Найкращі синьо-блакитні відтінки для інтер'єру кухні та способи їх застосування
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Найкращі синьо-блакитні відтінки для інтер’єру кухні та способи їх застосування


Коли йдеться про колірну палітру для інтер’єру кухні, серед найбільш популярних рішень виявляються м’які відтінки білого, бежевий і сірий, а ось відразу після них, мабуть, слідує гама блакитних тонів. Особливо добре для кухні підходять світлі варіації блакитного, але сьогодні дизайнери також активно використовують більш насичені сині.

Пояснити загальну любов до синьо-блакитної гами неважко: вона міцно асоціюється з легкістю та безтурботністю, вишуканістю та стилем. Розглянемо низку найбільш актуальних відтінків, які ідеально доповнять дизайн кухні.

001.jpg

Першим у цьому списку буде світлий блакитний з добре вираженим сірим підтоном. Такий колір відрізняє від більшості світло-блакитних той факт, що він не асоціюється з дитячою кімнатою. Це «дорослий», стриманий і стильний тон, який з однаковим успіхом може застосовуватися для обробки та декору в будь-якій кімнаті. У цьому інтер’єрі колір розбавив дуже лаконічну палітру, на тлі білого будь-який синій виглядає ефектніше. Дизайнер залишив у робочій зоні лише нижню низку шаф, що є дуже актуальним рішенням.

003.jpg

Блакитна середня насиченість – ще один прекрасний вибір для дизайну кухні. Відтінок, наповнений свіжістю і в міру яскравий, стане дуже вдалим акцентом для простору, який, як і кухня, оформлено в гамі натуральних тонів.

005.jpg

Ще один синій, який заслуговує на увагу. Він трохи більш насичений, ніж попередній, але все ще досить легкий, щоб бути використаним у великому обсязі. Дуже цікаво акцентний колір розкривається, коли ми застосовуємо його для обробки нестандартних предметів, таких як, наприклад, кухонна витяжка. У разі вирішено було позначити з допомогою синього також зону острова, що робить інтер’єр більш зібраним і завершеним.

007.jpg

Якщо ви думаєте, що блакитний не може бути дуже яскравим, погляньте на цей насичений бірюзовий тон. Він буквально пожвавлює простір, хоча використаний у невеликій кількості. Такі насичені відтінки краще додавати потроху, позначаючи з їх допомогою акцентні зони. Фарбування в яскравий колір внутрішньої поверхні шаф – відмінний спосіб швидко оновити інтер’єр кухні та при цьому не переборщити з кольором.

009.jpg

Один із найпривабливіших у синій палітрі відтінків – це небесно-блакитний колір. У ньому є крапля зеленого підтону, що не дає зародитись асоціації з кімнатою для новонародженого. Небесно-блакитний завжди виглядає дуже свіжо та яскраво, тому підходить для будь-якої кухні. Можна використовувати цей відтінок, наприклад, в обробці зони фартуха, а якщо вам сподобається результат, то сміливо збільшуйте об’єм блакитного, продовжуючи його в меблях або на одній зі стін.

011.jpg

В інтер’єрі цієї кухні синій був використаний для акцентування архітектурних особливостей приміщення. Такі елементи, як балки, перекриття або простінки можна сприймати як недоліки і намагатися камуфлювати, а можна прикрасити їх кольором і зробити таким чином цікавим акцентом. До речі, і колір тут обраний дуже цікавий: це приглушений сірувато-блакитний, дуже м’який, ідеально гармонуючий і з білим, і сірим відтінками в кухні.

013.jpg

Звичайно, не можна не згадати і класичний темно-синій колір, один із найактуальніших сьогодні. Він може бути більш менш насиченим, глибоким, холодним, відтінок підбирається таким чином, щоб він добре виглядав у конкретному приміщенні і гармоніював з іншими квітами. Темно-синій особливо гарний у комбінації з білим, це рішення, яке вже стало класикою. Завдяки великому об’єму світлих відтінків, насичений синій виглядає свіжо та елегантно.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *