкритих балконах, лоджіях, верандах заміських будинків. Даний матеріал здатний витримувати будь-які температури, вплив світла та природної вологи.

Суспільний інтер’єр

Часто скляна мозаїка використовується для внутрішнього оздоблення офісних, торгових та інших громадських приміщень. Її можна зустріти на стінах метро, ​​у державних установах. Маючи високу практичність, вона легко замінює кахельну плитку в місцях загального користування. Скляна мозаїка – це той матеріал, який удосконалюється з віку у вік і служитиме ще не одному поколінню людей.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *