Алфавіт в інтер'єрі  Як прикрасити кімнату буквами
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Алфавіт в інтер’єрі Як прикрасити кімнату буквами


Слова, фрази… Вони роблять життя кращим, багатшим і осмисленим. З їхньою допомогою ми висловлюємо свої думки та почуття. А ще крилаті вирази, слова та букви оригінально декорують домашній інтер’єр.

Декорування приміщення літерними символами – традиція, яка прийшла до нас із Європи та Америки, де система виховання та цінностей будується на значущості людського імені. Подібні віяння принесли багато позитивного в наші країни, оскільки позитивна думка про себе формує загальне знання та світовідчуття у суспільстві.

Оригінальні літери в інтер'єрі

Так званий «алфавітний» декор інтер’єру є універсальним. Він підходить до будь-якого типу та образу квартир. Це особливість, що доповнює зовсім, здавалося б, звичайні стилі кімнат. Головне, правильно вибрати кольори, шрифти та матеріал для літер. Нічого складного в цьому немає, тут повністю береться за справу тільки безмежна фантазія! Це можуть бути літери як латинського, так і грецького алфавітів, ви можете оригінально пристосувати до створення східного ефекту японські ієрогліфи або арабську в’язь. При цьому у вашому повному розпорядженні різні шрифти, плоскі або опуклі літери, втілення цікавих композицій або використання літер для створення хаосу. Все залежить лише від вашої уяви!

Літери на стіні фото

Букви з кераміки, металу чи дерева вже власними силами можуть бути елементами декору. Стіни та стелі прикрасьте наклейками з вінілу чи пластику. Зробіть оригінальні подушки з вишитими або пришитими літерами. Штори, серветки та постільна можна використовувати як матеріал для створення буквеного образу. Здійсніть стиль літерного попурі за допомогою меблів, наприклад, шаф, стільців, полиць або столу.

Що можна написати?

А написати можна все, що завгодно! Як правило, це крилаті вирази, цитати з улюблених книг, східні мудрості, побажання щастя або рецепти страв. Вас обмежує лише поверхня, яка використовується для складання написів.

Літери в інтер'єрі

Правильні асоціації – це те, що може викликати фраза, розташована у певному місці. Написані тексти у певних зонах можуть мати мотивуючий характер, спонукаючи до здійснення героїчних дій та вчинків. Подібні заклики покращують настрій, підвищують самооцінку. Намагайтеся розташувати їх на рівні очей, адже щоразу, натрапляючи на той чи інший вираз, ми отримуємо заряд енергії, бадьорості та натхнення.

Ім'я на стіні

У деяких місцях варто залишити хаос літер, без жодних фраз і слів. Такий прийом притягує погляди та дозволяє вашим гостям самим складати слова. Такі головоломки подобаються всім, особливо дітям.

Літери на стіні

А якщо керуватися фен-шуй, то правильне розташування певних фраз у важливих зонах може зовсім змінити на краще ваше життя!

Шрифтові меблі

Сьогодні існують ультрамодні дизайнерські колекції столів, робочі поверхні яких представлені буквеним алфавітом. Таким чином, за допомогою меблів можна створити сучасну композицію шрифту. Сталеві поверхні таких столів покриті червоним, білим або чорним лаком. Поворотним рухом одна поверхня легко піднімається над іншою, дозволяючи структурно розташовувати шрифтові меблі.

Шрифтові меблі Шрифтові меблі фото

Магія алфавіту у дитячих кімнатах

Найбільшого поширення алфавітний декор набув оформлення дитячих кімнат. Складаючи з літер імена малюків, їх вивішують на двері спалень, оформляють текстовим змістом зони активності маленьких першовідкривачів, допомагаючи їм тим самим освоювати алфавіт, підтримувати захоплення літер і підвищувати самооцінку за допомогою «таємниць їх імен».

Ім'я на стіні у дитячій

Найбезпрограшніший варіант – створити чарівний та незвичайний інтер’єр разом з дитиною. Літери можна вирізати з картону, зліпити із пластиліну, глини, розфарбувати яскравими фарбами, фломастерами, блискітками або обклеїти яскравим різнобарвним папером. Додайте нотку позитиву, гумору, добродушності та оригінальності за допомогою алфавітного декору.

Літери на стіні в дитячому

Якщо вам здається, що подібні тенденції зовсім не підходять для серйозного стильного інтер’єру, то відповідь тут проста: згадайте себе в дитинстві і втілить всю магію, яка весь час супроводжувала, поки ви росли і дорослішали. Це диво світу літер здатне захопити будь-яку дитину, а якщо подібні тенденції зміцнити і в інтер’єрі дорослих людей, то нотки добродушності, гумору та оригінальності не змусять себе довго чекати! Ви будете насолоджуватися кожними хвилинами, проведеними в цьому ласкавому та доброму світі, назва якого – ваш будинок!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *