Найактуальніші ідеї дизайну вітальні
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Найактуальніші ідеї дизайну вітальні


Щороку у світі дизайну, у тому числі й інтер’єрного, з’являються нові ідеї, щось набирає популярності, щось зароджується, а щось повертається з майже забутих часів. Аналізуючи друковані видання, спеціалізовані сайти, а також з огляду на власний досвід, дизайнери виводять найбільш значущі тренди. Це напрямки в декорі, які найкраще відповідають запитам сучасного смаку.

Цікаво, що тенденції можуть стосуватися як цілих стильових напрямків, і зовсім невеликих елементів декору. У будь-якому випадку, врахувати актуальні тренди не буде зайвим, особливо якщо ви прямо зараз плануєте створення інтер’єру і вирішуєте, в якому напрямку рухатися.

001.jpg

Одним із найактуальніших напрямків сьогодні є скандинавський стиль. Поєднання всіх можливих відтінків білого, м’які блакитні або бежеві акценти, велика кількість простого, наче необробленого дерева — все це надихає і створює гармонію в будинку.

002.jpg

Особливо гарний скандинавський стиль в інтер’єрі вітальні, адже саме в просторому приміщенні легкий і світлий декор виглядає особливо повітряно.

003.jpg

Великим плюсом даного напрямку можна назвати його гнучкість, це означає, що немає строгих обмежень за кольорами та фактурами. Скандинавський дизайн дає простір фантазії, завдяки цьому вони завоювали любов.

004.jpg

Ще одним популярним трендом у дизайні віталень можна вважати створення максимально функціонального простору. Нерідко вітальня поєднується з кухнею та їдальнею, при цьому кожна зона логічно виділена і разом вони створюють гармонійний ансамбль.

005.jpg

Навіть найкомпактніша кімната може бути облаштована таким чином, що поєднає кілька функцій, зберігши при цьому затишок і комфорт.

006.jpg

Особлива увага все частіше приділяється дизайну стелі, що дуже актуально як у приміщеннях з дуже високою стелею, так і цілком стандартних. Стеля прикрашають за допомогою балок, декоративного різьблення або інших дизайнерських прийомів.

007.jpg

Також зробити акцент на стелі можна за допомогою люстри; масивні, сяючі люстри повертаються в моду, їх все частіше використовують у абсолютно різних стильових напрямках.

008.jpg

Все частіше в сучасних проектах дизайнерів можна зустріти вже трохи забутий тренд: невеликий бар, обладнаний прямо у вітальні. Він може являти собою лише пару полиць і невелику шафку, суть тренду скоріше у прагненні до максимального комфорту та прояву гостинності.

009.jpg

Велику увагу дизайнери приділяють плануванню меблевих груп, в які легко та органічно вписувалася б сучасна техніка. У випадку з вітальнею, це, перш за все, телевізор або домашній кінотеатр. Найбільш гармонійно виглядають виготовлені на замовлення стелажі, в ніші яких є всі електронні прилади.

010.jpg

Цікаві рішення є і для звичних видів м’яких меблів. Так, крісла сьогодні це не завжди щось масивне та майже нерухоме. Класичні крісла можуть бути сусідами в одній меблевій групі з невеликими, мобільними кушетками. Інтер’єр цієї вітальні, наприклад, демонструє, як можна поєднувати відразу кілька видів крісел в єдиній композиції. Тут знайшлося місце і парі класичних крісел, і невеликому диванчику, і зручному пуфу, а також оригінальній групі м’яких сидінь, які легко ховаються під столик. Завдяки такому рішенню завжди знайдеться кілька додаткових місць для гостей, а кімната, при цьому, не виглядає перевантаженими меблями.

011.jpg

Для того, щоб зручно розташуватися у вітальні, іноді використовуються дуже оригінальні рішення. Хорошим прикладом може бути композиція з незвичайної форми дивана і пари дуже великих подушок, які придатні для сидіння.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *