модний інтер'єр у ногу з часом
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

модний інтер’єр у ногу з часом


Мода існує абсолютно у всіх сферах нашого життя, і дизайн інтер’єру – не виняток. Для того, щоб крокувати в ногу з часом, підтримувати сучасний ритм життя і в своєму будинку, необхідно зважати на модні тенденції. Головне – поєднати в інтер’єрі стиль та комфорт, зберігши при цьому індивідуальність.

Ванна кімната – це приміщення, з якого починається ранок, місце відпочинку та релаксації. Тому дизайн ванної має бути не тільки модним, але й зручним. При виборі оформлення слід враховувати атмосферу та стиль всього будинку, а також індивідуальні побажання. При сучасному розмаїтті форм і матеріалів розробити інтер’єр, що відповідає цим вимогам, не важко.

Лідируюча тенденція, яку можна помітити у роботах сучасних дизайнерів – це чіткість та простота ліній, виражена у природних матеріалах. Геометричні форми та впорядкованість підкреслюють діловий стиль життя та свободу від надмірностей і стають найбільш популярними у новому сезоні.

У провідних тенденціях панує стиль мінімалізм. Його основні ідеї – краса та геніальність у простоті, легкість та філософія аскетизму. З предметів інтер’єру в кімнаті залишаються найнеобхідніші. Декор може бути присутнім, але також за мінімумом, бажано, щоб це був один ключовий елемент. Форми та конструкції ванної кімнати дуже лаконічні та прямолінійні.

Ще один модний напрямок у дизайні ванної кімнати – стиль хай-тек. Це ультрасучасний стиль, на створення якого дизайнерів надихнули високі технології та конструктивізм. Хай-тек відрізняють прямі форми та лінії, гарне освітлення, зазвичай нецентроване, рівні глянсові поверхні та хромовані деталі. При цьому кольори в оформленні використовують класичні, спокійні.

Головний предмет – сама ванна – також набуває чітких форм. Як правило, її мають окремо від інших предметів інтер’єру — таким чином виділяється основна зона. При бажанні ванна може комбінуватися з душем, проте останнім часом дизайнери все частіше розташовують їх окремо один від одного.

На зміну душовим кабінам приходить вбудований душ. Причому така конструкція не обов’язково відокремлюється перегородкою. А якщо все-таки без перегородки не обійтися, то вона виконується з прозорого скла.

Щодо раковини – то й тут вітаються суворі геометричні форми. Прямокутні чи овальні раковини чудово підкреслять строгий стиль кімнати.

Не менш модний варіант – раковина у формі чаші. Така конструкція, встановлена ​​на стільниці, виглядає дуже ефектно і, безперечно, прикрашає інтер’єр.

Незважаючи на те, що в оформленні інтер’єру панує ідея мінімалізму, матеріали для оздоблення ванної кімнати використовуються не найаскетичніші. Одна з новинок — використання натурального дерева в інтер’єрі. Це стало можливим завдяки спеціальній обробці, яка дозволяє експлуатувати дерев’яні вироби навіть за високої вологості.

Тепер у ванній можна укладати ламінат або паркет – це екологічне рішення, яке дозволить відчути себе ближче до природи.

Дуже стильно виглядає поєднання дерева з мармуровою плиткою. Таке поєднання виглядає гармонійно: дерево пом’якшує і наповнює теплом кімнату, оброблену каменем. Що стосується плитки, то зараз найпопулярніша імітація природного каменю. Таке оздоблення якнайкраще підкреслює концепцію інтер’єру «шик без надмірностей».

Серед найбільш затребуваних квітів найпопулярніші – це білий, сірий та бежевий. Причому вони можуть використовуватися як окремо, так і всі разом.

Дуже ефектно виглядає ванна кімната, оформлена у сірих тонах. Деякі помилково вважають, що сірий – нудний колір і не може стати особливістю інтер’єру. Незважаючи на те, що цей колір є нейтральним, при правильному використанні він створює атмосферу розкоші та спокою. Особливо цікаво виглядає кілька відтінків сірого в інтер’єрі. Але єдина застереження – з темними відтінками потрібно бути обережнішими і використовувати лише в акцентах, інакше можна перевантажити кімнату.

У поєднанні з холодними відтінками сірий починає виглядати по-новому, набуває інших властивостей. Наприклад, безпрограшне поєднання сірого та кольору пляшкового скла створює відчуття прохолоди та свіжості, а комбінація з теплим коричневим асоціюється із природними ландшафтами.

Білий – нестаріюча класика. Він наповнює приміщення чистотою та свіжістю. Інтер’єр у стилі мінімалізм найчастіше оформляють саме цим кольором. Знову ж таки, дуже модним стає комбінація білого, сірого та натурального дерева – це природне поєднання, яке заспокоює підсвідомість та дарує відчуття спокою.

Якщо біла є колірною основою кімнати, то оживити простір допоможуть яскраві елементи. Єдина умова – це має бути один акцент, наприклад, яскрава половина, картина або декоративна панель.

Бежевий чудово поєднується з натуральним деревом та будь-якими відтінками коричневого. Це дуже вдала комбінація, вона також відноситься до природних, сприятливо впливає на зір з емоційним станом. Найчастіше бежевий розбавляють, тому що використання його в чистому вигляді може призвести до того, що простір кімнати зіллється і стане невиразним. Найкращий колір для розведення – білий. Невелика різниця у яскравості відтінків додаємо об’єм та підкреслює структуру приміщення.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *