Найчастіші помилки при переплануванні
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Найчастіші помилки при переплануванні


Планування та проведення ремонту – непростий у всіх сенсах процес, який може розтягнутися на довгі місяці, а в деяких випадках навіть роки. В результаті, очікування прекрасного результату виливається в нескінченність і вже не приносить радості. Як зробити так, щоб перепланування зайняло менше часу?

Як мінімум, постаратися уникнути найчастіших помилок, адже їхнє виправлення також забирає час, сили та впливає на бюджет. Розберемося докладніше, що краще знати наперед.

Image001.jpg

Перша часта помилка полягає в тому, що ми недооцінюємо кінцеві витрати на ремонт. Зазвичай вважають лише найбільші групи витрат, наприклад, покупка меблів, базове оздоблення, побутова техніка. Адже є ще дуже багато всього, що так само потребує витрат, і разом ці «дрібниці» можуть зайняти майже половину бюджету. Саме деталізовано розписаний бюджет дозволить із комфортом пройти через усі етапи ремонту. Тому перше правило будь-якого ремонту полягає у створенні точного фінансового кошторису. А коли вона буде готова, сміливо додавайте до отриманої суми десять чи навіть двадцять відсотків, це буде свого роду буфером на випадок непередбачених ситуацій.

Image002.jpg

Друга помилка полягає в тому, що якщо ремонтні роботи довіряються фахівцям, то на їхніх послугах багато хто хоче заощадити. Насправді, саме тут економія може загрожувати неприємними наслідками. Насамперед, потрібно порівняти, який саме набір послуг включений у вартість, яку гарантію дають на всі види робіт та, звичайно, на рівень професіоналізму працівників.

Image003.jpg

Вибір покриття для підлоги — непросте завдання, навіть у тому випадку, коли чисто естетично ви добре розумієте, що вам потрібно. Справа в тому, що підлога – це зона, яка, крім декоративної, бере на себе ще й дуже велике функціональне навантаження. Якщо стіни і стеля можуть бути просто красивими та відповідного відтінку, то підлога повинна витримувати регулярне вологе прибирання, вплив побутової хімії, тяжкість меблів та багато чого ще. Всі ці моменти потрібно передбачити і вибрати покриття, яке буде служити довго і не втратить зовнішній вигляд.

Наступною у списку поширених помилок варто відзначити прагнення зробити все самостійно. Це стосується одразу двох аспектів: спроба відмовитися від допомоги професіоналів та купівля речей, які потрібно збирати самим. Можливо, часом такий підхід виправданий і навіть може принести хороші результати, але якщо ваше завдання — зробити роботу якісно і з гарантією, то краще не експериментувати і не пошкодувати коштів на роботу профі. Меблі, які ви збираєте самі, все одно поступається за якістю та зовнішнім виглядом меблів вищого класу. Втім, є ряд робіт, які цілком реально виконати самостійно, це, наприклад, ґрунтовка та фарбування стін.

Image004.jpg

Окрім детального фінансового плану, ще до початку робіт у вас на руках має бути детально розписаний план ремонту. Цей план відбиває, які етапи робіт і у порядку будуть проведені. Подібний план також потрібно писати максимально докладно та краще відразу позначаючи терміни. Він не тільки допоможе особисто вам розуміти процес, але й спростить комунікацію з усіма залученими до ремонту фахівцями.

Image005.jpg

Ще однією проблемою може стати недостатнє розуміння стилістики, а з цим і складність вибору напряму, а далі його втілення. Якщо ви наймаєте дизайнера, то про це можна не турбуватися, а от коли ви самі вибираєте стиль майбутнього інтер’єру, можливо дуже складно зрозуміти, що саме вам потрібно. Крім того, треба розуміти, які матеріали підійдуть для втілення тієї чи іншої ідеї, як вони будуть виглядати в одному приміщенні, як розставити меблі з урахуванням ергономіки і таке інше. Тому єдино вірним способом уникнути будь-яких помилок є робота з професійною командою, яка врахує усі побажання та точно знає, як втілити їх у реальність.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *