Найактуальніші відтінки 2020 року
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Найактуальніші відтінки 2020 року


Щороку визначається провідний, наймодніший на найближчий час відтінок. Цього року таким був визнаний класичний синій. Однак і окрім нього завжди виділяється ряд тонів, які будуть найбільш затребуваними, стильними та актуальними.

Багато дизайнерських компаній і брендів навіть складають свої власні рейтинги, які дуже цікаво вивчати, порівнювати та виводити закономірності. Розглянемо список найперспективніших кольорів.

Відразу варто відзначити загальну закономірність: у порівнянні з минулим роком, все також популярними будуть сині та зелені відтінки, але сьогодні вони стають набагато легшими, світлішими, навіть акварельними, це кольори, що створюють радісний настрій.

Image02.jpg

Отже, першим у списку модних відтінків буде вже знайомий нам з минулого року відтінок із романтичною назвою «перше світло». Це напрочуд гарний варіант рожевого, з добре вираженим помаранчевим підтоном, який робить рожевий безпечним і відповідним навіть тим, хто не дуже любить рожевий.

Image03.jpg

Саме нотка помаранчевого надає цьому відтінку дивовижної властивості: він може здорово змінюватися залежно від освітлення. Погляньте, як виглядає колір на цьому фото та як на попередньому, різниця лише у освітленні. Тому так важливо заздалегідь зрозуміти, як саме виглядатиме обраний відтінок у вашій квартирі. Використовуйте фарбування великих розмірів і приміряйте їх у різний час доби.

Image04.jpg

Ще один актуальний сьогодні відтінок – насичений жовтий. Соковитий, теплий, наче наповнений сонцем колір неможливо не полюбити! Але як застосувати його в інтер’єрі, адже така насиченість підходить не всім? Так, використовувати такий активний жовтий у великому обсязі, наприклад, для обробки стін, можуть лише справжні шанувальники. Всім іншим краще обмежитись невеликими дозами: аксесуари, меблі, текстиль. Дуже цікаво подібні тони виглядають у тому випадку, коли за їх допомогою виділяють архітектурні особливості приміщення.

Image05.jpg

Наступний у списку актуальних відтінків цього року – складний світлий зелений. Він має добре виражений сірий підтон, нагадує відтінок м’якоті стиглого авокадо, при цьому він дуже м’який і дійсно добре підходить для дизайну приміщень.

Image06.jpg

Такий колір, як, втім, і більшість із зеленого ряду, ідеальний як база для створення цікавих інтер’єрних рішень. Це означає, що він може замінити більш звичні нам бежевий або сірий. Через своє натуральне походження цей м’який світло-зелений відтінок дуже гармонійно виглядатиме у поєднанні з такими ж природними тонами, наприклад, з коричневим, пісковим, блакитним або кремовим.

Image07.jpg

А ось наступний у списку колір інакше як втіленням свіжості не назвеш. Це світлий м’ятний, суміш блакитного і зеленого, відтінок, який здатний вмить перетворити будь-який інтер’єр, додати в гаму легкість та родзинку. Поєднуйте його з білим, коричневим або зовсім зробіть основним кольором на панелі.

Image08.jpg

Один з найбільш модних варіантів використання м’ятного відтінку можна побачити в інтер’єрі цієї вітальні: він комбінується з коричневим, білим та насиченим зеленим, який по суті відрізняється від м’ятного лише на кілька тонів.

Image09.jpg

Не можна не відзначити і зростаючу популярність сірих відтінків. Здавалося, що вони були на піку трендів завжди, але саме зараз сірі буквально відтісняють світло-бежеву гаму і займають їхнє місце в ряді ідеальних нейтральних кольорів. Особливо дизайнерам полюбилися світлі та дуже світлі варіації сірого, адже вони такі універсальні, ними майже неможливо перевантажити палітру і, звичайно, це гарне рішення, коли потрібна лаконічна база, але бежевий набрид, а білий не підходить.

Image10.jpg

Синій колір середнього тону, без явно вираженого сірого чи фіолетового – ще одне актуальне, дуже практичне та стильне рішення.

Image11.jpg

І, звичайно, відзначимо класичний синій, який може бути інтерпретований навіть у вигляді ось такого темного, «морського» відтінку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.